Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

[MENTION=97]Trooper[/MENTION] έβαλα το twich εχθές, έπαιζε καμιά ώρα απροβλημάτιστα, δοκίμασε να το βγάλεις και να το ξαναβάλεις αφού κάνεις clear τα data του.

Το δοκίμασα κι εγώ, φαίνεται να παίζει, θα το ξαναδοκιμάσω μεσα στη μέρα να δω. Thx!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή διάβασα και τα 661 posts, αλλά δεν κράτησα σημειώσεις, μπορεί κάποιος να μου πει με απλά βήματα (1, 2, 3...) τι πρέπει να κάνω όταν το παραλάβω; Firmware, ρυθμίσεις, κλπ.

sit back .. and enjoy!!!

δεν του έχω κάνει οτιδήποτε softwarικό και ούτε χρειάζεται πιστεύω. θήκη και ζελατίνα και είσαι έτοιμος! :)

Link to comment
Share on other sites

sit back .. and enjoy!!!

δεν του έχω κάνει οτιδήποτε softwarικό και ούτε χρειάζεται πιστεύω. θήκη και ζελατίνα και είσαι έτοιμος!

Κι αυτά που διάβασα παραπάνω για firmware από το xdev, κλπ...; Ήταν για παλαιότερες εκδόσεις;

Link to comment
Share on other sites

Ολοι παιζετε με CM ή εχετε περασει και σε custom;

Πχ slimkat και mahdi θα τις δοκιμασω οπωσδηποτε, και ειδικα η Slim ισως και να μεινει μονιμα, αν τρεχει οπως στο Nexus.

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία Παρασκευή μεσημέρι στο OnePlus.eu.

Είναι στο δρόμο κι έρχεται με DHL

Ωραίοι :T:

Μεγιές!!!!;)

Τελικά το κάνανε να μπορείς να το αγοράσεις χωρίς πρόσκληση??

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, επειδή το σκέφτομαι και εγώ για αγορά περνάει από τελωνείο?

Όπως είπε και το πρόβατο, από ΕΕ δεν περνάει τίποτα.

Για την ιστορία, έφυγε από Τριέστη, Βενετία, Αθήνα, εδώ.

Μόλις το πήρα στα χέρια μου.

Πρώτες εντυπώσεις:

Είναι πανέμορφο, η αίσθηση της πλάτης είναι μαγική (δεν πρόκειται να μπει σε θήκη) και γενικά η ποιότητα κατασκευής και η συσκευασία δε δείχνουν σε τίποτα την τιμή του. Είναι φυσικά το Κινεζικό, με περασμένο το Cyanogenmod απάνω (δεν το γράφει στην πλάτη όπως το international).

Στο πακέτο μέσα είχε επιπλέον:

USB adaptor κανονικό σε μίνι, SIM adaptor μίνι σε κανονική, ένα μικρό πενάκι με γόμα, φορτιστή αυτοκινήτου, δύο ζελατίνες κινεζικές, μια θήκη λευκή απομίμηση δέρματος και αντάπτορα για την πρίζα (110ν σε 220ν)

Link to comment
Share on other sites

To OnePlus.eu είναι resellers, δεν είναι αυτοί καθεαυτοί οι One Plus, ετσι δεν είναι;

Σωστά. Resellers για την Ευρώπη. Τώρα βέβαια το "professional" θα ήθελαν να ειναι "official" αλλά τουλάχιστον ειναι μια επιλογή απο την Ευρώπη που σημαίνει χωρίς χρονοτριβές, χωρίς τελωνεία και δασμούς ωστόσο με υψηλό κόστος ταχυδρομικών ένεκα dhl...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.