Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

8 hours ago, fatalara said:

Το θεμα ειναι να βρουμε τα καλα κομματια.

To θεμα ηταν να μην ειμαι θεατης και να σε βλεπω να τους σκοτωνεις σε πρωτη φαση και μετα τα βρισκουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνω καθολου με την αποψη του nooba 

Αν χασει το παιχνιδι την πολυπλοκοτητα του και γινει πιο απλο και ευκολο προσωπικα θα ξενερωσω...τι να γινει παιδικο? η αρχαιο?

Αλλαγες να γινουν αλλα οχι εξισωση προς τα κατω..Ετσι κι αλλιως γινονται σε καθε update αλλωστε πιο παιχνιδι εχει μελλον χωρις αλλαγες και περιεχομενο

 

Εχω πανω απο 150 στο friend list μου(και δεν ξερω σε ποσους αλλους δεν εχω κανει accept)  ολοι ασχολουνται με το pvp καθημερηνα οσοι ασχοληθηκαν ΜΟΝΟ με το pve η τα εβρισκαν δυσκολα στο pvp  το εχουν παρατησει και δικαιως για μενα

Το παιχνιδι ειναι δυσκολο και πολυπλοκο και πρεπει να δουλεψεις πολυ ,ουτε τα lvl-rank-gear scor-gameplay-τεχνικη, η κατι απο ολα αυτα αρκει για να γινεις καλος παιχτης,ειναι ο συνδυασμος ολων αυτων στο μεγιστο

Στην τελικη υπαρχουν τοσα αλλα παιχνιδια απλα και ευκολα για να ασχοληθει καποιος, γιατι το division πρεπει να γινει σαν αυτα?Εχω 2000+ ωρες στο παιχνιδι κι ακομα δυσκολευομαι οσο αφορα το pvp. Στο pve δεν υπαρχει τιποτα που να με δυσκολυει πολυ καιρο τωρα αλλα λογο του pvp ασχολουμε και με το pve......

Ας δωσουν κι αλλες πτυχες στο παιχνιδι δεν ειμαι αντιθετος (px dz only pve,dz solo pvp) η κι αλλες αρενες οπως εκαναν με το survival η δεν ξερω τι αλλο.Αλλα δεν υπαρχει κανενας λογος να πειραξουν το DZ οπως ειναι τωρα και να το κανουν πιο noobistiko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tους vendor,πρακολουθειτε καθουλου βρε guys,αλλαζουν καθε βδομαδα πραματια και πολλα μπορειτε να βρειτε και απο εκει

δεν ξερω αν υπαρχει καπου τωρα αλλα το αναφερω

 

ΠΧ:

 

 

Aν δεις ολο το video εχει ολους τους vendor νομιζω

 

εδιτ: οχι δεν τους εχει ολους

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που καναν σκατα ειναι που βαλαν στο survival PVP ιδιους server για 1,2,3,4 man parties.Τιποτα αλλο.Η αληθεια ειναι οτι το RAW PvP του survival που ακομα και ενα mod η skill use κανει την διαφορα στο αποτελεσμα ποσο παλλον σωστη χρηση Τacts θα το προτιμουσα να υπαρχει και στο DZ αλλα ανετα με ενα μικρο update προσαρμοζεται αυτο.Καπου εκει νομιζω θα το πανε και με το final stand.Δηλαδη skill degrade η jam οπως κανει ο hunter- ακομα και weapon stability penalties ...

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

tier 3 εδω, και ειπα να ξεκινησω τα incursions και πιο συγκεκριμενα το clear sky.

Βγαινουν solo ή τζαμπα παιδευομαι; ή να τα αφησω για πιο μετα;

Κανα tip παιζει ή θα φυγει το pc απο το παραθυρο; :rant85:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω καποιο τιπ..Με group καλυτερα (που νιωθει) στο signatoure ulti damage,ulti survival link  2 και 2......Στα skill 1 pulse οι υπολοιποι φορτωστε turrent φωτιας και support station(και χωρις pulse γινεται για περισσοτερα skills δες τε το).Στο tier σου καλυτερα

Eχει και επιπεδα μην το πας κατευθειαν στο heroic

 

εδιτ:

 

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ο χριστός κι η παναγια.... 2077 ώρες;

δώσε κανα στοιχείο από τα builds που έχεις ...

Δεν σκοπεύω να αγοράσω τα DLC...θα παίζω έτσι που και που (αν βρίσκω παρέα ακόμα καλύτερα)...incursion δεν έχω βγάλει κανένα..

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

ο χριστός κι η παναγια.... 2077 ώρες;

δώσε κανα στοιχείο από τα builds που έχεις ...

Δεν σκοπεύω να αγοράσω τα DLC...θα παίζω έτσι που και που (αν βρίσκω παρέα ακόμα καλύτερα)...incursion δεν έχω βγάλει κανένα..

Καταρχην μη αναφερεις τα incursions γιατι κατι με πιανει :rant85:

 

Νταξ, οι ωρες νορμαλ ειναι αμα παιζεις μονο αυτο. Ειδικα αν λιωνεις dz. Εγω ουτε μηνα δε το χω και βαρεσα 100+ και dz τωρα ξεκινησα δειλα-δειλα.

Εγω περισσοτερο τρομαξα με τον αριθμο απο rogue agents killed :p

Εγω εναν εφαγα μεχρι τωρα και εκανα παρτυ :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.