Jump to content



Από πού είσαστε;


Tig@s

Recommended Posts

Καταγωγη Μπαμπα απο Κωνσταντινουπολη αλλα γεννηθηκε στο Νεο Πυργο Ευβοιας(κοντα στα Λουτρα Αιδηψου) και μεγαλωσε Αθηνα

Καταγωγη Μαμας (πριν πεντε λεπτα το εμαθα) απο Καβαλα γεννηθηκε στον Αι-Στρατη (νησακι κατω απο τη Λημνο) μεγαλωσε στην Αθηνα

Εγω γεννηθηκα στην Αθηνα τα 4 πρωτα χρονια της ζωης μου τα περασα στο Νεο Πυργο και τα υπολοιπα Αθηνα

και αν αλλαζα την Αθηνα ο μονος προορισμος θα ηταν η Ξεσσαλονικη:D τη γουσταρω απιστευτα :inlove:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Γενήθηκα και μεγάλωσα Σύρο. Τα τελευταία 8 χρόνια σπούδαζα και πλέον εργάζομαι Αθηνα (με ένα μικρο διάλειμα Στρατιωτικό στην Κυπρο)

Και κάτι μου λέει ότι είμαι μοναδικός(Συριανός) εδω μέσα;

Link to comment
Share on other sites

Ηγουμενίτσα - καλά δεν έχετε τη πύλη της Ευρώπης στο Poll???

Γεννήθηκα Αγγλία Sheffield, 4 χρόνια Ελλάδα, 6 Χρόνια Johanesburgh Νότια Αφρική, Μετά τα 10 Ηγουμενίτσα(Καταγωγή του πατέρα) για 9 Χρόνια, 1 χρόνο Portsmouth, άλλα 2 χρόνια Ηγουμενίτσα και τα 3 Τελευταία χρόνια Αθήνα ΚΕΝΤΡΟ και καραγουστάρω!

Ζήτω το καυσαέριο και η φασαρία, δεν το αλλάζω με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο βαρετος του TheLab ... γεννήθηκα Αθηνα, μεγάλωσα Αθηνα σπουδάζω Αθηνα. Γονείς από Αθηνα. Αν ψάξουμε παππούδες μονο πάμε σε Τριπολη(πατέρας) και Καλαμάτα (μάνα)

By the way I love athens!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεννηθηκα και μενω Αθηνα.Εδω σπουδαζω και θελω 30' + καθε μερα για να κατεβαινω κεντρο στην σχολη :(,Δεν αλλαζω την Αθηνα για τιποτα!:)

Ο πατερας μου ειναι απο την Πατρα και η μητερα μου απο την Τριπολη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Nos-Dio [Σήμερα, στις 03:44]

Γεννηθηκα και μενω Αθηνα.Εδω σπουδαζω και θελω 30' + καθε μερα για να κατεβαινω κεντρο στην σχολη :(,Δεν αλλαζω την Αθηνα για τιποτα!:)

Ο πατερας μου ειναι απο την Πατρα και η μητερα μου απο την Τριπολη

ειμαστε κατι σαν urban overclockers ;-) (παρολο που θελω 1 ωρα να παω στη σχολη μου!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.