Jump to content



2600K, Asus Gene V, AX850, SSDs, HDDs, Noctua fans, H100i και πολλά άλλα…


Freedom

Recommended Posts

Καλημέρα, ολίγα πράγματα προς πώληση...

***Components που μπορούν να πουληθούν άμεσα***

*Corsair H100i (#2), εγγύηση πάνω από 4 χρόνια, κουτί-παρελκόμενα-απόδειξη υπάρχουν (αγορασμένη από e-gate), οι μαμά ανεμιστήρες δεν έχουν χρησιμοποιηθεί ποτέ.

Τιμή: 70 ευρώ

*Noctua NF-F12 PWM ανεμιστήρες (χ4), κουτιά δεν υπάρχουν, όλα τα παρελκόμενα υπάρχουν, αυτή την στιγμή είναι στην Η100i που ψύχει τον 2600Κ.

Τιμή: 12 ευρώ το κομμάτι, 40 ευρώ και οι τέσσερις.

*Noctua ανεμιστήρες NF-P14 FLX (χ4), κουτιά δεν υπάρχουν, τα συνοδευτικά καλώδια υπάρχουν.

Τιμή: 12 ευρώ το κομμάτι, 40 ευρώ και οι τέσσερις.

*OCZ Vertex 3 120Gb, εγγύηση πανω κάτω άλλους 8 μήνες, κουτι-παρελκόμενα-απόδειξη (βασικά 2 αποδειξεις θα παρει ο αγοραστης γιατι εκεινη την εποχη ειχα αγοράσει 2 τέτοιους αλλα σε καμία αποδειξη δεν αναγραφεται το σειριακό οπότε δεν ξέρω ποιος αγοράστηκε από πού Mgmanager/Plaisio).

Τιμή: 60 ευρώ

*Κάρτα ήχου M-Audio 1010LT (PCI), εγγύση/κουτι/απόδειξη δεν υπάρχει, έχω όλα της τα καλώδια, απόλυτα λειτουργική, ήταν η #1 κάρτα ήχου μου (και για ηχογράφησεις και για gaming) μεχρι να βρεθώ με motherboard χωρίς PCI οπότε και αντικαταστάθηκε με εξωτερική USB. Απροβληματιστη λειτουργία με Win7 Ult. 64b.

Τιμή: 70 ευρω

*SM Pro Audio M-Patch 2 (για έλεγχο ενεργών ηχείων/monitors και όχι μονο), εγγύηση/κουτί/απόδειξη δεν υπάρχουν, παρελκόμενα (τα «αφτάκια» για να μπει σε rack και σίγουρα έχω και τον μετασχηματιστή του αν και δουλέυει και passive).

Τιμή: 60 ευρώ

*WD Blue 1Tb 7200rpm SATA3 (χ2), εγγύηση έως 14/6/2014, απόδειξη υπάρχει (αγορασμενοι απo Μgmanager), ελάχιστες ώρες λειτουργίας (περίπου 1 μερα δείχνει το Sentinel) επειδή χρησιμοποιήθηκαν μονο σαν off-line/backup δίσκοι.

Τιμή: 40 ευρώ έκαστος, 70 ευρώ και οι δύο.

*Xbox 360 Wired controller black

Τιμή: 15 ευρώ

*************************************************************************************

***Components που μπορούν να πουληθούν μόνο όταν πουληθούν πρώτα τουλάχιστον ο 2600Κ και η Gene V ουτώς ώστε να μπορούν όλοι οι υποψήφιοι αγοραστές να δοκιμάσουν το hardware που θα αγοράσουν***

*Intel i7-2600K, εγγύηση μέχρι τον Νοέμβριο του 2014, κουτί/ψύκτρα/απόδειξη υπάρχουν (αγορασμένος από Plaisio), το τι μπορεί να κάνει και πώς από τα 3.4-5Ghz είναι ευκολο να το δείτε από το αντίστοιχο thread.

