Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

1 minute ago, Wizard! said:

Δε μπορώ να το δω από το γραφείο, παίρνω αυτό :hehe:

 

 

Άλλαξε γραφείο :p 

Θέλω να μπω Dz αλλά που να πάω ο μικρούλης μαζί σας. Κινούμενη πάπια θα είμαι εκεί μέσα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, env0y said:

Άλλαξε γραφείο :p 

Θέλω να μπω Dz αλλά που να πάω ο μικρούλης μαζί σας. Κινούμενη πάπια θα είμαι εκεί μέσα

Τι gear score έχεις? γιατί άμα δεν είσαι πάνω απο 160 έτσι και αλλιώς δε μπορείς να μπεις :p (lvl 30 gear score 160+)

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Τι gear score έχεις? γιατί άμα δεν είσαι πάνω απο 160 έτσι και αλλιώς δε μπορείς να μπεις :p (lvl 30 gear score 160+)

Να, αυτά λέω... Ούτε που ξέρω που είναι αυτό...

Και ωραία, να τα πούμε, αλλά καλό είναι να γράφονται και κάπου, γιατί μένουν.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην πρεπει να ειναι τα ταλεντ σου ξεκλειδωτα...σε δευτερη φαση τα ταλεντ που κυνηγας

Στο smg που εχω τωρα το κραφταρα πανω απο 10 φορες.Μπορει να εισαι τυχερος και να σου κατσει με την πρωτη αυτο που θες(σπανια περιπτωση)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος εκεί έξω που δεν θέλει να ασχοληθεί Πασχα με αυτό και να μπορέσω να του ρίξω μια ματιά; )

Ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και δεν αξίζει να το αγοράσω αν δεν δύναμαι να αφιερώσω τον χρόνο που πρέπει...

Θέλω απλά να το δοκιμάσω με έναν νέο χαρακτήρα ...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό πήρα δεύτερο χαρακτήρα και δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με DZ. Χώρια που πεθαίνω με το που μπαίνω...

 

http://www.dsogaming.com/news/tom-clancys-division-netcode-mess-may-require-complete-re-write-order-combat-hackers/#more-87465

 

Από τον "δικό" μας, Τζον Παπαντόπολος...

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με τους hackers παραγινε.Προς το παρον εγκαταλειπω σοβαρα το game μεχρι να φτιαχτει.Επισης το pve content με 1 reset weekly για chance σε 240 item ειναι τραγικο για το gear progress.Kοινως αυτη τη στιγμη το game το απολαμβανουν τα cheateria και οι glitchers που λιωσαν το Falcon Challenge abuse εκεινες τις 2 μερες.GJ ubisoft για μια ακομα φορα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και το κορυφεο ειναι οτι ολως τυχαιως με την μικρη καθυστερηση καπου εκει (ημερολογιακα) ξεπροβαλλει ενα μικρο ουρανιο τοξο (patch 1.2)

 

:D:):D 

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wizard! said:

Ban? 14 μέρες?

Θα έπρεπε τουλάχιστον reset stats να φάνε. Ποιό το νόημα του ban αν κρατάω όλα αυτά που απέκτησα με το glitch?

Γιατί αν αποφασίσουν σε δυο βδομάδες να ανοίξουν την δεύτερη αποστολή του incrusion, αυτομάτος θα αρχίσουν να πέφτουν και μεγαλύτερα drop σε όλες τις υπόλοιπες αποστολές. Γιατί με το max 220 gear score που κυκλοφορεί τώρα την δεύτερη αποστολή δεν την βγάζει ούτε 11άδα ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Helly said:

Στο official forum λενε αρκετοι γιναν ban 14 μερες για το Glitch abuse του FL.

Άστο με τίποτα..αν γίνει έτσι το 85% των Players θα φάει ban και το game θα είναι τελείως άδειο!! Δεν παίζει καμία τέτοια περίπτωση. Το μόνο που κόβω να γίνεται έιναι να πάρουν όλοι μια.. "κίτρινη κάρτα"  σαν warning με τη προυπόθεση ότι δεν θα το ξανακάνεις! με την επόμενη OUT! 

Link to comment
Share on other sites

Aπο προχτες  δεν εχω συναντισει καποιο χακερ εχουμε ευχαριστιθει pvp με την παρεα,σιγουρα δεν εχουν εξαφανιστει τελειως αλλα εχουν μειωθει σημαντικα :)

Προσωπικα εχω καποιο γνωστο που ηξερα οτι ειχε μπει στον πειρασμο του hack και εχει εξαφανιστει αυτες τις μερες λογο ban,μακαρι να συνεχισουν ετσι στην ubi

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.