Jump to content



Hearthstone: Heroes of Warcraft


Borg

Recommended Posts

  • 8 months later...

Αντί να κρατάς κάνα φράγκο για το επόμενο Dungeon, τα σκορπάς... :D

 

Πάντως, αν είχε 2 quests κάθε μέρα, δε θα μου έβγαινε το λάδι να ξεκλειδώσω 1 Tier Naxx την εβδομάδα. Πολύ ταλαιπωρία και κανένα κίνητρο να παίξω έστω ένα παιχνίδι παραπάνω από όσα χρειάζεται για να πάρω το gold. Συνεχώς θυμάμαι γιατί το είχα παρατήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι συμφωνώ είναι απιστευτα κουραστικό κάθε 3 νίκες 10gold έλεος αυτή η απληστια της Blizzard με το χρήμα....1.5 μήνα τώρα αυτό κάνω μαζεύω gold για το επόμενο dungeon και ειμαι στα 2000 πρέπει να αλλάξουν αρκετά ακόμα όπως οι κάρτες να γίνουν ποιο πολλές και να υπάρχει ένας χαμός από seasons και decks στα υψηλά rank όλοι τις ίδιες κάρτες έχουν άντε να αλλάξουν 1-2....ποιο πολύ με τραβάει σαν παιχνίδι συλλογής καρτών και όχι τόσο στρατηγικής αφού όσο ποιο πολύ πλερώσεις τόσο καλύτερες κάρτες θα έχεις...κλασική blizzard pay to win

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το pre-order του Blackrock Mountain για 21.99€. Λογικά τον Απρίλη που θα κυκλοφορήσει θα μπορούμε να ξεκλειδώνουμε 1-1 Tier για gold, όπως και στο Naxx, αλλά με το ρυθμό που βγαίνουν καταντάει βαρετό. Κι έχω ακόμη 2 quarters Naxx. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Α ρε Blizzard, μια ζωή τα ίδια. Ένα launch χωρίς προβλήματα να μην κάνεις...

 

Πήρα χθες αμέσως μόλις βγήκε το πρώτο wing του Blackrock Mountain και το τέλειωσα (πήρα και τις κάρτες) και σήμερα μου δείχνει ότι δεν το έχω αγοράσει και λείπουν οι κάρτες.

 

http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/16857545990

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

reinko#2406 ναι ρε να κάνουμε μια μάζωξη να δούμε πόσοι παίζουμε και να μπαίνουμε και σε Online tournaments!

λέει αρκετά η όλη φάση!

Οι νέες κάρτες πάντως αρχήζουν και δείνουν πόνο!

Link to comment
Share on other sites

Σε mi2s με sd600 πάντως καλά παίζει κάνει κάτι stutter από εδώ και από εκεί αλλά δεν crashαραει παίζεις άνετα.

Αλλά πιάνει 1.55gb από τον χώρο των εφαρμογών...

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.