Τιμή: 180 ευρώ

*Asus Maximus Gene V, εγγύηση άλλα 2 χρόνια παρα κάτι, κουτί/παρελκόμενα/απόδειξη υπάρχουν (αγορασμένη από e-gate).

Τιμή: 120 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V, ο αγοραστής θα παραλάβει σε στικάκι και όλα τα profiles για να μην ψάχνει από την αρχή με συχνότητες καραδοκιμασμένες από 3.4Ghz undervolted έως και 5Ghz fine tuned (παντα με offset οπότε τα profiles είναι για «κάθε μέρα» για οποιον το επιθυμεί).

Τιμή: 280 ευρώ

*Corsair Vengeance DDR3 1600Mhz 9-9-9-24 1.5V (2x4Gb), αγορασμένες Νοέμβριο 2011, από την πρώτη μέρα αφαιρέθηκαν οι ψυκτρες (για μόστρα ήταν ουτως ή άλλως), κουτί, ψύκτρες, απόδειξη υπάρχουν (αγορά από Πλαισιο) αλλα δεν νομίζω να υπάρχει εγγύηση εκτός και αν κάποιος ξαναβάλει τις ψύκτρες με τρόπο που να μην φαίνεται τίποτα. Λειτουργούν άψογα όλα αυτά τα χρόνια με τον 2600Κ και την Gene V (και πιο πριν με μια Asus P8P67 EVO) και τα τεστ σταθερότητας και όλες οι μετρήσεις που έχουν ποσταριστεί έγουν γίνει με αυτές.

Τιμή: 50 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance.

Τιμή: 320 ευρώ

*Corsair AX850, αγορασμένο Νοέμβριο 2011 (πάνω από 2 χρόνια εγγύηση ακόμα) κουτί/παρελκόμενα/απόδειξη υπάρχει (αγορασμένο από Mgmanager).

Τιμή: 120 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850

Τιμή: 420 ευρώ

*Corsair H100i (#1), εγγύηση κατι λιγότερο από 4 χρόνια, κουτί-παρελκόμενα-απόδειξη υπάρχουν (αγορασμένη από e-gate), οι μαμά ανεμιστήρες δεν έχουν χρησιμοποιηθεί ποτέ, έχουν ανοιχτεί άλλες 2 τρύπες στο bracket για AMD επεξεργαστές, παραμένει απόλυτα λειτουργικό.

Τιμή: 70 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850+Corsair Η100i

Τιμή: 480 ευρώ

*Dimastech BenchTable Easy Dual V2.5, μάυρο με ένα κάρο συνοδευτικά όπως, βραχίονας για ανεμιστήρα, 2 σταθερές βάσεις για ανεμιστήρες, κουβούκλιο για 2.5” ssd/hdd, καμιά σακούλα έξτρα βίδες, εξτρα σετ αποστατών μητρικής που δεν χρειάζεται βίδωμα, κάλυμμα Dimastech και ειλικρινά δεν θυμάμαι τι άλλο (αυτος που θα το πάρει θα φύγει με μια σακουλα πραγματα).

Τιμή: 80 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850+Corsair Η100i+ Dimastech BenchTable

Τιμή: 550 ευρώ

*Noctua ανεμιστήρες NF-P12 (χ4), κουτιά δεν υπάρχουν, τα συνοδευτικά καλώδια υπάρχουν.

Τιμή: 12 ευρώ το κομμάτι, 40 ευρώ και οι τέσσερις.

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850+Corsair Η100i+ Dimastech BenchTable+ Noctua NF-P12 (χ4)

Τιμή: 580 ευρώ

*Samsung 830 256GB, κουτί υπάρχει, απόδειξη δεν βρίσκω οπότε κατά 99,9% έχει αγοραστεί από amazon.co.uk. Το Sentinel αναφέρει 98% health (το οποιο δεν ξερω πως μεταφράζεται στην πράξη μιας που αυτός ήταν είναι και αν κράταγα το σύστημα θα συνέχιζε να είναι ο #1 ssd που χρησιμοποιω), δεν είχα ποτέ κανένα θέμα.

