Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος filthy_dwarf έγραψε:

με το 1.2 που πλέον έχω τι να κάνω στο game μιας και το DZ δεν με συγκίνησε καθόλου.  ( θυμίζει φαρμάρισμα σε tyr's hand για όσους έπαιζαν vanilla wow) οπότε παίζω pve τώρα. παίζει και κανείς άλλος να κάνουμε μαζί incursion HVT ή challenge missions ? 

Ειναι οντως πολυ βαρετο, τρεχεις δεξια και αριστερα χωρις λογο και εχεις και τους βλακες στο κεφαλι σου να σου την πεφτουν . Πρεπει να μπουν κανα δυο PVE πραγματακια για να το ξαναπιασω αλλιως unistall. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Level 18 και είπα να κάνω την αρχή για την Dark Zone. Οι rogues κάνανε party μαζί μου. Ρε οι άτιμοι δεν με αφήνανε να αγγίξω τίποτα.

 

Μετά από πολαπλές προσπάθειες σε stealth mode κατάφερα να φτάσω στο extraction point με καλά πραγματάκια μαζεμένα.

 

40 δευτερόλεπτα πρι φτάσει το ελικόπτερο κράσαρε το PC $@%@#%^#@^%#$^#$&^$%#&^$^$##$^^... πάω για ύπνο.

 

Κανένα boost  ρε παιδιά παίζει?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος env0y έγραψε:

Level 18 και είπα να κάνω την αρχή για την Dark Zone. Οι rogues κάνανε party μαζί μου. Ρε οι άτιμοι δεν με αφήνανε να αγγίξω τίποτα.

 

Μετά από πολαπλές προσπάθειες σε stealth mode κατάφερα να φτάσω στο extraction point με καλά πραγματάκια μαζεμένα.

 

40 δευτερόλεπτα πρι φτάσει το ελικόπτερο κράσαρε το PC $@%@#%^#@^%#$^#$&^$%#&^$^$##$^^... πάω για ύπνο.

 

Κανένα boost  ρε παιδιά παίζει?

Κανε add αλλα πρεπει να πας και 30lvl για να την παλεψεις.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το uplay εχει αθλιο συστημα με τα μηνυματα και κανενας δεν τα βλεπει κατεβαστε το Discord. Το εχουμε και στο AC και τα σπαζει.

 

https://discordapp.com/

 

αυτο ειναι για το invite

https://discord.gg/0147Lzd19KelTmJX0

 

Αντε γτ παιζω μονος μου.

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2016 at 11:05 PM, fatalara said:

Επειδη το uplay εχει αθλιο συστημα με τα μηνυματα και κανενας δεν τα βλεπει κατεβαστε το Discord. Το εχουμε και στο AC και τα σπαζει.

 

https://discordapp.com/

 

αυτο ειναι για το invite

https://discord.gg/0147Lzd19KelTmJX0

 

Αντε γτ παιζω μονος μου.

 

Κατέβασα το app για δώσε server ή το όνομά σου

Link to comment
Share on other sites

αυτο το πραγμα που τα αλλαζει ολα σχετικα σε καθε update αρχιζει και με κουραζει....ολη την ωρα στο ψαξιμο,τι πως και γιατι πφφφφφφφφ

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kyr.. said:

αυτο το πραγμα που τα αλλαζει ολα σχετικα σε καθε update αρχιζει και με κουραζει....ολη την ωρα στο ψαξιμο,τι πως και γιατι πφφφφφφφφ

πολύ nerf  σε Strikers-Sentry ! RIP

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, kyr.. said:

αυτο το πραγμα που τα αλλαζει ολα σχετικα σε καθε update αρχιζει και με κουραζει....ολη την ωρα στο ψαξιμο,τι πως και γιατι πφφφφφφφφ

 

Συνήθισε το!! Αυτή είναι η φύση των mmo!!

Κάποιος να μου κάνει ιδιαίτερα παρακαλώ!! Μπήκα μία βολτούλα σήμερα και πανικοβλήθηκα :hehe: (με αυτά που έχουν αλλάξει)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Reduced the base damage of all G36 Assault Rifles by 15%.

το βασικότερο όλων και 

  • Fixed a bug where the Sentry Gear Set bonus would incorrectly apply when using The Showstopper automatic shotgun.


μου αρέσει που λέγαν no nerfs only buffs!! 
χαχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.