Jump to content



OnePlus One - Ο νεος επωνυμος Κινεζος


Recommended Posts

Για το review:

 

Οι ανθρωποι ειναι οσο biased οσο δεν παει, καλυτερα να μετονομαστουν σε Appletech.

 

While one can spend their time defending choice for the sake of choice, I definitely question the value of all of these additions. While some will value the ability to deeply customize their OS, for anyone that is even remotely unfamiliar with the idiosyncrasies of CyanogenMod and Cyanogen they will find their experience to be deeply frustrating. While I've already detailed some of the usability issues present in the camera application, many of these features fundamentally don't make sense.

 

 

 

Τι λες ρε φελλέ που εχει και η CM πολλες επιλογες και θα τσαντιστει ο χρηστης;

 

Στο review του Nexus6 γιατι δεν το λες για προτερημα;

 

Γενικα, ειναι avoid αυτο το site.

 

ΥΓ

 

Aπο ποτε ειναι cheating οταν οι πυρηνες δουλεουν στο 100%

 

Για κατι τετοια site χαιρομαι που εχω το adblock.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας πέφτει ποτέ η γραμμή ενώ μιλάτε; Δε συμβαινει συστηματικά αλλα μια στο τόσο.

 

Και το αλλο οταν μιλάω και παω να το κλεισω, μου βγαινει η drob-bar και εμποδιζει να πατησω το κοκκινο κουμπι.

Link to comment
Share on other sites

Σας πέφτει ποτέ η γραμμή ενώ μιλάτε; Δε συμβαινει συστηματικά αλλα μια στο τόσο.

 

Και το αλλο οταν μιλάω και παω να το κλεισω, μου βγαινει η drob-bar και εμποδιζει να πατησω το κοκκινο κουμπι.

 

 το 1ο ποτε.

Το 2ο εχει συμβει 5-6 φορες αλλα ποτε οσο ημουν με CM νομιζω. Με mahdi και cyanhacker μου εχει συμβει. (5-6 φορες στις 2 βδομαδες που εχω τις συγκεκριμενες ρομ, τις θεωρω αρκετες)

Link to comment
Share on other sites

δε ξέρω αν πατιέται καταλάθος, πάντως δε κάνω κάτι περίεργο. Μπορώ να του μειώσω την απόκριση όσο έιναι στο αφτι;

 

Ρε παιδια ολα τα touchscreen οταν μιλατε και πλησιαζουν στο αυτι εχουν σενσορα και απενεργοποιουν την οθονη αυτοματα. Δεν φταιει αυτο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε κι αυτό το κουκλί... είχα ένα άγχος αν θα είναι όντως ξύλο ή πλαστικούρα, αλλά ευτυχώς όλα καλά.. 

 

Μπορεί να χοντραίνει λίγο το κινητό, μα αυτή τη περίοδο δεν μετακινούμαι πολύ και δεν το βάζω στη τσέπη του παντελονιού, οπότε βολεύει μια χαρά.

Ίσα ίσα που βολεύει και περισσότερο να το πιάνω από κάπου, γιατί ήταν αρκετά λεπτό.

 

AZ9QAtW.png

 

odIfMSG.jpg

 

OLsLcyl.png

 

FLDIGV7.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω κοιταω για το Nexus αυτοκολλητο απο dbrand σε ξυλο.

Δεν ειναι το ιδιο βεβαια αλλα δεν θελω να βαλω θηκη, και τωρα που εχω το κοκκινο καρμπον απο dbrand ειναι ιδανικο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.