Τιμή: 110 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850+Corsair Η100i+ Dimastech BenchTable+ Noctua NF-P12 PWM (χ4)+ Samsung 830 256GB

Τιμή: 680 ευρώ

*Scythe Kaze Q12 12-Channel Fan Controller (μαυρο χρώμα), κουτί σιγουρα δεν υπάρχει, απόδειξη ναι (μπορώ να την βρώ) αλλα δεν θυμάμαι ποσα χρόνια εγγύηση είχε ουτως ή άλλως.

Τιμή: 15 ευρώ

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850+Corsair Η100i+ Dimastech BenchTable+ Noctua NF-P12 PWM (χ4)+ Samsung 830 256GB+ Scythe Kaze Q12

Τιμή: 690 ευρώ

*Samsung SH-222AB (DVD-RW), δεν είμαι σιγουρος ότι το ειχα χρησιμοποιήσει και ποτέ δεδομένου ότι ακόμα και τα λειτουργικά τα στήνω από εξωτερικους δισκους εδώ και χρόνια.

Τιμή: 10 ευρω

***Πακέτο 2600Κ+Gene V+ Corsair Vengeance+ Corsair AX850+Corsair Η100i+ Dimastech BenchTable+ Noctua NF-P12 PWM (χ4)+ Samsung 830 256GB+ Scythe Kaze Q12+ Samsung SH-222AB

Τιμή: 690 ευρώ (το παιρνετε «δώρο» να μου αδειάσει και ο χώρος)

______________________________________________________________________

UPDATE 23/3/2014, 16:47: Παιδες, οι δύο ενδιαφερόμενοι για τα 2600Κ/Gene V αποσυρθηκαν (ο ένας ηταν να ερθει Σαββατο βραδυ, ο άλλος Κυριακη καποια στιγμη). Καταλαβαινω απολυτα οτι ειναι components που θελουν χρόνο να δοκιμαστούν και ήμουν απολυτα διατεθειμενος να τον διαθέσω αυτο το ΣΚ. Συγνώμη αλλα πλέον δεν υπαρχει χρόνος, ήδη αυτος που έχω χασει θα πρεπει να αναπληρωθει την Τριτη (οταν οι περισσοτεροι ανθρωποι θα καθονται, φακ), οπότε αποσυρω τα components της δευτερης λιστας, τα κρατάω, δεν τα έδινα για τα χρηματα τον χώρο ηθελα και να μην εχω πραγματα που δεν χρησιμοποιώ. Για το θεμα του χώρου βρήκα λυση (μονταρισμα σε ενα custom επιπλο που ηδη έχω, χρόνος 10 λεπτα, κοστος 0) και τελείωσε η υπόθεση.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ 2ης ΛΙΣΤΑΣ.

Δεν θέλω να κάνω ποστ για να μην γινει για 1000η φορά bump αυτη η αγγελια, θα το κάνω οταν ολοκληρωθουν τουλαχιστον μερικές πωλήσεις για να κάνω και update για τα πραγματα που έχουν μεινει κάποια στιγμή την άλλη εβδομαδα. Εν συνεχεία θα ζητήσω απο τους mods/admins να κλειδώσουν την αγγελια για να ανοιξω νέα με τα πραγματα που έχουν μεινει και τον σωστο τιτλο για να μην ειναι παραπλανητικος.

Ευχαριστώ για την κατανοηση.

______________________________________________________________________

Μερικά πραγματάκια για να μην χάσει καμιά πλευρά τον χρόνο της χωρίς να υπάρχει λόγος.

*ΟΛΑ λειτουργούν και λειτουργούν ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ. Πάντα η πόρτα μου είναι ανοιχτή για καφεδάκι και τεστάρισμα από τον υποψήφιο αγοραστή όσες ώρες θέλει (UPDATE: δεν ισχυει αυτο πλεον για αυτο και αποσύρω ότι component δεν μπορει να τεσταριστεί γρήγορα, σόρυ παιδες) και πάντα προτείνω να το κάνει γιατι ο νόμος του Murphy ειναι @#$@#$.

