Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

πριν 34 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω χτες επαιξα λιγο με τον φιλο gtsif φτασαμε ως 8 level. Καλο φαινεται μεχρι τωρα...Μετα γινεται να φανταστω πιο χαμος ε?

 

Ξεχασα να πω οτι PVP εγω δεν παιζω σε κανενα game...Θα παει χαμενο το παιχνιδι? Εκανα κακως που το πηρα?

Οχι.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος icy20 έγραψε:

Θα σου ελεγα να μπεις να παιξουμε παρεα αλλα μαλλον δεν εχει νοημα με τοσο μεγαλη διαφορα level ε? 

Θα φτιαξω εναν απο δευτερα να παιζω και εγω και μολις παμε 30 γυριζω στον αλλον. 

Απο δευτερα ομως γτ σημερα εχει spacehulk deathwing.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, icy20 said:

Εγω χτες επαιξα λιγο με τον φιλο gtsif φτασαμε ως 8 level. Καλο φαινεται μεχρι τωρα...Μετα γινεται να φανταστω πιο χαμος ε?

 

Ξεχασα να πω οτι PVP εγω δεν παιζω σε κανενα game...Θα παει χαμενο το παιχνιδι? Εκανα κακως που το πηρα?

Οχι μπορεις να φτασεις max out items pve ακομα και solo.Επισης εχει και survival pve που δε μπορει αν σε βαρεσει-βαρεσεις κανενα

 

 

Link to comment
Share on other sites

lv15...κάνω περισσότερο encounters και έχω ξεκλειδώσει όλα τα wings..Τι skills/talents/perks θεωρείτε πιο χρήσιμα; Θα μπει κανείς σήμερα το πρωί; 

Mακάρι το the division2 να είναι στην Μόσχα...Metro φάση κι έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Dark zone first try lvl14. Λιγο ξυλο πεφτει. Καταφερα και εφαγα ενα squad (στο τέλος με πιστολακι. Δεν ειχα σφαιρες). Βεβαια το support drop δεν το προλαβα... Επισης εκανα extract κατι ακυρα οπλα λιγο πριν ψοφησω lol... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sstav said:

Τι skills/talents/perks θεωρείτε πιο χρήσιμα;

Ότι σ αρέσει εσένα!! Όταν θα αρχίσεις να μπαίνεις με κόσμο για να βγάζεις Daily και άλλες αποστολές τότε αποφασίζεις τι θα φοράς ανάλογα και με το τι χρειάζεται το "team"

 

2 hours ago, icy20 said:

Dark zone first try lvl14. Λιγο ξυλο πεφτει.

Πάνε max level, max tier (γιατί πάει με το gear score που έχεις) να σου πω πόσο ήρεμα είναι τα πράγματα :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο skill σιγουρα χρειαζεσαι health κατα προτιμηση overdose η booster shot(αν τα εχεις ξεκλειδωσει)  και αν εισαι solo σιγουρα pulse.Αν εισαι με team μπορεις να βαλεις καποιο αλλο skill για damage sticky bomb/seeker mine.Τurrent  αυτο με την φωτια πολυ καλο,αλλα καποιος απο το team θα εχει pulse

Απο ταλεντ critical save/strike back/on the move/precision/one is none/για team καλο ειναι το triage οχι για σολο.Αυτα ειναι τα best talent, ελπιζω να μην ξεχναω καποιο

 

icy20 καλο ειναι που μπαινεις στο dz απο τωρα,να μαθεις τον χαρτη και να αποκτησεις λιγο εμπειρια.

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι δε ειναι πουθενα ακατορθωτο.Πλεον παιζω και DZ lone wolf.Θελει GEAR ταπα βεβαια η εστω στο 95%+ του ταπα.Εγω κυκλοφορω με Barret's με καλα roll, 440k toughness που παει 500κ με το barrets,λιγο Firearms αναθεμα τα alphabridge μου 5200, και κανα 90k electronics.Ετσι την παλευω ακομα και rogue hunting-solo rogue εως και vs 2 μετριους παικτες.Παραπανω απλα δεν.Στο survival τωρα μας τα μαμησε λιγο η ubisoft καθωςμετα το τελευταιο mini patch sto PvP mode μπαινουν ολοι χυμα 1,2,3,4 player parties.Ε ενταξει με πανω απο 2 αντιπαλους με gear ξεπλενιστικο οσο καλα και tactical να παιξεις το θεωρω αδυνατο να τα βγαλεις περα.Oποτε οσοι πατε PvP survival να μπαινετε σε partakia κατα προτιμηση 3+ ατομων

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Ως rogue τι διαφορετικο δηλαδη κερδιζεις δεν εχω καταλαβει...

 

Tα loot των αλλων :hehe: Ξερεις ποσες φορες ψαχνω κατι απεγνωσμενα και το βρισκω σε αλλους(χωρις πλακα)

Βασικα ειναι ο χαβαλες του pvp ποσο δυνατο ειναι το gear σου αλλα και εσυ ο ιδιος σαν παιχτης η group(αγριες μαχες και πολυ κυνηγητο)

Περα απο αυτα,ανεβενει πολυ γρηγορα το rank σου,κερδιζεις λεφτα και κλειδια η τα χανεις ολα αυτα,ειδικα αν εισαι munhant

 Εκτος του pvp ομως το dz προσφερει και πολυ καλο λοοτ αν φαρμαρεις απλα μονος σου η με group

Βεβαια παντα υπαρχει κι αλλος ο δρομος να το αγνοησεις τελειως(αλλα ειναι η καρδια του παιχνιδιου)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα μονο PVE σε survival...

 

Για solo DZ θεωρω πολυ καλο setup 4αδα Nomad με barret's και savage(gloves ή backpack). 

 

Για farming το D3...shield με mp5 navy...βγαζεις μονος ολες τις αποστολες.

 

Εναλλακτικα 4αδα Striker παλι με δυο high-end's

 

Επισης καλο "tank" setup κανεις και με μονο high-end κομματια

 

Γενικα εχει πολλες εναλλακτικες αλλά σε περιοριζει το armor...ετσι οπως ειναι στημενο το παιχνιδι πρεπει αναγκαστικα να το μπουσταρεις σε ολα τα setup αλλιως δεν προλαβαινεις να κανεις ουτε 10 μετρα

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα πολυ καλο γαντι για μονο high end η για χωρις set-bonus(δεν θυμαμαι πως το λενε,πεφτει καθαρισμα στους server τωρα δεν μπορω να το δω) burrets ειναι πνατως καλυτερο απο savage,16% περισσοτερο damage δινει

Εγω παντως εχω βολυτει το alpha και δεν με βλεπω να αλλαζω μεχρι το 1,6 :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.