Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
Μπα, μια περαστικη αδερφή ήταν κ την φέραμε να φάει κάτι...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Και αφήσατε "την αδερφάρα" όπως λέτε, να φάει περισσότερο από εσάς τους άνδρες?

Ντροπή και αίσχος!

Link to comment
Share on other sites

ο astrolabos απογοήτευση. Τι τα 'βαζες τα εικονίδια με το Ρομπέν στην πρόσκληση αδερφέ αν είναι να σκας με κράνη και ρούχα κανονικά;

PetrosD βάλε τον Wizard να σου πάρει ηλεκτρικό μύλο, Super Jolly πες του ότι θες, γιατί δε σε βλέπω του χρόνου να έχεις χέρια για μηχανές και φωτογραφίες.

Δεν πήγα αλλά σε κάποιον έδωσα το πουκάμισό μου, κρίμα δε ξέρω ποιο παιδί είναι...

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο τόση λάσπη που έφυγε εδώ απο τους "φίλους" μου τι να πρωτοπω?

Ο μόνος που έφαγε σαν άνθρωπος είναι ο Άστρο. (βέβαια δεν τόλμησε και κανείς να του πάρει τα κεφτεδάκια γιατί....)

Μετά για τις άλλες τις κυράδες τι να πω γύρω μου? Είχα τον LL ο οποίος μου έκανε προσποίηση όσο ο Πολωνός μου έκανε πλιάτσικο στο πιάτο και είχαν και το Βίκτωρα να περνάει κανένα χέρι στα βρόμικα!

Παρόλα αυτά σας έδειξα για άλλη μια φορά πως να ξεχωρίζετε τα παιδάκια που είναι στον "όγκο" και τους άντρες που κάποτε ήταν κιλά αλλά ακόμα κρατάνε τα σκήπτρα.

Ειδική μνεία θα κάνω και στον Σταύρο που έφαγε 1,5 κεφταδάκι και 1 πατάτα (τηγανιτή όχι ολόκληρη) αν και μετά φήμες τον θέλουν να πήγε για πλύση στομάχου.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο τόση λάσπη που έφυγε εδώ απο τους "φίλους" μου τι να πρωτοπω?

Ο μόνος που έφαγε σαν άνθρωπος είναι ο Άστρο. (βέβαια δεν τόλμησε και κανείς να του πάρει τα κεφτεδάκια γιατί....)

Μετά για τις άλλες τις κυράδες τι να πω γύρω μου? Είχα τον LL ο οποίος μου έκανε προσποίηση όσο ο Πολωνός μου έκανε πλιάτσικο στο πιάτο και είχαν και το Βίκτωρα να περνάει κανένα χέρι στα βρόμικα!

Παρόλα αυτά σας έδειξα για άλλη μια φορά πως να ξεχωρίζετε τα παιδάκια που είναι στον "όγκο" και τους άντρες που κάποτε ήταν κιλά αλλά ακόμα κρατάνε τα σκήπτρα.

Ειδική μνεία θα κάνω και στον Σταύρο που έφαγε 1,5 κεφταδάκι και 1 πατάτα (τηγανιτή όχι ολόκληρη) αν και μετά φήμες τον θέλουν να πήγε για πλύση στομάχου.

Και τι σου φταίμε εμείς ρε μπαγλαμά αμα εσύ εμπιστεύεσαι έναν τραπεζικό, έναν Πολωνό και έναν που δεν έχει το Θεό του;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.