Jump to content



Ποντίκι έως 35 ευρώ


mer

Recommended Posts

Μετά το mx518 και το deathadder τι; Έκανα χαζομάρα και πούλησα το mx518 και χάλασα το deathadder σήμερα. Θέλω κάτι αντίστοιχο. Ευχαριστημένος με τη χρήση μέχρι στιγμής των ms intelli 3.0, mx518 και deathadder. Θέλω κάτι αντίστοιχο αλλά δεν θέλω να δώσω παραπάνω λεφτά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Κάτι αντίστοιχο στα παραπάνω με τόσα λεφτά δυστυχώς δεν παίρνεις σήμερα.. Συμβουλή μου είναι να αγοράσεις πάλι ένα mx 518(κάπου θα βρεις με τιμούλα κοντά στα 30-40 ευρώ) ή να βάλεις άλλα 15-20 από την τσέπη σου και να αγοράσεις ένα Deathadder(ακόμη καλύτερα το 2013 Edition, αλλά ξεφεύγει πάρα πολύ)

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφέρει για κανένα λόγο για εμένα το deathadder.Δεν έχω σκοπό να δώσω τόσα λεφτά... Για το mx518 εννοείς μεταχειρισμένο έτσι; Παλιά είχαμε τόσο καλά ποντίκια με αρκετά καλές τιμές και τώρα μόνο το deathadder μου φαίνεται μας έμεινε..

Link to comment
Share on other sites

Logitech-G300-Top-Bottom.jpg

πιο παρακεντρη τρυπα πεθαινεις :p

Κοιτα σε κανα καταστημα μηπως βρεις το g400 (οχι το S) ξεχασμενο, αυτο ειχε κανονικα 30-35 ευρω max

Εναλλακτικα περιμενε κανα μηνα για τα M30 και M40 της corsair, πιστευω θα εχουν πιο λογικες τιμες απο το g400s και το da2013

Link to comment
Share on other sites

πιο παρακεντρη τρυπα πεθαινεις :p

Κοιτα σε κανα καταστημα μηπως βρεις το g400 (οχι το S) ξεχασμενο, αυτο ειχε κανονικα 30-35 ευρω max

Εναλλακτικα περιμενε κανα μηνα για τα M30 και M40 της corsair, πιστευω θα εχουν πιο λογικες τιμες απο το g400s και το da2013

Χαχαχα το g400s έχει καμιά ουσιαστική διαφορά με το σκέτο;; Επίσης είδα κατά καιρούς κάτι intellimouse, ξέρει κανείς τι παίζει με αυτά; Το g300 δεν είναι ούτε καν πιθανή επιλογή θα μπορούσα να ανέβω και άλλο αλλά δεν συμφέρει ,όταν το πρώτο da το είχα αγοράσει στα 40ευρώ και μου έβγαλε στη διετία πρόβλημα με τη ροδέλα και το αριστερό κλικ. Δεν διακινδυνεύω να δώσω σχεδόν τα διπλά με πιθανότητα να μου το εμφανίσει ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Το g400s εχει μονο ενισχυμενο καλωδιο και διαφορετικη μπογια, το καλωδιο στο g400 ητανε ΤΕΛΕΙΟ imo, επισης εχε υποψη οτι τo g400 οπως και τα τελευταια 518 εχουν 2 μεγαλα ποδια απο κατω και οχι 5 μικρα, αρα μεγαλυτερη επιφανεια επαφης = μεγαλυτερη στατικη τριβη σε clothpad

Αν δεν σε ενοχλουνε τα 400dpi στο desktop, το οριο των 1.5 m/s μεχρι να βγαλει neg accel ( να κολλησει in-game πολυ δυσκολο παντως ) η ολη διαδικασια που χρειαζεται για να φυγεις απο τα 125hz How to Increase USB Sample Rate in Windows Vista/7 ή/και μπορεις να παιζεις τα παιχνιδια σου με τσιμπημενο sens απο τις ρυθμισεις τους τοτε προχωρα αφοβα στο explorer 3.0, πιο ανετο και πιο ελαφρυ ειναι απο το DA :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το mx518 που πούλησα ήταν η τελευταία έκδοση... Πολύ καλό ποντίκι και δεν ξέβαφε εύκολα το σήμα της logitech όπως στα προηγούμενα. :p Άμα προχωρήσω τελικά στην αγορά του Intellimouse τι πρέπει να προσέξω γιατί βλέπω πολλά και διαφορετικά άλλα από hong kong ,άλλα από κίνα,άλλα με το logo steelseries

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγώ μπορώ να σου πω 400s all the way δεν συγκρίνεται με την σαπίλα το laser.. Άσε που το έπιασα και δεν μπορούσα να κάνω βήμα... Αλλά μπορείς να περιμένεις και τον gruntgr να σου πει την άποψη του..

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] η 500s?

puke-o.gif

Αν το βρεις στα 45 εχει καλως, τωρα 50 και 60 για ποντικι που εκανε καποτε 35 ευρω max ειναι κοροιδια.

Ριξε μια ματια και στο kone pure optical αμα θες να πιασει τοπο το 60αρι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.