Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Κατά 99.9% θα σας δω...

από την κάμερα που θα στήσετε για τον DJD . Καλά να περάσετε όλοι, αλλά κάτι κακό να τύχει στον μνημονιοφορο και να του χαλάσει την βραδιά.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εεεεε ρε παιδιάαααα τελευταία στιγμη το αποφασίσατε και εκείνη την μέρα δεν μπορώ :(

Ακύρωσε ότι έχεις κανονίσει και ανέβα στη Αθήνα!

Στάλθηκε από το GT-S7562 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατά 99.9% θα σας δω...

από την κάμερα που θα στήσετε για τον DJD . Καλά να περάσετε όλοι, αλλά κάτι κακό να τύχει στον μνημονιοφορο και να του χαλάσει την βραδιά.

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Επειδή πάντα είμαι τύπος που ψάχνει να βρει κάτι το παρήγορο ακόμα και στο χειρότερο κακό:

ότι και αν μου τύχει τουλάχιστον θα χαμογελάω που θα ξέρω ότι δεν ήσουν εκεί να το χαρείς απο κοντά :tomato::tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, φέτος θα έρθω και εγώ μετά της συζύγου ([MENTION=17432]eirinipant[/MENTION]), οπότε μπορείτε να προσθέσετε στη λίστα ακόμη 2.

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]

Η σύζυγος απαιτεί να σηκωθείς από τον πάγκο για να μην είναι μοναχιά αντιπρόσωπος του τυχερού φύλου.

Link to comment
Share on other sites

η ένα poll ρε αδερφέ!

Όπως γράφτηκε και σε άλλο thread:

Με τις υπάρχουσες νοοτροπίες (που προβλέπεται να συνεχίσουν να επικρατούν για τα επόμενα 5-10-15 χρόνια), όλο το βάρος αποφάσεων να δώσεις, και θα τα κάνει σκ@τ@ και θα κατηγορήσει τρίτους.

Πιο εύκολα (γνώμη μου) αλλάζεις ηγέτη παρά έναν ολόκληρο λαό. Και συνεχίζω λέγοντας ότι για κανένα λόγο δεν θα ήθελα αυτόν τον λαό (όπως είναι τώρα κατά πλειοψηφία) να μπορεί να πάρει τόσο μεγάλο μέρος αποφάσεων. Πόσο μάλλον σε πολύπλοκα θέματα που είναι ανίδεος και η κύρια ενημέρωση του πηγάζει από το καφενείο και τα μπλογκς του πάτου.

Έτσι, τις κρίσιμες αποφάσεις τις παίρνει η ΔΟ μόνη της, χωρίς να ρωτάει :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.