Jump to content



The Crew - RPG Racing


Wizard!

Recommended Posts

Εμένα μου φαίνεται σα συνδυασμός Test Drive (Open world/real location), NFS (car customization/illigal races) και online gaming. Αν δεν κρίνεται η απόλαυση από το πόσους φίλους έχεις και πόσοι θα παίζετε ταυτόχρονα, νομίζω θα είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Ευχαριστώ τον Thanoolh !!!

Για το κλειδάκι που μου έδωσε !!!

Οι πρώτες εντυπώσεις ανάμεικτες μπορώ να πω ...

θα πω αυτά που με χάλασαν και αύριο που θα το λιώσω θα πω και τα υπόλοιπα !

Αρχικά στην BETA βλέπουμε fps limit 30 !!! (αχ ρε γ@μημένες κονσόλες) !

Δεύτερον βλέπουμε ότι όταν στουκέρνεις σε δέντρα αμάξια κλπ η συμπεροφορά είναι copy paste από το watch dogs !

Τρίτον χρησιμοποιούν (μάλλον την ίδια μηχανή γραφικών που φτιάχτηκε το watch dogs)

αύριο θα μπω στο Forum τους να τους κράξω , γιατί πάνε να μας δώσουν άλλο ένα console port !

Αν το αφήσουν έτσι δεν πα να έχεις ΤΙΤΑΝ - 295Χ 290χ κλπ 30 fps

εδώ με 280χ - ultra Με Fxaa και έπιανα 23-30 έλεος !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πω ότι έκανα το mod και όντως το παιχνίδι ήταν αρκετά πιο όμορφο καθώς όμως πήγαινα πέρα δώθε κλπ δεν ξέρω το game οι servers κλπ έγινε το γνωστό shutter που δεν το βλέπεις το ακούς κιόλας !

το game μπορώ να πω ότι ήταν κολλημένο στα 60 μέχρι που πήγα New York :confused: και έπεφτε στα 53 αλλά ήταν αρκετά ενοχλητικό !

Το gpu load ο μέσος όρος του ήταν περίπου 69%

όλα ultra εκτός από aa όπου είχα FXAA

Τώρα ως προς το παιχνίδι αρκετά διασκεδαστικό (αλλά δεν παύει να είναι ubisoft (βλ άλλα open worlds παιχνίδια , όπου μετά από κάποια ώρα ξεκινάει η μονοτονία) .

Αρκετά ωραία μέρη , μεγάλους δρόμους και ευθείες για να φτάσουν οι κοντράκιδες τα 400Km/h+++

Ως προς το Tuning θα το πω μπακαλίστικα

Έχουμε ένα οποιοδήποτε αμάξι το οποίο ανάλογα τι έχουν σκεφτεί οι devs μπορείς να το δεις από πύραυλο μέχρι tank

.... Για να κερδίσεις εξαρτήματα κάνεις αγώνες κλπ ανεβαίνεις lvl και εσύ , όταν ανέβεις κάποιο lvl πχ το 10 παίρνεις μπόνους πόντους στο αμάξι και γίνεται καλύτερο υποτίθεται !

Επίσης τα εξαρτήματα έχουν lvl

Ο κόσμος στην BETA τρεις λαλούν και δυο χορεύουν ...

Δεν ξέρω πόσοι είναι online και πυ ακριβώς είναι μερικούς είδα στο Miami και κάποιος άλλους στο Chicago

Επίσης μέχρι 4 άτομα γίνεται να κάνεις Co-op

αυτά προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

The Crew Launch Delayed To December, Gets Another Closed Console Beta in November - MP1st

Ubisoft and Ivory Tower have announced today the delay of their open-world next-gen racer, The Crew.

Originally positioned to launch on November 11 for Xbox One, PlayStation 4, and PC, The Crew will now release worldwide on December 2 and will also be getting a second console beta sometime in November.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.