*Δεν με ενδιαφέρουν οι ανταλλαγές.

*Δεν στέλνω με κανέναν τρόπο και πουθενά. Όλα μπορουν να ελεγχθουν στον χώρο μου στα Κάτω Πατήσια, αν κάποιος δεν θέλει να ελεγξει κάτι και μπορώ να το κουβαλήσω τότε θα μπορεί να το παραλάβει εργασιμες μερες/ώρες από τον χώρο εργασίας μου στην Καλλιθέα (περίπου πίσω από το Ωνάσειο).

*Οποιαδήποτε ερώτηση/απορία (κάτι που δεν μπορείτε να βρείτε σε μερικά δευτερόλεπτα στο ιντερνετ έτσι?) καλοδεχούμενη.

*Προφανώς δεν θα είχε κανένα νόημα να ετοιμάσω «πακέτα» για όλους τους πιθανούς συνδιασμούς, αν κάποιος ενδιαφέρεται για κάποιο customized «πακέτο» το λέει και του δίνω τιμή. Εννοειται ότι για κάθε έξτρα αντικείμενο θα υπάρχει έστω μια μικρή ή μεγαλύτερη «εκπτωση».

*Οι αγγελίες έχουν μπεί ή θα μπουν και σε άλλους διαδικτυακούς και μη χώρους, όπως επίσης ανα πάσα στιγμή οτιδήποτε μπορεί να πουληθεί σε φιλους ή συναδέλφους. Το λέω για να μην έχουμε παραξηγήσεις.

*Σειρά προτεραιότητας θα τηρηθεί αλλά ο υποψήφιος θα πρέπει να επικοινωνεί άμεσα, να αποφασίζει άμεσα και να ξέρει άμεσα το τι τελικά θέλει να κάνει.

*Απόλυτη προτεραιότητα θα δοθεί στους υποψήφιους που ενδιαφέρονται να πάρουν όσο περισσοτερα items μαζί.

*Παζάρια ΔΕΝ δέχομαι. Λυπάμαι αλλά δεν θα απαντώ κάν σε αντίστοιχες προτάσεις.

Ευχαριστώ σας όλους προκαταβολικά.

ΥΓ: ακολουθούν screen captures από το Sentinel για τους hdd/ssd

OCZ Vertex 3:

ocza-11407.jpg

oczb-11408.jpg

Samsung 830:

Παιδες sorry, τα screens τα πηρα σημερα το πρωι και προφανως κοιμόμουν όρθιος. Λείπει το "Lifetime Writes", το βράδυ θα κάνω edit και θα βάλω ενα καινουριο screen (αν θυμάμαι καλά ήταν πανω απο 6Tb και κάτω απο 7Tb αλλα θα το δούμε το βραδάκι)

EDIT: μπήκε η σωστή ολόκληρη εικόνα.

sam1a-11416.jpg

sam2-11410.jpg

WD Blue #1:

wd1a-11411.jpg

wd1b-11412.jpg

WD Blue #2:

wd2a-11413.jpg

wd2b-11414.jpg

EDIT: update στην εικονα του Samsung απο HD Sentinel, update, μορφοποιηση κοκ

Link to comment
Share on other sites

δηλωνω ενδιαφερον για το χειρηστηριο.δουλευει ολα κομπλε?χωρις εκπτωσεις σε κουμπια κτλ? :)

EDIT: βασικα αν δουλευει αψογα κρατησε μου το.θα το παρω σιγουρα η μεσα στο σ/κ η μεσα στην βδομαδα.θα μιλησουμε με πμ το απογευμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά (και συγνώμη απο τους mods/admins αλλα ήδη καποια παιδιά φαινεται οτι εχουν μπερδευτει), υπαρχουν ΔΥΟ κατηγοριες πραγματων, οπως φαινεται στο πρωτο ποστ.

