Jump to content



Hearthstone: Heroes of Warcraft


Borg

Recommended Posts

Αν έχεις ήδη λογαριασμό EU, απλά περίμενε μερικές μέρες. Λογικά μέσα στην εβδομάδα ανοίγει και για Ευρώπη και έπονται Ασία, Αυστραλία.

Πάντως, όλοι οι γνωστοί που είχαν εκδηλώσει ενδιαφέρον για τη beta μέχρι και πριν 15 μέρες έχουν πάρει ήδη πρόσκληση. Μάλλον ήδη στέλνουν μαζικά.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και εγω μπαμπα ...να πω οτι δεν ειχα ξαναπέξει συναφη games αλλα γνωριζα πανω κατω τους κανόνες..

Μου αρεσει αρκετα που ειναι απλό και κατανοητο...εχω ξεκλειδώσει ολους εκτος απο druid (ενα πετυχα και μου έριξε στα αυτια αν και τον κοντραρα στο τελός τραβαγα κάρτες οτι ναναι με αποτελεσμα να ριξει εναν protector στο τελος με κατι buff spelss να τον κανει τουμπανο...και να επελθει ο χαμος μετα)

Εντωμεταξυ εχω deja vu απο WOW που το 80% το παιχτών ειναι hunter/mage ...αρεα και που πετυχαίνω κανα paladin/rogue/shaman/warlock ...priest 2 φορες ολες και ολες...και μια φορα warrior/druid.

Αντε να φαω κανα druid γιατι δεν μπορω να δοκιμασω την τυχη μου στην αρένα χωρις να εχω ολα τα class (που μου φαινεται πολυ ενδιαφέρουσα με το random στοιχειο..)

Ερωτηση: τα games στην arena πρεπει να γινουν μονοκοπανίας ή τα κανεις σε οσα session θές?

tip: τα classes μπορειτε να τα ξεκλειδωσετε αν παιξετε και με το ΑΙ πραγμα που δεν το ηξερα και εψαχνα να βρω druid vs ωστε να τα ξεκλεισωσω ολα (πρεπει να ξεκλειδωσουν ολοι για να παιξετε αρενα).

Στην αρενα επαιξα 2 φορες και τον ...ηπια...imo μεγαλη βλακεια που δεν εχουν οριο 2 cards τα deck ...μου εκατσε ενας druid με 3-4 Swipe και με τσακισε με συνοπτικες διαδικασίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ε, δεν είναι και για πολλά-πολλά. Παραήταν αργό το ξεκλείδωμα καρτών, για να εκμεταλλευτεί την εμμονή των συλλεκτών. Όσοι είναι φίλοι των CCG, μπορεί να ασχολούνται ακόμη, αλλά εμένα μ' έχασε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.