Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

Έφαγε ένα μεγαλοπρεπεστατο κόλλημα σήμερα.. Πήγα να ξεκινησω κάμερα με το gesture και έμεινε στο lock screen σαν τούβλο για καμποση ωρα. Με πολύ κόπο κ γ....ρίδι έκλεισε κ το ξανανοιξα. Εννοείται το shot το έχασα.

Θέλει δουλεια ακόμα η CM έχει διάφορα μικρά γκλιτσιζ

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να φανω "βιαστικος" μιας και δεν εχω τρεξει πολλες βαριες εφαρμογες (μονο asphalt) δεν εντυπωσιαστηκα απο την ταχυτητα προερχομενος απο Snapdragon 600.

Χτες 12 ειχε φαει την φορτιση, μεχρι τις 3:30 σκαλιζα (root/TWRP/titanium + restore τα apps και καμια ωρα να βαραει ξυπνητηρι σημερα -ματαια θα προσεθετα) και ειναι στο 54%

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησες το τελευταίο update γιατί αυτό φτιάχνει το battery drain που είχαν. Επίσης δες ότι είσαι σε performance mode και δε χρησιμοποιείς τα μισά cores.

πηγαινε ρε παιξε με κανα iphone... :p

πρωτα περασα τα updates -33R- και μετα εβαλα... ζελατινα στην οθονη. :hehe:

Αυτο με το performance δεν το ηξερα (ηταν στο balanced)... παω να παιξω με iphone :p

Link to comment
Share on other sites

έχω δώσει 2 προσκλήσεις σε συνάδελφο και δεν τις αξιοποίησε.. Τελικά την τρίτη χθες την έδωσα στον αδερφό μου! :)

Αν είστε μέλη στο "φορουμ τους" στέλνουν προσκλήσεις πολύ συχνά.. Δεν παίζω σε διαγωνισμούς και δεν συμμετέχω στο φόρουμ τους..! @Φαντομά τι έπαθε; Δεν μου έχει κολλήσει μέχρι στιγμής, όλα πάνε καλλλά!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε χαξξξξξορες με τα gestures πως την παλευετε??

Μια ανοιγε ο φακος... μια επαιζε το music player (κλειστη οθονη ετσι?)

Ε τα απενεργοποιησα και ηρεμησα.

Εχει καμια επιλογη να μην δουλευει ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ αν η οθονη ειναι μαυρη?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.