Jump to content



The Crew - RPG Racing


Wizard!

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Η ubi έδωσε τα pc specs...

MINIMUM

Supported OS

Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit)

Processor

Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz (or better)

RAM

4GB

Video Card

NVIDIA GeForce GTX260 or AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM with Shader Model 4.0 or higher)

RECOMMENDED

Supported OS

Windows 8/8.1 (64bit)

Processor

Intel Core i5-750 @ 2.66 GHz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0 GHz (or better)

RAM

8GB

Video Card

NVIDIA GeForce GTX580 or AMD Radeon 6870 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher)

OPTIMAL

Supported OS

Windows 8/8.1 (64bit)

Processor

Intel Core i7-2600K @ 3.4 GHz or AMD FX-8150 @ 3.6 GHz (or better)

RAM

8GB

Video Card

NVIDIA GeForce GTX670 or AMD Radeon 7870 (2048MB VRAM with Shader Model 5.0 or higher

GENERAL NOTES

The Crew only supports 64-bit operating systems.

DirectX

DirectX June 2010 Redistributable

Sound

DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

Peripherals

Keyboard required, Xbox 360 controller optional (or compatible controller)

Supported Video Cards at Release Time

NVIDIA GeForce GTX260 or better, GTX400, GTX500, GTX600, GTX700, GTX900 series; AMD Radeon HD4870 or better, HD5000, HD6000, HD7000, R7 and R9 series;

The Crew requires that a driver more recent than 14.6 is installed for Windows 7 and 8/8.1. Performance issues may arise when using inferior versions of the video driver (14.4 and below) on these operating systems.

[ame=

]
[/ame] Έγινε επεξεργασία από Lamogio
Link to comment
Share on other sites

The Crew PS4/XboxOne Beta Key - όποιος προλάβει !!! ( δεν έχω κονσόλα οπότε τσιμπάτε )

TGP-FCVG-TNVF-34ML-EXGA

redeeem https://thecrew-redeemcode.ubi.com/default/login και login με UPlay account.

Ευχαριστω! Το τσιμπησα για ps4.

Ψήνομαι πολυ ασχημα για αγορα αν όντως ειναι καλό!

Edit: Απ ότι ειδα, η beta ξεκιναει αυριο (μεχρι Δευτέρα). Θα ενημερωσω τις επόμενες μερες. :)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, εντυπωσεις.

Παιζω 2 μέρες τώρα και μπορώ να πω πως εχω ενθουσιαστει.

Η οδηγηση δεν ειναι τελειως ρεαλιστικη, αλλα δεν ειναι και τελειως arcade

Ελπίζω τα γραφικα στο ps4 να ειναι καλυτερα απ οτι στη beta γιατι θα απογοητευτω λιγο.

Πολυ ωραιος ο φωτισμος και ο ήχος.

10-12 αμαξια στη beta, αρκετο customisation. Δεν ξερω πόσα εχει το παιχνιδι κανονικα, ελπιζω πολλά. [edit:Το έψαξα, απ οτι ειδα θα έχει πανω απο 50 αυτοκινητα.]

Ο χάρτης τεράστιος, με πληρη ελευθερια. Miami - Seattle (διαγωνια στο χαρτη), 150 km. Μου πηρε αρκετη ωρα, δεν μετρησα ακριβως. [η εταιρεία λεει 45 λεπτα coast-to-coast]

Μπορεις να πας μεχρι lvl 10, και μετα δεν μπορεις να κανεις αλλες αποστολες μιας και θελουν πιο μεγαλό lvl.

Μαζεψα και τα 20 parts για το hidden vehicle, το οποίο ειναι ενα hot rod.

Edit: Ξέχασα να αναφέρω για το fast travel. Το παιχνιδι δεν εχει καθόλου loading screens in game, μπορεις να κανεις fast travel αμεσα από το χάρτη σε όποιο σημειο θέλεις (προυποθέτει ότι εχεις παει εκει, ή εκει γυρω τουλάχιστον). Δεν αργει καθόλου να φορτωσει, εκτός αν πας πολυ μακρια στο χάρτη όπου παιρνει μερικα δευτερόλεπτα (χωρις να εμφανισει loading screen, απλα βλεπεις το χαρτη για λιγα sec).

