Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Για αυτο γελαω οταν ακουω καποια παιδια που υποστηριζουν οτι ... οι καλυτεροι reviewers ειμαστε εμεις.

Δηλαδή εμπιστεύεσαι περισσότερο το οποιονδήποτε εμπορικό site με τις βαθιές (ή ρηχές) τσέπες από τους απλούς χρήστες;

Αυτοί για 2 banner και ένα review sample πουλούν και την ψυχή τους.

Προσωπικά δεν έχω καμμία εμπιστοσύνη στους reviewer, ενδεικτικά κοιτάω τα νούμερα που δίνουν (μόνο για trolling battles κάνουν ).

Να μην σχολιάσω αυτά τα τραγικά "average performance" με "όλως τυχαία" επιλογή τίτλων...

Έγινε επεξεργασία από The_Blade
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο γελαω οταν ακουω καποια παιδια που υποστηριζουν οτι ... οι καλυτεροι reviewers ειμαστε εμεις.

γιατί θεωρούμε ότι δεν πληρώνεστε από την nvidia ή την AMD, όπως μερικά site...

αν πληρώνεστε, να σας γράψουμε ή να σας διαβάζουμε με μισό μάτι, όπως διαβάζουμε τα διάφορα site... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εμπιστεύεσαι περισσότερο το οποιονδήποτε εμπορορικό site με τις βαθιές (ή ρηχές) τσέπες από τους απλούς χρήστες;

Αυτοί για 2 banner και ένα review sample πουλούν και την ψυχή τους.

Προσωπικά δεν έχω καμμία εμπιστοσύνη στους reviewer, μόνο ενδεικτικά κοιτάω τα νούμερα που δίνουν (μόνο για trolling battles κάνουν ).

Να μην σχολιάσω αυτά τα τραγικά "average performance" με "όλως τυχαία" επιλογή τίτλων...

Yeap ... διαβαζω οσα περισσοτερα review μπορω και βγαζω τα συμπερασματα μου.

Αυτο μου ελειπε να περιμενω απο τον καθε τυχαιο χρηστη να μου δωσει εντυπωσεις και νουμερακια.

Φανταζεσαι να περιμενα νουμερα απο πχ Metro LL για να αποφασισω πια καρτουλα θα παρω και να εβλεπα τα ss των παιδιων εδω ...

Μου γραφει ο Χρησταρας εδω ...

Δεν ξερω μηπως παιζουν ρολο τα 8.1 που το τρεξαμε.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

αλλα δεν θυμαται οτι οταν ειδε το 48αρι μου λεει μπααα αποκλειεται .... τα windows 8.1 ειναι.

του bootαρω σε windows 7 και βλεπει παλι 48αρι ... χαχαχαχαχααααα

το ξεχασε ... αλλα δεν μπορω να ξερω τι μπορει να του εχει παρε τα μυαλα ... :hehe:

Kαποια νουμερα πριν η καρτα παρει ποδι.

pdk5.jpg

Χρηστο κοιτα τι δινει το Metro LL με λιγο παραπανω στις μνημες. :p

Metro LL [MENTION=19909]1150[/MENTION]/1500 air

[Official] AMD R9 290X / 290 Owners Club - Page 252

Link to comment
Share on other sites

γιατί θεωρούμε ότι δεν πληρώνεστε από την nvidia ή την AMD, όπως μερικά site...

αν πληρώνεστε, να σας γράψουμε ή να σας διαβάζουμε με μισό μάτι, όπως διαβάζουμε τα διάφορα site... ;)

Οταν ... 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν SKIP εσυ περιμενε τον οποιοδηποτε να σου πει την αληθεια που ολοι οι αλλοι σου κρυβουν.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ... 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν SKIP εσυ περιμενε τον οποιοδηποτε να σου πει την αληθεια που ολοι οι αλλοι σου κρυβουν.

βασικά, περιμένεις να δεις και νούμερα και από τους δύο...εμάς εδ'ω μέσα και τα σαιτ...και βλέπεις αν είναι αληθινά ή όχι...

μετά απλά αποφασίζει η τσέπη σου ή ο fanboyισμός του καθενός :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τις 270Χ γνωρίζετε πότε θα βγουν custom λύσεις; Έχετε όλοι επικεντρωθεί και χτυπιόσαστε για τις 290Χ και αμφιβάλω εαν είσαστε οι πλειοψηφία χωρίς να θέλω να σας υποβαθμίσω αλλά ζήτημα να σκάσουν 20 άτομα από εδώ μέσα τα 400άρια και 500άρια που ζητάνε για αυτές τις κάρτες...

Για τις ποιο κάτω κατηγορίες ξέρουμε πότε θα βγουν στην αγορά οι custom λύσεις της sapphire της gigabyte και της asus πχ;Για Ελλάδα εννοώ όχι εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για τις 270Χ γνωρίζετε πότε θα βγουν custom λύσεις; Έχετε όλοι επικεντρωθεί και χτυπιόσαστε για τις 290Χ και αμφιβάλω εαν είσαστε οι πλειοψηφία χωρίς να θέλω να σας υποβαθμίσω αλλά ζήτημα να σκάσουν 20 άτομα από εδώ μέσα τα 400άρια και 500άρια που ζητάνε για αυτές τις κάρτες...

Για τις ποιο κάτω κατηγορίες ξέρουμε πότε θα βγουν στην αγορά οι custom λύσεις της sapphire της gigabyte και της asus πχ;Για Ελλάδα εννοώ όχι εξωτερικό.

270X και 280X όλες custom είναι...http://www.skroutz.gr/c/55/kartes-grafikwn-vga.html?from=catspan&keyphrase=270x και έχουν ερθεί εδώ και 3 βδομάδες!

Rebranded κάρτες είναι, δεν χρειάζεται να πούμε κάτι!

Link to comment
Share on other sites

270X και 280X όλες custom είναι...270x - Κάρτες Γραφικών | Skroutz.gr και έχουν ερθεί εδώ και 3 βδομάδες!

Rebranded κάρτες είναι, δεν χρειάζεται να πούμε κάτι!

Βασικά αυτήν [ame=http://www.amazon.fr/Sapphire-Toxic-Carte-graphique-Express/dp/B00FOQZZ6Y/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1382384246&sr=8-1&keywords=270x+toxic]εδώ [/ame]ψάχνω και δεν βρίσκω σε ελληνικό μαγαζί...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτήν εδώ ψάχνω και δεν βρίσκω σε ελληνικό μαγαζί...

Και γιατί την περιμένεις από ελληνικό μαγαζί ? για να πληρώσεις καπέλο 30-40 € ??

Πάτα το κουμπί από amazon και απόλαυσε την καρτούλα.

Έγινε επεξεργασία από music
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.