Jump to content



Hearthstone: Heroes of Warcraft


Borg

Recommended Posts

1012371_568172463225526_1048304422_n.jpg

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=QdXl3QtutQI]Hearthstone: Heroes of Warcraft Cinematic - YouTube[/ame]

Hearthstone: Heroes of Warcraft Official Game Site

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Wikipedia, the free encyclopedia

ξεκίνησε η μπετα για την Ευρώπη

Closed Beta Test Begins! - News - Hearthstone

είχα την τύχη να κερδίσω κλειδί από την blizzard και το δοκίμασα (το λιώνω)

για τους λάτρες τον καρτών σίγουρα θα αρέσει πολύ και για τους λάτρες του Warcraft λίγο περισσότερο

Έγινε επεξεργασία από Borg
Link to comment
Share on other sites

Ένα απόσπασμα απο το stream μου -- > [ame]

[/ame]

Ένα ωράιο παιχνιδάκι που έγινε αρκετά αργά την νύχτα (σε μια φάση που θα δείτε να περνάει το turn χωρίς να κάνω κάτι... αποκοιμήθηκα στην καρέκλα lol... )

Stremaro όταν παίζω όποιος θέλει να τσεκάρει ίσως κάποια στιγμή αν αποφασίσω να δώσω και ένα δεύτερο Beta Key που έχω διαθέσιμο , θα δούμε.

Cheers :p

Έγινε επεξεργασία από LuNaTiC
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=k7gKWcLMY8Q&feature=c4-overview&list=UUCgMZhIs9ksdP5hu3m37Snw]Greek Tutorial Hearthstone. Eliniko tutorial sto Hearthstone - YouTube[/ame]

mikro tutorial gia telios arxarious.

Th0rant - Twitch

kai to channel m gia stream ke proetimasia mexri na bgi to pexnidi.

ime on sxedon kathe mera meta tis 19:30

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ το έχω. Μόλις όμως είδα ότι για να πάρεις ένα pack πρέπει να κερδίσεις 30 match, το παράτησα.

Πες ότι είσαι above average, 50 αγώνες για 30 νίκες.

Ένα 10λεπτο ο κάθε αγώνας, 500 λεπτά ή 8 ώρες....Για 5 κάρτες.

STANDARD.

Η απληστία της Blizzard σε όλο της το μεγαλείο. Τι άλλο θα δούμε, €40 για expansion;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω. Μόλις όμως είδα ότι για να πάρεις ένα pack πρέπει να κερδίσεις 30 match, το παράτησα.

Πες ότι είσαι above average, 50 αγώνες για 30 νίκες.

Ένα 10λεπτο ο κάθε αγώνας, 500 λεπτά ή 8 ώρες....Για 5 κάρτες.

STANDARD.

Η απληστία της Blizzard σε όλο της το μεγαλείο. Τι άλλο θα δούμε, €40 για expansion;

κανεις λαθος...

καθημερινα κανεισ daily QUEST το οποιο σου δινει +40 gold

στις 3 νικες που θα κανεις εχεις αλλα 10 gold

αν πας ολους του παιχτες level 10 παιρνεις αλλα 100

και εδω ολα τα rewards

Quest - Hearthstone: Heroes of Warcraft Wiki

επισης

μια αρενα για να μπεις θελει 150 Gold τα οποια με χαλαρο παιξιμο τα μαζευεις σε 2 μερες ανετα

αν κανεισ μονο 3 ηττες σου δινει πακετακι με 5 καρτες...

οποτε αυτα που λες παραππανω ερχονται σε αντιθεση,,,,

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος...

καθημερινα κανεισ daily QUEST το οποιο σου δινει +40 gold

στις 3 νικες που θα κανεις εχεις αλλα 10 gold

αν πας ολους του παιχτες level 10 παιρνεις αλλα 100

και εδω ολα τα rewards

Quest - Hearthstone: Heroes of Warcraft Wiki

επισης

μια αρενα για να μπεις θελει 150 Gold τα οποια με χαλαρο παιξιμο τα μαζευεις σε 2 μερες ανετα

αν κανεισ μονο 3 ηττες σου δινει πακετακι με 5 καρτες...

