Jump to content



Αγορά ποντικιού.


Recommended Posts

πριν 7 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Η τεχνολογία lightspeed της Logitech είναι ίσως η πιο αξιόπιστη σε wireless. Παραλαμβάνω σε 4 μερες από Αμαζον Γαλλίας το g305 και θα σου πω εντυπώσεις.

 

Ναι ναι όταν με το καλό σου έρθει πες 2 λόγια.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2019 at 5:20 PM, SpirosKGR said:

Η τεχνολογία lightspeed της Logitech είναι ίσως η πιο αξιόπιστη σε wireless. Παραλαμβάνω σε 4 μερες από Αμαζον Γαλλίας το g305 και θα σου πω εντυπώσεις.

Εχω Logitech Pro wireless και το lightspeed είναι LIGHTSPEED.
Δεν μου εχει κάνει ούτε μιa φορά το παραμικρό ακόμα και ΑΚΡΙΒΩΣ πριν τελειώσει η μπαταρία και είμαι σε game δεν κάνει το παραμικρό.Μόλις τελειώσει η μπαταριά ξαφνικά σταματάει(καλώδιο και συνεχίζεις..)
Φαντάζομαι κα ιτο 305 μπορεί να είναι ετσι.
Θα το χαρείς.Γενικα logitech...<3

Έγινε επεξεργασία από Staxtis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση. Επειδή έχει ένα κατασκευαστικό ελάττωμα στο buttom plate πρέπει να το στείλω για αντικατάσταση.

Κατά τα άλλα είναι άψογο, σαν να έχεις καλώδιο. Κανένα κόλλημα. Έπαιξα και 5 ώρες BF1 για δοκιμή.

et604lq50my21.png

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Ενημέρωση. Επειδή έχει ένα κατασκευαστικό ελάττωμα στο buttom plate πρέπει να το στείλω για αντικατάσταση.

Κατά τα άλλα είναι άψογο, σαν να έχεις καλώδιο. Κανένα κόλλημα. Έπαιξα και 5 ώρες BF1 για δοκιμή.

Επειδή δεν μπορώ να το καταλάβω, πιο είναι το πρόβλημα; 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Προεξέχει το κέλυφος. Δεν είναι ομοιόμορφα λοιο και αγκιστρώνει στο pad.

Σύμφωνα με την απάντηση της ελληνικής Logitech πρέπει να απευθυνθώ στο αμαζον

 

Πωωω ξενέρα 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 13 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

For what it's worth, αν δεν έχεις καταλήξει: 

https://www.skroutz.gr/s/12815925/CoolerMaster-Mastermouse-MM530.html?from=catspan&keyphrase=mm530

Μικρό και θαυματουργό. 

 

 

Ακόμα δεν έχω καταλήξει κάπου και από οτι βλέπω είναι και αυτό μια πολύ καλή επιλογή. 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kαλησπέρα σας

Ξαναζωντανεύω το νήμα καθώς το logitech g500 μου μετά από 10 χρόνια λιωσίματος τα έπαιξε. Το αριστερό κλικ χάνει έχασε την ακρίβεια του και συχνά ξεμπλοκάρει ενώ είναι πατημένο. Κανένα παράπονο φυσικά. Τί θα προτείνατε αν γνωρίζατε ότι το g500 "καθόταν πολύ καλά στο χέρι μου χωρίς να με κουράζει; Ψήνομαι για το g502 και το corsair nightsword rgb. Θα θέλατε να το κουβεντιάσουμε;. Ζητώ συγνώμη αν υπάρχει ήδη ενεργό νήμα με τέτοια συζήτηση αλλού στο φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος Martyras έγραψε:

Θα σου πρότεινα άπλα να πάρεις micro switches και να τα αλλάξεις , αυτό έχω κάνει εγώ

 

Ευχαριστώ. Το "κλικ" είναι αυτό που προέκυψε τελευταία και μου κάνει λίγο τη ζωή δύσκολη στα παιχνίδια αλλα νωρίτερα είχε αρχίσει να έχει θέματα και το αριστερό κλικ της ροδέλας απλά δεν ήταν τόσο μείζονος σημασίας. Εκτός αν επιδιορθωνεται και αυτό! ρωτάω καθώς δεν έχω ξανανοίξει ποντίκι δεν έχω αποπειραθεί να επισκευάσω ποντίκι ενώ γενικά "πιάνουν τα χέρια μου". Τώρα παρακολούθησα ένα βιντεάκι DIY. Αν διορθώνεται και η ροδέλα θα αποπειραθω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα, σε αναζητηση και εγω...ειχα ενα Razer , το παλιο habu, καμμια 10 ρια χρονια...πλεον παρεδωσε πνευμα σε μια στιγμη αγανακτησης...τα καινουρια 

PER.573251.jpg
WWW.E-SHOP.GR

Το mouse αυτό απέκτησε δύναμη με τον συνδυασμό του εργονομικού του σχεδιασμού και της SKU:PER.573251

 ειναι ανθεκτικα ή εχουν ριξει τη ποιοτητα. ΕΥχαριστω1

Έγινε επεξεργασία από ea6gka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.