Jump to content



Recommended Posts

attachment.php?attachmentid=61891&stc=1&d=1399012048

The next Call of Duty, developed by Sledgehammer Games, will be titled ‘Advanced Warfare’ and will be releasing this November 4th.
attachment.php?attachmentid=61892&stc=1&d=1399012159

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sFu5qXMuaJU]Official Call of Duty®: Advanced Warfare Reveal Trailer - YouTube[/ame]

Call of Duty: TITANFALL :p

post-11666-1416078380,5976_thumb.jpg

post-11666-1416078380,4707_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμασε το κουτακι με τα λεφτα!!!!!

Θυμησου τις "αμετρητες" ωρες :tomato:, που ριξαμε και γω και συ, στο Ghosts και ασε το κουτακι στην ησυχια του.

Ζαμπελας ρε, μονο :banging:

Link to comment
Share on other sites

Θυμησου τις "αμετρητες" ωρες :tomato:, που ριξαμε και γω και συ, στο Ghosts και ασε το κουτακι στην ησυχια του.

Ζαμπελας ρε, μονο :banging:

Μα γιατι το λες? Εγω εχω παιξει σχεδον 4 ωρες....

Link to comment
Share on other sites

προς τα που όδευε φαινόταν αφού και στα MW ανέβαινε η τεχνολογία και στα φαντάσματα έβλεπες το " μέλλον " το κακό είναι οτι μου θυμίζει crysis και έχει κλασικές φουτουριστικες εικόνες σε οχήματα κλπ που θυμίζουν ακόμα και battlfield 2000φευγα

για μένα είναι αρνητικά αλλα αφού τα σκάνε οι παίχτες σε παιγνίδια στημένα με μαρκετινγκ δεν μας φταίνε αυτές αλλα πρώτα οι παίχτες

κορεσμός στου 2ου παγκοσμίου πολέμου υπήρχε αλλα θα μπορούσαν κάλλιστα να βγάλουν φανταστική ροή στα υπάρχουσα γεγονότα του ww2 (δεν πεθαίνει-πέφτει ο χιτλερ , κάπως ανεπτυγμένη τεχνολ. κάτι ) με καινούργια χαρακτηριστικά και να συνδύαζαν -έφτιαχναν μια καινούργια σειρά (ο Price Highlander πώς έμεινε ανέπαφος )

προσωπικά θα με ενδιέφερε με τις σημερινές δυνατότητες των εταιριών να δω παιχνίδι παράλληλης ιστορίας σε υπάρχουσα ιστορία

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγάλουν waw2 ας ξεχάσουν τα λεφτά μου, πολλά τους έδωσα...

Κυκλοφορει μια φημη παντως στο νετ, οτι η μια απο τις 3 εταιρειες που εχουν αναλαβει τωρα το cod, θα επικεντρωθει στην αναπτυξη ww2 θεματος, με πιο πιθανη την treyarch στο bo3.

Μακαρι, πραγματικα, να μην ειναι απλα μονο φημη, γιατι πηξαμε στο μπλιμπλικι τον τελευταιο καιρο.

το κακό είναι οτι μου θυμίζει crysis

μα γιατι το λες αυτο;

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

...γιατι πηξαμε στο μπλιμπλικι τον τελευταιο καιρο.

Νομίζω ότι όταν έχει επιλέξει κάποιος να παίζει παιχνιδάκι του μέλλοντος, με φανταστικά όπλα, οχήματα, στολές, κλπ, δε δικαιούται να διαμαρτύρεται για τα gadgets παιχνιδιών σημερινής εποχής, όταν τα 9/10 είναι υπαρκτά :hm:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όταν έχει επιλέξει κάποιος να παίζει ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ :T:του μέλλοντος,

fixed

Θελουν να προλαβουν το BF2143

δε θα υπαρξει BF2143, αλλα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=f_vWs6MpBfo]Star Wars: Battlefront 3 - Official E3 Teaser Trailer "Star Wars: Battlefront" - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Glorified potatoe μου φαινεται χειροτερα και απο την αλλη την μπουρδα το Titanfall απο οπου εχει δανειστει και απο εκει ιδεες (στρατιωτες πηδηχτουληδες, ρομποτακια κλπ)

Τουλαχιστον αποφασισαν να αναβαθμισουν την μηχανη γραφικων της σειρας επιτελους

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον αποφασισαν να αναβαθμισουν την μηχανη γραφικων της σειρας επιτελους

AA_Young_Miles_Edgeworth_Finger_Waggle_3.gif

Ασε τα screenshot και δες το trailer καλυτερα, καθε χρονο ανακυκλωση κανουν ! η σειρα ειχε κορυφαια γραφικα το 2005, απο τοτε χρησιμοποιουν την ιδια μηχανη σε καθε sequel και της πετανε τα ματια εξω κανοντας ανουσιες αναβαθμισεις

i6yLqSQDDOlow.gif

0RD70F7.gif

IW engine - The Call of Duty Wiki - Black Ops II, Ghosts, and more!

Link to comment
Share on other sites

Ασε τα screenshot και δες το trailer καλυτερα, καθε χρονο ανακυκλωση κανουν ! η σειρα ειχε κορυφαια γραφικα το 2005, απο τοτε χρησιμοποιουν την ιδια μηχανη σε καθε sequel και της πετανε τα ματια εξω κανοντας ανουσιες αναβαθμισεις

Πολυ μεγαλη απατεωνια εχει καταντησει το COD. Παντως ακομα και ετσι τα γραφικα φαινονται βελτιωμενα σε σχεση με τα προηγουμενα της σειρας

Link to comment
Share on other sites

Ασε τα screenshot και δες το trailer καλυτερα, καθε χρονο ανακυκλωση κανουν ! η σειρα ειχε κορυφαια γραφικα το 2005, απο τοτε χρησιμοποιουν την ιδια μηχανη σε καθε sequel και της πετανε τα ματια εξω κανοντας ανουσιες αναβαθμισεις

IW engine - The Call of Duty Wiki - Black Ops II, Ghosts, and more!

0aiiDpg.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Call of Duty: Advanced Warfare open to inevitable sequel | VG247

Sledgehammer co-founder Michael Condrey said, “I think Call of Duty resonates because it’s believable and relatable. And it’s always been one of the strengths of the franchise.”
But in the end, Advanced Warfare was written with longevity in mind. That means a sequel, naturally.

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.