Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

τελικα λύθηκε το πρόβλημα που ειχα αναφέρει στο launch του παιχνιδιου, με lag και καθυστέρηση στην ομηλια με άλλους παιχτες κατά τη διάρκεια του παιχνιδιου. Δεν ξέρω πως αλλά λύθηκε από μόνο του. ίσως κάποιο αρχικό bug. 

 

Από εκεί και πέρα λοιπόν παρόλο που έχω περιορισμένο χρόνο για games γενικότερα , αρχίζω και ανεβαίνω level ελπίζοντας να παμε γρήγορεα στο 30 γιατί στο dark zone δυσκολεύει αρκετα το πράγμα. 

 

εδώ παρέα με ένα φίλο σε main mission. όποιος θέλει με κάνει add και μπορεί να δει και αυτός τη φάτσα του online :p:p

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δεν είχε dailies... μπήκα και το πρώτο μου challenging με τον D3ac0n έπεσε ξύλο αλλά το βγάλαμε :p

δεν ξέρω αν έφταιγαν οι server ή το pc αλλά έτρωγε σοβαρά κωλύματα

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους,

είμαι 27lvl & DZ33 εχθές πάνω στην φούρια να μετατρέψω τα materials σε

κίτρινα μετέτρεψα και όλα τα Division Tech που είχα μαζέψει από την DZ

έκανα μεγάλη μκια??? που χρειάζονται αυτά??? επίσης για κάποιο λόγο

από ένα σημείο και μετά δεν μου άλλαζε τα 3 stats εννοώ στο total ότι και να άλλαζα

από pads , gloves backpack είχε κολλήσει 1200firearms 750stamina 600electronics

και όταν έκανα scroll σε ένα καλύτερο item πρασίνιζαν τα stats αλλά όταν έκανα

επιλογή δεν άλλαζαν ίσως κάποιο bug ?? και τέλος είμαι 100% στο Tech & Security Wing

στο Medical 90% και έχω 60 πόντους  και μένει ΜΌΝΟ στο χάρτη η αποστολή

στη πρεσβεία  και ένας encounter σύνολο 620 που θα βρω τα υπόλειπα  μέχρι τα 1000

για να ξεκλειδώσω το τελευταίο τμήμα ???

σας ευχαριστώ και σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος John63 έγραψε:

γεια σε όλους,

είμαι 27lvl & DZ33 εχθές πάνω στην φούρια να μετατρέψω τα materials σε

κίτρινα μετέτρεψα και όλα τα Division Tech που είχα μαζέψει από την DZ

έκανα μεγάλη μκια??? που χρειάζονται αυτά??? επίσης για κάποιο λόγο

από ένα σημείο και μετά δεν μου άλλαζε τα 3 stats εννοώ στο total ότι και να άλλαζα

από pads , gloves backpack είχε κολλήσει 1200firearms 750stamina 600electronics

και όταν έκανα scroll σε ένα καλύτερο item πρασίνιζαν τα stats αλλά όταν έκανα

επιλογή δεν άλλαζαν ίσως κάποιο bug ?? και τέλος είμαι 100% στο Tech & Security Wing

στο Medical 90% και έχω 60 πόντους  και μένει ΜΌΝΟ στο χάρτη η αποστολή

στη πρεσβεία  και ένας encounter σύνολο 620 που θα βρω τα υπόλειπα  μέχρι τα 1000

για να ξεκλειδώσω το τελευταίο τμήμα ???

σας ευχαριστώ και σορρυ για τις πολλές ερωτήσεις 

Απο τα encounter που βρισκεις στο χαρτη, σε καθε safe house υπαρχει χαρτης που πατας πανω του και σου κανει update τον χαρτη σου. Τα κιτρινα ειναι tech πρασινα med μπλε def. Mιλας και στον officer που ειναι εκει και σου δινει side missions.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Απο τα encounter που βρισκεις στο χαρτη, σε καθε safe house υπαρχει χαρτης που πατας πανω του και σου κανει update τον χαρτη σου. Τα κιτρινα ειναι tech πρασινα med μπλε def. Mιλας και στον officer που ειναι εκει και σου δινει side missions.

έχω πάει σε όλα τα safe houses έχω μιλήσει σε όλους τους JTF και πατήσει για ενημέρωση

σε όλα τα board αλλά θα ξανά κάνω μια βόλτα σε όλα μήπως παράβλεψα κάτι

 

πολύ bug, ασύστολο cheat, UI για την βοήθεια ,ως συνήθως βέβαια μιλάμε για Ubisoft και

όπου να ναι θα υπάρξουν και ""πακέτα"" για όσους βαριούνται το grind και θέλουν να είναι ένα βήμα

μπροστά και έτσι θα αρχίσει το moneygrab/milking

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος John63 έγραψε:

έχω πάει σε όλα τα safe houses έχω μιλήσει σε όλους τους JTF και πατήσει για ενημέρωση

σε όλα τα board αλλά θα ξανά κάνω μια βόλτα σε όλα μήπως παράβλεψα κάτι

 

πολύ bug, ασύστολο cheat, UI για την βοήθεια ,ως συνήθως βέβαια μιλάμε για Ubisoft και

όπου να ναι θα υπάρξουν και ""πακέτα"" για όσους βαριούνται το grind και θέλουν να είναι ένα βήμα

μπροστά και έτσι θα αρχίσει το moneygrab/milking

Αν ανοιξεις τον χαρτη δεν εχει μικρα κυκλακια κιτρινα μπλε και πρασινα σε διαφορα μερη? Δεν παιζει να μην υπαρχουν για δωσε screenshot του χαρτη σου.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Αν ανοιξεις τον χαρτη δεν εχει μικρα κυκλακια κιτρινα μπλε και πρασινα σε διαφορα μερη? Δεν παιζει να μην υπαρχουν για δωσε screenshot του χαρτη σου.

επειδή είμαι δουλειά και δεν μπορώ να στείλω τον χάρτη όντως έχει άλλα λίγα και όταν τα κλικαρω μου δείχνουν

exp & credits και όχι το 60 που δίνει ο encounter μπορεί να ήταν κάποιο bug γιατί είχα πρόβλημα και στα stats όπως

έγραψα παραπάνω όταν δοκίμαζα διαφορετικά gear θα δείξει το βράδυ που θα το φορτώσω

Έγινε επεξεργασία από John63
Link to comment
Share on other sites

Το bug-glitch του Falcon Lost. Προσοχή όμως γιατί η Ubi προειδοποιεί ότι θα πέσει καμπάνα σε όσους το κάνουν... Περισσότερο για εγκυκλοπαιδική γνώση το ανέβασα :p 

 

http://www.pcgamer.com/ubisoft-prepares-to-punish-division-exploiters/?utm_content=bufferdd6a7&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.