Jump to content



AMD R9 2x0Χ Καθ'οδόν !!


Recommended Posts

Ακουω γνωμες για την 290 DirectCU II OC. Την βρηκα κατω απο 3 κατοσταρικα σε αριστη κατασταση απο οτι φαινεται. Την θελω για συστημα φιλου και δεν εχω αποψη για την συγκεκριμενη υλοποιηση :rubik:

(μην ακουσω για vrm temps γιατι και στη δικη μου φτανουν τους 90φευγα) :hehe:

Την ειχα για ενα διαστημα την συγκεκριμενη υλοποιηση.

Σε full Load παιζει γυρω στους 80-85 βαθμους και απο θορυβο...Δεν κανει καθολου θορυβο...:p

Συμφωνω απολυτα και με τον [MENTION=23268]Trexx[/MENTION] πιο πανω.

Δεν θα εδινα με τιποτα πανω απο 250-260 ευρω πλεον για μια τετοια καρτα μετεχειρη.

Οτιδηποτε πανω απο κει χρηματικα, αρχιζει και πλησιαζει επικινδυνα την τιμη μιας ολοκαινουργιας 970, που και καλυτερη/ταχυτερη θα ειναι αλλα και "κουτατη-ολοκαινουργια".

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

τα 8gb τι τα θες?:hang3:?ας φτάσει τον αντίπαλο στα άλλα κ χαλάλι..

τι τα θέλουμε πρέπει να φτάσουμε τις κονσόλες οι επόμενες κονσόλες θα έχουν 16GB βλακείας πάνω τους !

μας μένουν 4 χρόνια ακόμα για να φτάσουμε στοck 8 GB VRAM όπου μόλις θα έρθουν οι νέες κονσόλες πάλη θα τραβάμε τα βυζιά μας !!!

Link to comment
Share on other sites

τι τα θέλουμε πρέπει να φτάσουμε τις κονσόλες οι επόμενες κονσόλες θα έχουν 16GB βλακείας πάνω τους !

μας μένουν 4 χρόνια ακόμα για να φτάσουμε στοck 8 GB VRAM όπου μόλις θα έρθουν οι νέες κονσόλες πάλη θα τραβάμε τα βυζιά μας !!!

τα βυζιά γιατί ρε μαν...??:wall: και που είδες εσύ οτι βοηθάει ΤΟΣΟ πολύ η vram στα pc games(όχι ότι να ναι optimized)?σε 1080p μιλαμε πάντα έτσι?υπόψιν μιλάω εκ πείρας (570gtx εγώ-6970 φίλος=ολοι κραζανε την 570 λoγω vram αλλα εγώ άλλα είδα..κ όταν τα έβρισκε σκούρα η μια τα έβρισκε κ η άλλη) και τα 2 pc 1080p...κ απ οτι βλέπω σε sites δν έχουν αλλάξει πολλά πράγματα..?ε?εκτος αν μιλας για μεγαλύτερη ανάλυση οπότε σε κόβει ο πυρήνας ακόμη και της 980 ακόμη..του χρόνου κ βλέπουμε....ALL YOUR BASE ARE BELONG TO MAXWELL!!! :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Νέες τιμές, 300 η 290, 400 η 290Χ. Και οι μικρότερες έφαγαν μείωση.

Έτσι ο ανταγωνισμός. ;)

μονο Hardware, Notebooks & Software von Mindfactory.de βρηκα!! Αλλα οχι σε ολα τα καρτονια!!! Ελλαδα τπτ ακομα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κρίμα που δεν τράβηξα και screenshot δηλαδή.. χθες βράδυ 227 έλεγε..

Εννοείτε πως το quote και η επισήμανση τις τιμής δεν ήταν προς αμφισβήτηση τις τιμής που έγραψες, άλλα προς το site που την άλλαξε μέσα σε λίγες ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.