Jump to content



Κάρτα γραφικών 450-500 ευρώ


Recommended Posts

Καλησπέρα, θα ήθελα τη γνώμη σας και τις προτάσεις σας για gpu, έχω ρωτήσει πολύ κόσμο και πραγματικά οι μισοί είναι amd fanboys και οι άλλοι μισοί nvidia fanboys. Διαθέτω μέχρι 500 ευρώ. Θα ξεκινήσω σιγά σιγά να φτιάχνω ένα desktop και οι πρώτες μου αγορές θα είναι cpu και gpu, κάθε αιτιολογημένη πρόταση δεκτή! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα τη γνώμη σας και τις προτάσεις σας για gpu, έχω ρωτήσει πολύ κόσμο και πραγματικά οι μισοί είναι amd fanboys και οι άλλοι μισοί nvidia fanboys. Διαθέτω μέχρι 500 ευρώ. Θα ξεκινήσω σιγά σιγά να φτιάχνω ένα desktop και οι πρώτες μου αγορές θα είναι cpu και gpu, κάθε αιτιολογημένη πρόταση δεκτή! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

καλησπερα. οποια και να παρεισ το μονο σιγουρο ειναι οτι θα παρεισ κορυφαια καρτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα κοιτούσα μια από τις 2

8576460 - 3072MB MSI GeForce GTX 780 Twin Frozr Gaming Aktiv την διαφορά της τιμής από την evga την βάζεις στο 30€(και σου μένουν και 17€) των μεταφορικών ή

8487564 - 3072MB Inno3D GeForce GTX 780 iChill HerculeZ X3 Ultra που έχει πολύ καλό σύστημα ψύξης και σε συνθήκες OC

Three GeForce GTX 780 Graphics Cards Reviewed. Page 7 - X-bit labs

http://www.xbitlabs.com/picture/?src=/images/graphics/geforce-gtx-780-evga-gigabyte-inno3d/zoc_big.png

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

εγω με τη σειρα μου θα ελεγα να παρεις κατι με μπολικη μνημη γιατι υπαρχουν σημαδια οτι προς τα εκει προσανατολιζονται τα νεα παιχνιδια....

Κάτι πιο συγκεκριμένο; :)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα την gtx 780

αλλά πες μας τι παιχνίδια παίζεις και σε τι ανάλυση.

Τα παιχνίδια που θέλω να παίξω με το τωρινό μου μηχάνημα δε μπορώ. Παράδειγμα watch dogs, gtav(στο μέλλον) crysis 3 κλπ.

Η τιμή της titan, που είναι στην αγγελία, καινούρια ποιά είναι;

Εγω θα κοιτουσα και για 7990 μεταχειρισμενη. υπαρχουν αγγελιες αν και ελαχιστες.

Είχα βρει μία 7990 μεταχειρισμένη, μετά από μεγάλη προσπάθεια, αλλά είχε 1 χρόνο νομίζω υπόλοιπο εγγύησης και δεν το προχώρησα το θέμα.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Συγχώνευση 3 συνεχόμενων μηνυμάτων - MHN κάνεις συνεχόμενα posts με διαφορά μερικών λεπτών !!! Αντ' αυτού κάνε διόρ
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή της titan, που είναι στην αγγελία, καινούρια ποιά είναι;

Δεν βγαίνει πλέον (νομίζω). Όταν έβγαινε έκανε 1000 € και τώρα η παραπλήσια Titan Black (update της πρώτης) πάλι 1000 € κάνει.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει πλέον (νομίζω). Όταν έβγαινε έκανε 1000 € και τώρα η παραπλήσια Titan Black (update της πρώτης) πάλι 1000 € κάνει.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Μάλλον σε αυτή θα πάω είναι ευκαιρία θαρρώ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.