Αν διαλέγετε και απο τις 2 κατηγορίες components μοιραια θα περιμένετε μεχρι να φυγουν τουλάχιστον ο 2600Κ/Gene V, νομίζω οτι γραφω καθαρά. Τα πράγματα δεν τα "κραταω", αν βρεθει αγοραστης που θα αγορασει αμεσα τα πραγματα της πρωτης κατηγορίας τότε απλά θα φυγουν.

Ελπίζω πλέον να είναι κατανοητό για να μην υπαρξουν παραξηγήσεις.

PS: (χ2) Noctua ανεμιστήρες NF-P14 FLX ειναι κρατημενοι απο τον [MENTION=22410]jerky[/MENTION] για παραλαβή τηνΔευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να δηλώσω ενδιαφέρον για την maximus και έναν από τους δυο wd.

Απλά, εαν δεν υπάρχει πρόβλημα, θα ήθελα χρόνο μέχρι το βράδυ να σου πω με βεβαιότητα γιατί είμαι εκτός αθηνών και είναι 50-50 αν θα επιστρέψω αύριο ή το άλλο σ/κ.

Αν είμαι αύριο πίσω τα παίρνω σίγουρα.

Εαν βρεθεί κάποιος να δώσεις πακέτο εννοείται κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=58]Freedom[/MENTION]

Εχε υπ' οψιν οτι τα corsair hx και ax (επειδη δινεις το ax850) εχουν 7 χρονια εγγυηση οποτε το δικο σου εχει μεχρι τον Νοεμβριο 2018 (πανω απο 4 χρονια ακομα).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε,το Xbox 360 gamepad δουλευει σε pc?

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικα, plug'n'play, για τα racing παιχνιδια στο pc (δεν ειχα ποτέ κονσόλα) το ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειδα το "δεν τα κραταω"..ξερεις εχουμε και δουλιες..αμα δεν τα κρατας βγαλτα σε παζαρι με παγκο να φευγουν αμεσα.αποσυρω το ενδιαφερον.

Ισως "εμείς" να έχουμε πολύ πιο σοβαρές δουλειές απο το να κυνηγάμε τον κάθε απίθανο που καπου καπως κάποτε μπορει να δώσει σημεια ζωής αλλα μπορει και όχι.

Με τον Andrewk έχω ανταλλάξει ήδη 4 PMs με στοιχεία κοκ (το πρώτο με ώρα 12:45).

ΦΥΣΙΚΑ και "κρατάω" αλλα να εχουμε ερθει πρώτα σε ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ. Που σημαινει PM και ενδεχομένως ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ επικοινωνία οπως ακριβώς και έγινε με τον jerky που του ΚΡΑΤΑΩ και θα παραλάβει τους ανεμιστήρες του την Δευτερα.

Εσυ μήπως εστειλές κανένα PM και δεν το έλαβα?

Δεν βλέπω τιποτα στο inbox μου.

Καταλαβαίνεις πιστευω οτι στα δικά μου τα μάτια είσαι ένας που απλά εκανε ενα ποστ και τιποτα παραπανω? Εχεις πουλήσει ποτέ τίποτα? Αν έχεις πουλήσει πόσες φορές σου έχει τυχει να χανεις ΧΡΟΝΟ επειδή κάποιος κάποτε είπε οτι θα επικοινωνήσει ή θα ερθει κοκ και δεν ηρθε ποτε?

Λοιπον, ο χρόνος μου ΕΙΔΙΚΑ αυτή την εποχη ειναι ΠΟΛΥΤΙΜΟΣ. Δεν έχω χρόνο και σίγουρα καμία όρεξη να "κυνηγάω" βλεπεις και "εμεις" εχουμε δουλειές με τρέλλα και κορδέλλα.

Τα περι πάγκου και τις λοιπες "βάλε μπιπ" τις αντιπαρερχομαι, ειλικρινα δεν έχω χρονο να ασχολουμε με λακαμιες.

