Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Φίλε kavadias μέχρι στιγμής λόγου περιορισμένου χρόνου καταφέρνω να παίξω μόνο ένα 2ωρο στην βραδιά και είμια lvl9 . Αυτό είναι προσωρινό. Τα παιδιά του lab τα βλέπω online αλλλά δεν μπορώ να μπω μαζί τους.

 

Όπως καταλαβαίνεις μέχρι στιγμής είμαι alone wolf. Είναι πραγματικά πολύ καλό και σε ανταμοίβει εύκολα. Βέβαια μπήκα και σε random party και δεν υπήρχε γκρίνια ή χαζό gameplay. Ένιωσα ότι έβλεπα ταινία δράσης σε κάποια φάση.

 

Ναι αξίζει φίλε, είναι game of the year

Έγινε επεξεργασία από env0y
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά για να παίξεις μόνο αυτό. είναι ωραίο game αλλά θα δώσεις περισσότερα απόσα θα πάρεις. είναι σα να πας σουβλατζίδικο και να παραγγέλνεις ποικιλία για να φας μόνο το γύρο 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@env0y

το ίδιο και εγώ ένα δίωρο μπορώ 23.30-01.30 και λόγω ώρας δεν μπορώ να

χρησιμοποιησω το mic μόνο το chat και αυτό δεν το καταφέρνω όταν με βάζει στο matchmaking

με randoms κάτι κάνω λάθος  προφανως  επίσης είμαι 8 κοντά στο 9lvl και γιαυτό δεν έχω

προσπαθήσει να έρθω σε επαφή με τα παιδιά από το thread

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aναγκαστικα καποια στιγμη θα βρεθεις σε group.Καποιοες αποστολες θα σε δυσκολεψουν αρκετα

Πατας find agent- matchmaking και περιμενεις να ερθουν 2,3 σε δικο σου group με κοντινο  lvl.Κανεις την αποστολη σου παιρνεις τα φραγκα και οτι αλλο προκυψει και συνεχιζεις μονος σου μετα

Βασικα παρεα χρειαζεσαι σε δυσκολες αποστολες και στο dz.Αν εχεις δικια σου παρεα τα κανεις με αυτους αλλα επειδη η παρεα μπορει να βρισκεται σε διαφορετικα lvl παλι το find agent θα χρειαστει

Το πιο ευκολο πραγμα στο παιχνιδι ειναι να βρεις παρεα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για δεύτερο char που μπορείς να κάνεις τα daily 2 φορές... και να πάρεις 200 phoenix μέσα σε 1μαχ 2 ώρες λέει :)  φαντάσου να έχεις και 4 chars .. να παίρνεις περίπου 350-400 phoenix σε 3 ώρες 

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

On 24/03/2016 at 0:31 PM, kyr.. said:

Aναγκαστικα καποια στιγμη θα βρεθεις σε group.Καποιοες αποστολες θα σε δυσκολεψουν αρκετα

Πατας find agent- matchmaking και περιμενεις να ερθουν 2,3 σε δικο σου group με κοντινο  lvl.Κανεις την αποστολη σου παιρνεις τα φραγκα και οτι αλλο προκυψει και συνεχιζεις μονος σου μετα

Βασικα παρεα χρειαζεσαι σε δυσκολες αποστολες και στο dz.Αν εχεις δικια σου παρεα τα κανεις με αυτους αλλα επειδη η παρεα μπορει να βρισκεται σε διαφορετικα lvl παλι το find agent θα χρειαστει

Το πιο ευκολο πραγμα στο παιχνιδι ειναι να βρεις παρεα

Εγώ πάντως, έκανα join απάνω σου πριν λίγο, μάλλον μπήκα σε group, αλλά με πέταξαν έξω... Με ρώτησαν ποιός είμαι, αλλά μέχρι να βρω πως απαντάω, είχα φάει kick...

Τελικά τις έβγαλα μόνος μου τις αποστολές.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

/w "Username" και μιλάς κανονικά 

Μ@λ@κι@ τροπος... επρεπε μα υπηρχε επιλογη στο μενου διπλα στο ονομα.

Με τα ονοματα που εχετε μερικοι πρεπει μα τα γραψω για να τα θυμαμαι :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

haha σε όλα τα RPG πάντα έτσι γινόταν αν γράψεις μία φορά πατάς "/r (space) και στο ξαναεμφανίζει το last Name που μίλησες

Ναι αλλα παντα υπαρχει και chat επιλογη απο το friend list. Εδω ειναι μονο με /w

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Εγώ πάντως, έκανα join απάνω σου πριν λίγο, μάλλον μπήκα σε group, αλλά με πέταξαν έξω... Με ρώτησαν ποιός είμαι, αλλά μέχρι να βρω πως απαντάω, είχα φάει kick...

Τελικά τις έβγαλα μόνος μου τις αποστολές.

sry δεν πηρα χαμπαρι,χτες ημουν ολο daily και dz,μαλλον λογο lvl θα εφαγες kick

γιατι δεν μου εστειλες "πμ" μετα?

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο  καλόπαιδι είχε βάλει ένα Team Speak αλλά δεν έχει κάποιο ξεχωριστό chat room για το Division. Γίνεται να το φτιάξουμε αυτό υπάρχει άμμεση επικοινωνία για το ποιός βρίσκεται και που?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.