Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες! Την έκανα και γω την αμαρτία μου σήμερα και το τσίμπησα!! Στο uplay έχω όνομα Arkoudadis οπότε όποιος ψήνετε να μου κάνει παρέα (Μην και δε δω τα καλόπαιδα του Asseto να στέλνουν invite.) Αν και προς το παρών θέλω να απολαύσω το campaing μόνος μου :p Αλλά μέσα στο σαββατοκύριακο πιστεύω θα το έχω τερματίσει :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Αν και προς το παρών θέλω να απολαύσω το campaing μόνος μου :p Αλλά μέσα στο σαββατοκύριακο πιστεύω θα το έχω τερματίσει :D

Σε ποιό campaign αναφέρεσαι...; Δεν υπάρχει τέτοιο... Όλο το παιχνίδι είναι Online, απλά μπορείς να παίξεις μόνος, ή με παρέα. Οι δύσκολες αποστολές, βγαίνουν ευκολότερα με παρέα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wizard! said:

Σε ποιό campaign αναφέρεσαι...; Δεν υπάρχει τέτοιο... Όλο το παιχνίδι είναι Online, απλά μπορείς να παίξεις μόνος, ή με παρέα. Οι δύσκολες αποστολές, βγαίνουν ευκολότερα με παρέα.

 

Ναι ρε παιδί μου το ξέρω ότι είναι online, αλλά τις βασικές αποστολές θέλω να τις παιδέψω μόνος μου.. έτσι χαλαρά, με την ησυχία μου, όμορφα και ωραία :D

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, env0y said:

Είμαι 11lvl αξίζει να αγοράσω μπλε οπλάκι από vendor ή να τα κρατήσω για το end game?

General loot oriented game rule: Ποτέ μα ποτέ δεν αγοράζεις όπλο :p Δε ξέρω πως πάει βέβαια στο Division αλλά και πάλι δε νομίζω να αξίζει!! Καλύτερα κράτα τα λεφτά σου για end game αγορές ;)

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς. μην αγοράσεις. κάνε κανένα craft μια στο τόσο αλλά όχι πολύ συχνα γιατί θα χρειαστείς τα ματς αργότερα. αν έχει καιρό να βρεις καλό όπλο σαν αυτό που σε βόλεψε πχ smg  μην ντραπείς να χρησιμοποιήσεις ένα καλό LMG αν σου πέσει μα μέχρι να ανέβεις μικρή σημασία έχει 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο bug...

Εκεί που έπαιζα, με πετάει έξω και μου λέει ότι "the division services are not available right now".

Η μόνη επιλογή που έχεις, είναι να πατήσεις ΟΚ.

Μετά σου βγάζει μια άλλη οθόνη, με μόνη επιλογή να κάνεις "Start game".

Και πέφτει σε λούπα...

Task manager > End task...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπάθησα να μπω μετά πάλι, μαυρίζει η οθόνη, ακούω τον ήχο της Ubi, αλλά δε βλέπω τίποτα. Πατάω, alt+tab, δεν δείχνει να κάνει κάτι, αλλά επιλέγει άλλα παράθυρα. Μετά από λίγο, κι αφού δε μπορούσα να το ανοίξω, πατάω ctrl+alt+del να το κλείσω, μαυρίζει και η δεύτερη οθόνη και δεν κάνει τίποτα. Αναγκαστικά έκανα shutdown.

Έχει ακόμα παιδικές ασθένειες...

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Εγώ προσπάθησα να μπω μετά πάλι, μαυρίζει η οθόνη, ακούω τον ήχο της Ubi, αλλά δε βλέπω τίποτα. Πατάω, alt+tab, δεν δείχνει να κάνει κάτι, αλλά επιλέγει άλλα παράθυρα. Μετά από λίγο, κι αφού δε μπορούσα να το ανοίξω, πατάω ctrl+alt+del να το κλείσω, μαυρίζει και η δεύτερη οθόνη και δεν κάνει τίποτα. Αναγκαστικά έκανα shutdown.

Έχει ακόμα παιδικές ασθένειες...

ALT + ENTER  μετα πας options και βαζεις παλι fullscreen.

 

Εδω μολις τρεξει το uplay και τολμησεις να βγαλεις το xbox one controler απο το usb θελει reset το pc.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνει ξανά, που ελπίζω όχι, θα το δοκιμάσω. Αν και μου έκανε τα ίδια στη beta και τότε το είχα δοκιμάσει και δε βοήθησε. Μόλις το γυρνούσα full, ήταν πάλι μαύρη οθόνη κι έχω αλλάξει και drivers από τότεΣ.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wizard! said:

Αν το κάνει ξανά, που ελπίζω όχι, θα το δοκιμάσω. Αν και μου έκανε τα ίδια στη beta και τότε το είχα δοκιμάσει και δε βοήθησε. Μόλις το γυρνούσα full, ήταν πάλι μαύρη οθόνη κι έχω αλλάξει και drivers από τότεΣ.

Από τη beta θυμάμαι ότι αργούσε αρκετά να ανοίξει το game.. Ακόμα και στον ssd που το έχω. Χθες ήμουν αρκετή ώρα σε μαύρη οθόνη για να τρέξει. Δοκίμασες να περιμένεις "λίγο"?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Από τη beta θυμάμαι ότι αργούσε αρκετά να ανοίξει το game.. Ακόμα και στον ssd που το έχω. Χθες ήμουν αρκετή ώρα σε μαύρη οθόνη για να τρέξει. Δοκίμασες να περιμένεις "λίγο"?

To παιχνίδι είχε ανοίξει, αφού άκουγα στα ακουστικά τη μουσική κλπ. Εικόνα δεν είχα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η λύση για αυτό είναι όταν πατάς το play... μην πατήσετε τίποτα άλλο γιατί πάει σε ALT-TAB mode και δεν φαίνεται τίποτα.. Απλά όταν πατάτε play μην κάνετε τίποτα άλλο.. ούτε κλεισιμο φακέλου ! Αφού μπεί μπορείτε να κανετε ότι θελετε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ισχύει αυτό, την είχα πάθει. Όμως εχθές, δεν το έκανα. Αυτό που έγινε, ήταν ότι αναγκάστηκα να το "σκοτώσω" επειδή δε μπορούσε να συνδεθεί κι έπεσε σε λούπα (το αναφέρω παραπάνω) και μετά από καμιά ώρα που θεώρησα ότι έχει λυθεί το θέμα των servers τους, πήγα να το ανοίξω και κόλλησε. Μετά ήταν αργά για να κάνω reboot κλπ κι έτσι αφού το έκλεισα, δεν το άνοιξα ξανά. Θα δω σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.