οποτε αυτα που λες παραππανω ερχονται σε αντιθεση,,,,

Δε κατάλαβα που κάνω λάθος. Τα μαθηματικά μου δε βγαίνουν σωστά; Θες λιγότερες από 30 νίκες για ένα πακέτο;

Level 10 τους πας τους χαρακτήρες μία φορά.

Για την αρένα: Πληρώνεις 150gold. Πες ότι είσαι above average, 4 νίκες 3 ήττες. Παίρνεις 1 pack, 50 gold, και μία common κάρτα. Έχασες 13.33 gold (4 νίκες που δε "πληρώθηκες") και κέρδισες μία common κάρτα. Τρελό value.

Και χαλαρά δεν θεωρώ το 4 ώρες την ημέρα για 1 πακέτο κάθε 2 μέρες.

Η μόνη σωτηρία είναι τα daily που λες. Αλλά όχι για τους νέους παίχτες. Τράβα να κάνεις dominance με class στο οποίο δεν έχεις deck.

Έχω παίξει ΠΟΛΛΑ TGC. Αν εξαιρέσουμε το MTGO - που είναι ιδιαίτερη περίπτωση - είναι ΜΑΚΡΑΝ το χειρότερο από άποψη value. Άσε το matchmaking που είναι για το μαύρο μη-πω-τι. 1ος αγώνας που έπαιξα, καλά καλά δεν είχα ξεκλειδώσει όλες τις κάρτες, με βάζει με αντίπαλο που είχε 3 legendary. Ε, νταξ.

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Δε κατάλαβα που κάνω λάθος. Τα μαθηματικά μου δε βγαίνουν σωστά; Θες λιγότερες από 30 νίκες για ένα πακέτο;

Level 10 τους πας τους χαρακτήρες μία φορά.

Για την αρένα: Πληρώνεις 150gold. Πες ότι είσαι above average, 4 νίκες 3 ήττες. Παίρνεις 1 pack, 50 gold, και μία common κάρτα. Έχασες 12.5gold (4 νίκες που δε "πληρώθηκες") και κέρδισες μία common κάρτα. Τρελό value.

Και χαλαρά δεν θεωρώ το 4 ώρες την ημέρα για 1 πακέτο κάθε 2 μέρες.

Η μόνη σωτηρία είναι τα daily που λες. Αλλά όχι για τους νέους παίχτες. Τράβα να κάνεις dominance με class στο οποίο δεν έχεις deck.

Έχω παίξει ΠΟΛΛΑ TGC. Αν εξαιρέσουμε το MTGO - που είναι ιδιαίτερη περίπτωση - είναι ΜΑΚΡΑΝ το χειρότερο από άποψη value. Άσε το matchmaking που είναι για το μαύρο μη-πω-τι. 1ος αγώνας που έπαιξα, καλά καλά δεν είχα ξεκλειδώσει όλες τις κάρτες, με βάζει με αντίπαλο που είχε 3 legendary. Ε, νταξ.

οτι και να λεμε εδω δεν εχει νοημα....στα streams ειναι πανω εδω και καιρο και δεν πεφτει που σημαινει οτι αρεσει στον κοσμο :/ καλος η κακος

Link to comment
Share on other sites

οτι και να λεμε εδω δεν εχει νοημα....στα streams ειναι πανω εδω και καιρο και δεν πεφτει που σημαινει οτι αρεσει στον κοσμο :/ καλος η κακος

Γιατί νομίζεις ότι κάθονται και βλέπουν το stream αντί να παίζουν;

Και δεν είπα ότι είναι κακό παιχνίδι. Απλά είναι ασύμφορο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.