Jump to content



Logitech G27 Racing Wheel


Recommended Posts

Είχα ένα μπέρδεμα πρόσφατα με το RMA της Logitech για μια DFGT και μιας και δεν μπορεί να γίνει αντικατάσταση μου πρότειναν να μου δώσουν έναν Loyalty Discount code για 50% έκπτωση σε αγορά παρόμοιου προϊόντος από το store τους.

Από το αγγλικό store δεν αξίζει ο κόπος για DFGT αλλά συμφέρει αρκετά για G27.

Τα μεταφορικά είδα είναι δωρεάν και με την έκπτωση βγαίνει 135GBP ή ~160€.

Οπότε θέτω τον κωδικό για πώληση στα 40€, που θεωρώ είναι καλή τιμή δεδομένου ότι η G27 ξεκινάει από τα 289€ και κατόπιν παραγγελίας!

Νομίζω μπορεί ο οποιοσδήποτε να χρησιμοποιήσει τον κωδικό στον λογαριασμό του, αλλά αν δεν ισχύει αυτό, κάνω εγώ την παραγγελία και βάζω ως διεύθυνση αυτή του αγοραστή!

Φυσικά το θέμα είναι προς συζήτηση από οποιονδήποτε, ενδιαφερόμενο ή μη.:)

Ειδικά συμβουλές ή παρόμοιες εμπειρίες είναι περισσότερο από ευπρόσδεκτες!

Link to comment
Share on other sites

Όπως το 'πε ο junior-21- είναι.

Αν και υποψιάζομαι πως ο κωδικός θα δουλέψει για οτιδήποτε από το Logitech Gaming Gear, μόνο για την G27 αξίζει τον κόπο.

πχ. για το G710+ το κόστος θα έβγαινε ~90€. Αν προσθέσουμε και τα 40 για τον κωδικό φτάνει πολύ κοντά στις τιμές καταστημάτων.

Σε αυτό το σημείο να προσθέσω πως δεν τον έχω τον κωδικό ακόμα στα χέρια μου, λόγω του ότι θα λήξει 30 μέρες από την στιγμή της έκδοσης.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ!

Προσπαθώντας να βάλω την αγγελία σε άλλο, πιο εξειδικευμένο forum, με πήραν κυριολεκτικά από τα μούτρα!:tomato::tomato:

Απ ότι φαίνεται μπορεί ο καθένας να αποκτήσει έναν τέτοιο κωδικό!

(για όποιον ενδιαφέρεται, στέλνεται κατά καιρούς σε συνδρομητές του Newsletter της Logi ή ζητώντας το άμεσα από αυτούς)

Προφανώς η αγγελία αποσύρεται άμεσα και ο κωδικός προσφέρεται δωρεάν, αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται.

Αν μπορεί κάποιος mod ας σβήσει την αγγελία και θα το βάλω στο θέμα των δωρεάν προσφορών.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.