Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

26 minutes ago, kyr.. said:

Οτι ειναι share μπορεις(δηλαδη να εχει τα βελακια) αρκει να ειναι στο ιδιο group αυτος που θελεις να μοιραστεις οταν το βρηκες

Μαλιστα. Τα ιδια σκατα με το diablo3 δηλαδη. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kyr.. said:

Υπαρχει ενα πολυ καλο γαντι για μονο high end η για χωρις set-bonus(δεν θυμαμαι πως το λενε,πεφτει καθαρισμα στους server τωρα δεν μπορω να το δω) burrets ειναι πνατως καλυτερο απο savage,16% περισσοτερο damage δινει

Εγω παντως εχω βολυτει το alpha και δεν με βλεπω να αλλαζω μεχρι το 1,6 :)

 

Τα Sculls MC λες.

 

Τα εχω κ αυτα...μου τα εδωσε την ιδια μερα με το vest :hehe:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το skulls MC σκατα ειναι γιατι απαιτει να μην εχει κανενα set item bonus πανω ουτε καν 2 piece.Δε ξερω μονο για κανα sniper firearms build αν αξιζει μονο φαση glass cannon.Σε ολα τα αλλα απαιραιτητως θες yellow item bonus.Γιατι και px με Barrets Speciallized Sturdy και κανενα αλλο κιτρινο καλο δε μπορω να σκεφτω τιποτα καλυτερο να δενει εκτος απο εναν καλυμενο glass cannon snipera με ενα utility skill (πχ turret) και ενα πολυ δυνατο pulse.Θα το δοκιμασω παντως ισως λεει τιποτα :D

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Τα εβαλα ετσι χυμα πανω,να δω ποσο damage φτανει το καλο navy mp5 που εχω(smg),εφτασε 20...κατι damage ΚΑΛΟΟΟ.Bεβαια απο το lightweight παιρνω 18,8,+ uncoplicated που παιρνω απο το famas λογο alphabridge + 2.700= 21.5 περιπου, εχει και μεγαλυτερο rate to fire  + τα εξτρα ταλεντ,6 στο συνολο.....Απο την αλλη βεβαια το mp5 ειναι πολυ πιο σταθερο

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια χαλαρη γυρα τα bosses και μου ξαναεδωσε τα Skulls :hehe:

(καλυτερα απο τα πρωτα που μου εδωσε σε base armor αλλά θα τα ρολλαρω σε firearms ή stamina)

Tom Clancy's The Division™2016-12-24-13-2-37.jpg

 

Μπορει κ να εχει ξαναμπει...

PJRTKJP.jpg

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kyr.. said:

κατεληξα σε 2 εναλακτικες αναλογα την περισταση:

 

Alpha+savage+bulletproof. Skills overdose/pulse...cooldown is on 550 toughness

 

Tom%20Clancys%20The%20Divisiontrade2016-

 

Alpha+savage+specilazed .Skills overdose/seeker mine

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi_21.pn

 

 

Ακριβως στα ιδια top builds εχω καταληξει και εγω.Πιστευω για Solo οριακα ειναι καλυτερο αυτο με Specialized-- καλυτερο survivability.Για dps σε group αυτο με το barret's μακραν.

Eπισης δοκιμασε να πεταξεις το responsive σε οφελος του Deadly οσο και αν σου φαινεται κουφο με τοσο μεγαλο critical ειδικα με το savage βγαζει μεγαλυτερο dps ειδικα σε hshots απ το Responsive.

Έγινε επεξεργασία από Helly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aν ειχα στο burret και haelth  στα talent,θα ανεβαζα πολυ το firearms με  καλο toughness.Eφαγα τον κοσμο να βρω 2 η 3ο αλλα δεν μου πεταει με τπτ.......ασε που εχει και χαμηλο firearms το συγκεκριμενο

.....Πολυ σκρουτζ βρε παιδι μου :p

 

 

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ολος τυχαιως το ιδιο προβλημα εχω και εγω δε μπορω να βρω ενα γαμημενο alpha top με firearms η rerollable σε firearms.Ειμαι με 5190 fM 6800 ST

Δε φαινεται στη καρτελα αλλα θες 5400 τουλαχιστον Firearms imo.Ειναι game changer στα 1vs1 το DPS burst και δε αντικατοπτριζεται στο καρτελακι αυτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To εχω δοκιμασει! εχω βαλει ακομα και 6200 firearms με 430 toug(cooldown on 480),ναι τους τρως πιο ευκολα(το γουσταρα),αλλα αν σε βρει ο αλλος απο πλαγια η πισω εφυγες για πλακα,η αν φας καμια grenade/seeke mine

Γενικα ολα παιζουν αναλογα τι σε βολευει....Το full firerams θελει και καλο hipfire...

 

υγ παιδια μην ξεχνατε στην μασκα και στο kneepad οπωσδηποτε damage armor στα ταλεντ

 

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Απο το πουθενα ηρθε κ 2ο barret's :hehe:

(απο proficiency cache)

Tom Clancy's The Division™2016-12-26-13-32-52.jpg

 

Το πρωτο ηταν σε firearms και αυτο σε electronics(που μαλλον θα ρολλαριστει σε stramina)

Tom Clancy's The Division™2016-12-26-13-52-33.jpg

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στα ιδια ακριβως με μενα εχει καταληξει και αυτος,μεχρι και τα ταλενετ,το +230 σταμινα δεν μπορω να καταλαβω που το βρισκει..?? Μαλλον εχει καλυτερα τονισμενατα τα itemes σε firearms και δινει +1 mod stamina,αν το κανω εγω κλειδωνουν τα ταλεντ 4812 βγαζω.Eχει και health στο burret :angry:

 

0-2min:

 

 

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.