Δεν έχω κανενα ΑΠΟΛΥΤΩΣ προβλημα αν οι "οροι" μου ειναι εκτός κανονισμών του TheLab.gr να σβηστει/κλειδωθεί άμεσα η αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πας καλα?εχω στειλει εδω ποστ κοιτα πιο πανω...εχω ποσταρει ενδιαφερον στις 11:05.οποτε το 12:45 που μου λες ειναι μιαμιση ωρα μετα...πρωτα ποσταρουμε εδω ενδιαφερον μετα PMs ετσι ξερω...ο χρονος ειναι πολυτιμος σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πας καλα?εχω στειλει εδω ποστ κοιτα πιο πανω...εχω ποσταρει ενδιαφερον στις 11:05.οποτε το 12:45 που μου λες ειναι μιαμιση ωρα μετα...πρωτα ποσταρουμε εδω ενδιαφερον μετα PMs ετσι ξερω...ο χρονος ειναι πολυτιμος σε ολους.

Εχεις στειλει PM για συνενοηση? Ελληνικά διαβάζουμε? Εκανες ενα ποστ δηλώνοντας οτι ΜΠΟΡΕΙ «μεσα στο σ/κ η μεσα στην βδομαδα»...ναι και? Συνενοηθηκαμε? "Μιλησαμε"? Γνωριζομαστε? Ειμαι υποχρέωμενος να σε περιμενω μην δινοντας τιποτα περισσοτερο απο ενα ποστ? Ξαναδιαβασε το προηγουμενο ποστ γιατι εχεις χασει πολλα...

Τα παιδια που δηλωσαν ενδιαφέρον με ποστ και εχουν ΑΜΕΣΑ επικοινωνησει με PM ή και τηλεφωνικως είναι λακαμάδες?. (3 συγκεκριμενα, screen capture απο την λιστα των PMs μου αμεσα διαθεσιμο και ετοιμο να ποσταριστει αν ειναι εντος κανόνων του φορουμ) Α οκ ξερω, εσυ εχεις και δουλειες εμεις τα ξύνουμε και ο λογος σου/ποστ σου συμβολαιο λες και γνωριζόμαστε απο χθες.

Να επιληφθουν οι admins/mod οπως θεωρουν και αυτο απο την μεριά μου συνεχιζει να ισχύει:

Δεν έχω κανενα ΑΠΟΛΥΤΩΣ προβλημα αν οι "οροι" μου ειναι εκτός κανονισμών του TheLab.gr να σβηστει/κλειδωθεί άμεσα η αγγελία.

Και μια παράκληση προς τους mod/admins: κλειδώστε το/σβηστε το ή αν παραμείνει κάντε εναν κοπο και «καθαρίστε» το τουλαχιστον.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Θα το καθαρίσω εντός ολίγου, μην το τραβάτε.

Όταν δηλώνουμε ενδιαφέρον στέλνουμε και πμ, αλλά δηλώνουμε εδώ, δημοσίως το ενδιαφέρον για να ξέρουν οι υπόλοιποι.

Μετά είναι δουλειά σου να επικοινωνήσεις με τον ΟΠ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι μπορεί. είπα αν είναι κάλο θα το πάρω σίγουρα το ποστ ειναι πιο πανω. επίσης δεν ειπα οτι ο χρονος σου δεν ειναι πολύτιμος και τα ξυνεις,ειπα οτι ΚΑΙ ο δικος μου ειναι πολυτιμος.Τελος εδω γινονται αγοραπωλησιες κτλ και το μονο που σε συνδεει με καποιον ειναι ο λογος/ποστ.σαφως και ο λογος ειναι συμβολαιο μεχρι τη στιγμη που θα πω οτι αποσύρω ενδιαφερον αλλιως θα δεχθώ κυρώσεις απο τους mods.αν αρχισουμε να μην τηρούμε τον λογο μας τοτε χαθηκε το νοημα σαυτη την μερια του forum.Δεν υπαρχει λογος να το συνεχίζουμε αλο.δεν θέλω σε καμια περιπτωση να χαλασω την αγγελια. καλες πωλησεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.