Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

χθες βλέπω τον lazy μέσα το βραδάκι...κάνω join ...και ακολουθώ όπου πήγαινε στο deathzone...κάνεις ότι μπορείς, τα δίνεις όλα και ξαπλώνεσαι φαρδύς πλατύς...ξέρεις ότι θα έρθει ο lazy και θα σε σηκώσει ...και ξανά μανά...

 

@wolves@Lazy Dog@kyr..@icy20@ οποιος άλλος θέλει....Πρέπει να κανονίσουμε το ΠΣΚ να μπούμε να βγάλουμε πάση θυσία τα incursions...τι ...μόνο στο ασσετο θα κανονίζετε ;

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sstav said:

χθες βλέπω τον lazy μέσα το βραδάκι...κάνω join ...και ακολουθώ όπου πήγαινε στο deathzone...κάνεις ότι μπορείς, τα δίνεις όλα και ξαπλώνεσαι φαρδύς πλατύς...ξέρεις ότι θα έρθει ο lazy και θα σε σηκώσει ...και ξανά μανά...

 

@wolves@Lazy Dog@kyr..@icy20@ οποιος άλλος θέλει....Πρέπει να κανονίσουμε το ΠΣΚ να μπούμε να βγάλουμε πάση θυσία τα incursions...τι ...μόνο στο ασσετο θα κανονίζετε ;

Ασε, εγω ηλιθιωδως δεν ξερω γιατι εχω κολλησει με το nfs... Θελω να βγαλω ολα τα events γιατι πρεπει να δινει χρηματα μηπως παρω κανενα αμαξι ακομα. Αλλα αν εχει παρεα το division τοτε ειμαι μεσα. Το αλλο μπορει να περιμενει.

Link to comment
Share on other sites

@sstav οποτε θελετε :)

 

Με αυτο το συνολακι ημανε εψες στο DZ

Tom Clancy's The Division™2017-1-12-22-29-9.jpg

Tom Clancy's The Division™2017-1-12-22-28-49.jpg

Tom Clancy's The Division™2017-1-12-22-28-41.jpg

 

Ψαχνω ενα καλο M4 variant...που θα παει θα μου κατσει

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το βραδάκι ...μετά τις 1030 ενδέχεται [θεού θέλοντος και γυναικός επιτρέποντος] να έχω 2 ωρίτσες χωρίς ενδιάμεσα διακοπές ... να μπούμε σε κανα incursion εε;

 

το enemy armor damage είναι προτιμητέο από το damage to elites?

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Παιδια:

Ενας γνωστος εχει δημιουργησει μια ελληνικη ομαδα "HDA"(υπαρχουν κι αλλες),εγω δεν ειμαι μελλος αλλα μου εχει πει το παιδι αρκετες φορες.

Τωρα γιατι δεν εχω παει δεν ξερω :hehe: ΤΕΣΠΑ 

 

Για οποιον ενδιαφερεται εδω ειναι

https://www.facebook.com/HDA.TheDivision/

 

 

 

Λεπτομεριες δεν ξερω ρωτηστε στο FB

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

 

 

το enemy armor damage είναι προτιμητέο από το damage to elites?

Eννοειται! τωρα βεβαια για μονο pve?? και τα δυο κανουν δουλεια, αλλα το enemy ειναι γενικοτερο στους εχθρους, οπως και το only damage ακομα καλυτερο

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος kyr.. έγραψε:

Παιδια:

Ενας γνωστος εχει δημιουργησει μια ελληνικη ομαδα "HDA"(υπαρχουν κι αλλες),εγω δεν ειμαι μελλος αλλα μου εχει πει το παιδι αρκετες φορες.

Τωρα γιατι δεν εχω παει δεν ξερω :hehe: ΤΕΣΠΑ 

 

Για οποιον ενδιαφερεται εδω ειναι

https://www.facebook.com/HDA.TheDivision/

 

 

 

Λεπτομεριες δεν ξερω ρωτηστε στο FB

Όποιος ενδιαφέρεται για περισσότερες πληροφορίες μπορεί να απευθυνθεί σε εμένα ή απευθείας στο Group στο Facebook που έχει και link για Discord. Όλοι οι Agents από Uplay είναι ευπρόσδεκτοι. Σε λίγες μέρες θα υπάρχει και HDA Guild για PS4/XBox.

Meetup.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ενα scop v12 ψαχνω με 3% critiacal chance/4% critical damage/18% hedshoot damage

...Aλλα αυτο που με καιει πιο πολυ ειναι :

Η extended magazine, 110+ magazine size/3% chance/5.20+ rate to fire..αλλα που?ποτε? παλιοτρολοgame:p

 

Μπορει βεβαια να τα ειχαν οι vendor πιο πριν και να μην πηρα χαμπαρι.Η πλακα ειναι οτι 2 φορες που κουβαλουσα την magazine solo μου την επεσε 4αδα και μου την πηρε(η μια ηταν φοβερο κομματι 115% size, 6% rete to fire,3%chance)

Χτες κουβαλουσα ενα scop v12 δεν το ειχα δει εμπλεξα σε ενα καυγα χαμος,(Το κουβαλουσα? το μαζεψα στον καυγα?)

Ειδα ομως ο αλλος που πηρε τα πραγματα μου σηκωσε και ενα scop v12..OXI ΡΕ Π@@@@ παλι λεω λες???:hehe:

Δεν υπαρχει περιπτωση θα το παρω πισω.....τεσπα να μην πολυλογω, στο τελος τον σκοτωνω αλλα δεν την ειχε αυτος :hehe: φτουυυυ

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.