Μερικες φωτος, απο χθες. Εβγαλα και μερικες σημερα με αλλα αμαξια, θα ανεβασω αυριο.

Street spec

10658956_10202546620256677_3150897659587071457_o.jpg

Dirt spec

1957649_10202548591545958_1035784753550370785_o.jpg

Street spec @ Golden Gate, San Fransisco

10468042_10202550701038694_3248317590224308043_o.jpg

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εμένα πάντως δε με ενθουσίασε το παιχνίδι. Πολύ "meh". Και φίλος καμένος με racing games και TDU(πριν το καταστρέψουν) λέει ότι δε του "έκανε κλικ". Πιστέυω θα είναι από τα games που "πεθαίνουν" σε μια εβδομάδα και δε τα ξανακούς.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα μόλις λίγο στο twitch που έπαιζε ένας τυπάς και μου φάνηκε ΠΑΡΑ πολύ arcade. Κάτι σαν nfs. Μετωπικές φουλ και γραφικά πολύ.. προπέρσινα. Για κονσόλα τελείως.. για να δούμε τι θα γίνει και με το launch κι αν θα αντέξουν οι servers.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Το έπαιξα λίγο τώρα μέσα στις γιορτές που βγήκε και patch και τώρα τρέχει άνετα στα 60fps.

-Έπαιζα στα 30 και τώρα στα 60, cinematic experience και πράσινα άλογα, πολύ καλύτερο στα 60fps.

-πρόσφατα τελείωσα το rivals, το the crew είναι καλύτερο

-όμορφα γραφικά, ειδικά μέσα στην Νέα Υόρκη γούσταρα πολύ.

-arcade πολύ αλλά δεν δεν είναι και το αίσχος του rivals...

-γενικα διασκεδαστικο, με καλύτερο στόρι από οποιοδήποτε nfs

-θα μπορούσαν να είχαν κάνει καλύτερη δουλειά με το pvp και την αλληλεπιδραση μεταξύ πώς παιχτών αλλά είμαι ακόμα στην αρχή, ελπίζω να γίνεται καλύτερο.

Μετά το Σικάγο την Νέα Υόρκη και την Ουάσινγκτον, σειρά έχει το Miami!

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Το επαναφερω μιας και ελαβα mail λογω closed beta του Wild Run (expansion) που κυκλοφορει σε λιγο καιρο.

Εχω 3 κωδικους για τη beta που ξεκιναει την Πεμπτη.

Όποιος θελει ας το πει και θα του στειλω κλειδι. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Expansion. Δεν ξερω αν θα εμφανιζεται ξεχωριστα στο library, αλλα δεν νομιζω.

Επισης δεν συμπεριλαμβανεται στο Season Pass του παιχνιδιου.
 

Ορίστε και τα δικα μου κλειδια. Δωστε και σε φιλους αν θελουν να παιξουν. :)
 

9ILAND1DIIWB 
7GFJVTQW4RCG 
4EDDET4YLJWV
 
Redeem κανετε εδω: http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-gb/wild-run/register.aspx
Η beta ξεκιναει 15/10 στις 12μμ ώρα Ελλάδος (δλδ σημερα το βραδυ στις 12 αν δεν κανω λαθος).
Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το The Crew και μου ηρθε link για την beta χωρίς κάποιον κωδικό απλά αναφέρει μόλις ανοιξουν οι servers μπορώ να μπώ.

Πέρα από αυτό χθες μόλις πήγα να το ανοίξω μου λέει κάνε update τον οδηγο της κάρτας γραφικών..Λόγω θεμάτων που είχε ο νεος driver της Nvidia δεν το είχα κάνει

Τεσπα τον κάνω update....Το geforce experience που δεν το είχα βάλει ποτέ κολλά ει στο scaning for updates και η Beta με το που πάει να ξεκινησει μου πετάει μήνυμα πως κάτι πήγε στραβά και σταματάει..Καμια ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.