Jump to content



ΧΒΟΧ ΟΝΕ vs PS4 - H μάχη


Recommended Posts

To NBA ειναι το πιο εντυπωσιακο αθλητικο παιχνιδι ever και ειναι επισης καλυτερο απο το pc.

Πάρα πολύ καλό!!!

Δεν υπάρχει και τόση σημαντική διαφορά, πανομοιότυπα σχεδόν:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=em8X56GYGzQ]NBA 2K14 - PS4 vs Xbox One Graphics Comparison - YouTube[/ame]

www.youtube.com/watch?v=3pyjJxYv1D8

Link to comment
Share on other sites

Οχι για μεταξυ τους, αλλα μιλαω και γενικά και εναντι στο pc.

v66mhd.jpg

αυτες ειναι ασχετες με το 2κ αλλα σχετικες με το ps4

33uwwvc.jpg

rm4etd.jpg

Πάντως τώρα που τα ξαναβλέπω ολα, τουλαχιστον το ps4 εχει καλο launch line up παιχνιδιων.Αμα βάλεις και psn plus σου δίνει κιάλλα μπόλικα και το θεωρω ολοκληρωμενο line up για κονσολα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ελλαδα θεωρειται οτι εχουν κυκλοφορησει retail οι κονσολες?

Γιατι οπου και αν πηγα στα χριστουγεννα μονο Ps3,ΧΒ360 υπηρχαν για ξεστοκαρισμα...

Τελος Ιανουαριου ξανα αποθεμα για το PS4. Ηρθαν κομμάτια για τα pre orders τον Δεκεμβριο!

Το ΧΒΟΧ ΟΝΕ μονο σε 13 χωρες εχει βγει παγκοσμίως (αντιθετα το ps4 σε 48 χωρες)! Ελλαδα απο μεσα Φεβρουαριου με Μαρτιο επισημα!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χοντρική ερώτηση, αλλά here goes.

Γνωστός στην Λόνδρα, σε χριστουγεννιάτικο shopping spree πήγε και σήκωσε ένα Xbox-1, με δεύτερο χειριστήριο, και 2 παιχνίδια (δεν θυμόταν καν να μου πει).

Το όλο πακέτο του πήγε κοντά 600£

Όταν έφτασε σπίτι κατάλαβε πως δεν θα παίξει ποτέ βασικά και μου το δίνει τώρα στο κουτί του με 30 λεπτά played για 350£.

Με τρώει ο κώλος μου φυσικά όπως καταλαβαίνετε, και 1 απο τις 2 κονσόλες κάποια στιγμή θα την πάρουμε σπίτι με τον συγκάτοικο.

Έχω κάποιο Σοβαρό λόγο να ΜΗΝ το πάρω στην τιμή αυτή?

Να σημειώσω πως επειδή έλειπα 3 μήνες απο τον πολιτισμό δεν έχω ακολουθήσει το θρεντ αυτό.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χοντρική ερώτηση, αλλά here goes.

Γνωστός στην Λόνδρα, σε χριστουγεννιάτικο shopping spree πήγε και σήκωσε ένα Xbox-1, με δεύτερο χειριστήριο, και 2 παιχνίδια (δεν θυμόταν καν να μου πει).

Το όλο πακέτο του πήγε κοντά 600£

Όταν έφτασε σπίτι κατάλαβε πως δεν θα παίξει ποτέ βασικά και μου το δίνει τώρα στο κουτί του με 30 λεπτά played για 350£.

Με τρώει ο κώλος μου φυσικά όπως καταλαβαίνετε, και 1 απο τις 2 κονσόλες κάποια στιγμή θα την πάρουμε σπίτι με τον συγκάτοικο.

Έχω κάποιο Σοβαρό λόγο να ΜΗΝ το πάρω στην τιμή αυτή?

Να σημειώσω πως επειδή έλειπα 3 μήνες απο τον πολιτισμό δεν έχω ακολουθήσει το θρεντ αυτό.

Ευχαριστώ!

Η τιμή ειναι σουπερ οποτε μη το πολυσκέφτεσαι...Εκτος αν θες ντε και σωνει ps4...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θέλω, απο οσο έχω δει οι τίτλοι που θέλουμε είναι πάνω κάτω shared (fifa/pro/assasins/GTA) οπότε το Forza/GT δεν μου κάνει διαφορά και if anything προτιμώ το FM...

Οπότε δεν το σκέφτομαι και πολύ.

Ευχαριστώ μαν!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χοντρική ερώτηση, αλλά here goes.

Γνωστός στην Λόνδρα, σε χριστουγεννιάτικο shopping spree πήγε και σήκωσε ένα Xbox-1, με δεύτερο χειριστήριο, και 2 παιχνίδια (δεν θυμόταν καν να μου πει).

Το όλο πακέτο του πήγε κοντά 600£

Όταν έφτασε σπίτι κατάλαβε πως δεν θα παίξει ποτέ βασικά και μου το δίνει τώρα στο κουτί του με 30 λεπτά played για 350£.

Με τρώει ο κώλος μου φυσικά όπως καταλαβαίνετε, και 1 απο τις 2 κονσόλες κάποια στιγμή θα την πάρουμε σπίτι με τον συγκάτοικο.

Έχω κάποιο Σοβαρό λόγο να ΜΗΝ το πάρω στην τιμή αυτή?

Να σημειώσω πως επειδή έλειπα 3 μήνες απο τον πολιτισμό δεν έχω ακολουθήσει το θρεντ αυτό.

Ευχαριστώ!

δεσ λιγο, εαν δεν εχεισ δει το post 519.. πιστευω θα σε βοηθησει..

εγω παντοσ φιλε , θα το επερνα απο χθεσ..

Link to comment
Share on other sites

Τα exclusives της καθε κονσολας θα κοιταξεις.

Design αν σε ενδιαφερει.(Εμενα ναι,το xbox1 ειναι ευκολα η πιο ασχημη κονσολα ever).

Και τελος πιο gamepad σε βολευει περισσοτερο.

Αλλα η αληθεια ειναι οτι 350+extra gamepad+2 games δεν το πολυσκεφτεσαι.:rolleyes:(πειναει ο φιλος σου ε:jester:)

Οπως ειπε και ο racer τσιμπα το και πουλα 450-500.

Link to comment
Share on other sites

...σταζεις και ενα 50 ευρω στο psplus και εχεις και τα free games σου καθε μηνα...(εστω και indie για αρχη...ειναι πολυ περισσοτερα απο το live)...

ειδικα τελος μηνα ερχεται το outlast οποτε παρε μαζι με την καρτα του plus χαρτι υγειας και γιογιο για να μην τρεχετε τουαλετα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.