Jump to content



Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

το TheLab.gr θα κόψει την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του στις 22/2 στο πολύ ζεστό (έχει σόμπα) μαγαζί του Levelone, Εν Πάτραις, στην οδό Οδυσσέα Ανδρουτσου 2 στον Ταύρο,τκ 17778, τηλ: 210.34.72.082 (με ΦΠΑ) και σας καλούμε εσάς να την κόψουμε μαζί (την πίτα). Σας περιμένουμε στις 2*4=8 το βράδυ

bp8asEH.gif

Η κοπή της πίτας θα περιέχει πολύ και καλό φαγητό, πολύ ποτό και το βασικότερο όλων πολύ καλή παρέα! Στο ποσό περιέχεται φαΐ, ποτό (άνευ αλκοόλ και το άγγιγμα της σόδας), ένα κομμάτι από την πίτα και ένα φιλικό χτύπημα στη πλάτη από τον οικοδεσπότη μας. Η συμμετοχή ανέρχεται στα 15€ ανά στομάχι και ο χώρος επαρκεί για 2*25=50 άτομα. Αν δεν είστε σίγουρος ότι θα ρθείτε τότε μη δηλώσετε ότι θα ρθείτε σίγουρα! Γι' αυτό σας παρακαλώ σεβαστείτε τον χρόνο και τον κόπο για να προετοιμάσουμε το event και δηλώστε συμμετοχή στο σωστό γκρουπ. Σκοπός μας είναι να ξαναβρεθούμε οι παλιοί, να γνωριστούμε οι καινούργιοι, να περάσουμε καλά, να πειραχτούμε, να φάμε, να πιούμε και να "θάψουμε" τον [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] αν δεν εμφανίσει τη μούρη του.

Το "Εν Πάτραις" βρίσκεται ακριβώς εδώ:

attachment.php?attachmentid=43120&stc=1&d=1296165225

Σας περιμένουμεεεεεεεεεεεεε

Λίστα συμμετοχών

Guest Star:

Dolly

Βασικοί:

1. Levelone

2. Dolly

3. LL_NEO

4. papajim

5. Lakisss

6. YDinopoulos

7. Alexopus6

8. qbiefox

9. o polonos

10. jpavly

11. nucleus

12. felix

13. digitaltiger

14. uNick

15. ARMAGEDDON

16. pol77

17. eirinipant

18. deninho

19. PetrosD

20. TifoziF1

21. victor

22. astrolabos

23. spresv

24. Pokemon640

25. papatsonis

Πάγκος:

1. Wizard!

2. karmen1983

3. 2cpu

4. GoMaR

5. dellman

6. SLN

7. DJ_Alex

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Επειδή εγώ απο όσο ξέρω δεν περιμένω παιδί, επειδή μου κάνανε τα 3,2 (see what I did there), επειδή τον 2ο μήνα έχω και γενέθλια στις 28, και επειδή στα καλά μου έτρωγα για 2 άτομα, απο 2 ηπείρους, και για 2 ενομοτίες στα λυκόπουλα πρίν με διώξουν γιατί τους έριξα έξω.

Μπορώ να πω πως θα έρθω!!

Count me ιν μπιτσες!!

Έλα να βλέπω συμμετοχές, γιατί για καμιά 10αριά που έχω στο νού μου, ή για να είμαι επίκαιρος 2*5, θα ρίξω απο 2 κάρτες αν δεν δω το ατεντ!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω.

Θελω μια θεση ανεμσα στον myralis και LL NEO η εναλλακτικα αναμεσα στον victor και yanni

ΠΑΝΤΑ απεναντι απο τον dolly για να αξιζουν και τα 15ε συμμετοχης. :hehe:

(αρκει να του εχει φυγει η φαγουρα)

Στον τυχερο που θα κερδισει το φλουρι αναλαμβανω υπευθυνα (:pleasantry: ) και ΔΩΡΕΑΝ να του καψω τη VGA για να του κανω προταση για καινουργια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω.

Θελω μια θεση ανεμσα στον myralis και LL NEO η εναλλακτικα αναμεσα στον victor και yanni

ΠΑΝΤΑ απεναντι απο τον dolly για να αξιζουν και τα 15ε συμμετοχης. :hehe:

(αρκει να του εχει φυγει η φαγουρα)

Στον τυχερο που θα κερδισει το φλουρι αναλαμβανω υπευθυνα (:pleasantry: ) και ΔΩΡΕΑΝ να του καψω τη VGA για να του κανω προταση για καινουργια :hehe:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε μλκ και το σκεφτόμουν λεω ΔΕΝ θα πει κάτι!!!!

:inlove:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.