Jump to content



Αγορα κινητου μεχρι 400 ευρω


kilahed

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά ειμαι σε ερευνα αγορας για smartphone μεχρι 400 ευρω σκέφτομαι να κανω το βημα και να παω σε lumia 920 λογο 4g και ασύρματης φόρτισης σε καλη τιμη αυτο που με προβληματίζει ειναι οτι σε σχέση με τα android κινητα που ειχα δεν εχει official εφαρμογή για dropbox δεν εχει απόρριψη κλήσεων και δεν υπάρχει κάποιος τροπος να κανεις block τα διαφορα ads δεν παιζω παιχνιδια στο κινητο οποτε δεν με νοιαζει να παιζει πιο smooth το angry birds ακουω τις προτασεις σας και αν εχει καποιος wp θα ηθελα την γνωμη του :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Nexus 4

Τελικα οσες φορες και να το βλεπω το κινητο τοσο σκεφτομαι ποσο αντιεργονομικο ειναι

Μπαταρια δεν αλλαζεις , sd δε μπορεις να βαλεις , την sim ΕΥΚΟΛΑ δε μπορεις να την αλλαξεις...

χθες ημουν στη δουλεια και προσπαθουσα να αλλαξω την σιμ ενος συναδελφου και αν δεν εχεις το καταλληλο εργαλειο δε μπορεις.Ναι δοκιμασα και με καρφιτσα αλλα δε χωραγε! lol

η Οθονη του (σε σχεση με το note2 παντα) εννοειται οτι δε συγκρινεται στα χρωματα.

απο default rom usb otg δεν δεχεται.Τι αλλα ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή είμαι με Xperia P. Δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο με το Android και τις δυνατότητές του.

Αν ήταν να πάρω πάλι κινητό θα έπαιρνα το Lumia 920. Είναι smooth κάτι που δεν έχω δει ούτε στα πολύ ακριβά Android, 32gb μνήμη κορυφαίες φωτογραφίες σε σχέση με τον ανταγωνισμό, όλες τις σύγχρονες τεχνολογίες και ιδανική οθόνη κατά την γνώμη μου όσον αφορά την ποιότητα και αυτονομία.

Να μην ξεχάσω τους δωρεάν χάρτες, office ενσωμάτωση Facebook και skydrive και 36 μήνες επίσημο support για το λειτουργικό.

Για να παίζεις το Android είναι ωραίο αλλά για καθημερινή χρήση δεν θα το επέλεγα. Μόνο σε tablet από Κίνα για να περνάω τις ώρες . μου.

Sent from my LT22i using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Note 2 το εχει φιλος δεν με βολεύει ελεγα να κανω μια αλλαγη και να παω σε wp αλλα βλεπω οτι απο εφαρμογές εχει σοβαρές ελλείψεις οπως και απο καθημερινές ρυθμίσεις λεω για oppo αλλα δεν ξερω ποσο κανει να έρθει απο ευρωπη και με καμια θηκη θα ξεφυγουμε στην τιμη

Link to comment
Share on other sites

Αηδιαστική το S4; Γιατί όπως το γράφεις, σε αυτό αναφέρεσαι.

Παντα οταν τα συγκρινω ειτε σε φιλους ειτε σε μαγαζι εχω μαζι μου το νεξους, ε, πραγματικα η amoled ειναι μαπα

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S III @ 330€

To αυτο ακριβως.

Δεν παιζει καλυτερο κινητο στην αγορα, στην σχεση τιμης/αποδοσης.

Windows Phone? Nα παρεις τι;

Tα Lumia που ειναι ολοκληρα τουβλα και εχουν τοσοδά μπαταριουλα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.