Jump to content



Crashάρουν και τα ATM's!


jpavly

Recommended Posts

Πρωινός καφές: 1,50 €

....

Εισιτήριο τραίνου: 0,60 €

....

Να πετυχαίνεις το ΑΤΜ της Ε@νικής στο μετρό crashαρισμένο: Simply priceless!!!:D :D

Δυστυχώς είχα αργήσει να πάω στη δουλειά και δεν είχα χρόνο να παίξω!

Παντού υπάρχουν τα ρημάδια!

post-1347-1416071405,4706_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

επρεπε να κατσεις να του κανεις ενα φορματ...........να ''αδειασεις'' ολο το ''σκληρο'' του δισκο..........:devil:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα πετυχει 24ωρο μηχανημα ενοικιασης κασετων και DVD κρασαρισμενο. Εκανε ενα restart ο ιδιοκτητης και ολα καλα.

1.8GHz Celeron, με 512RAM, και 100GB δισκο WD.

Καλα ειναι πιστευω. Λειτουργικο XP Professional Αγγλικα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 16:39]

Δυστυχώς δεν είχα χρόνο κι εγώ να το πειράξω λίγο!!

Το μηνυματάκι τι σας λέει? Κάποια περίεργη απόπειρα ίσως?

@Κοπρίτης: ’σε τη Λαίδη ήσυχη...:D :D

Ωπα τι εγινε?

επεσα σε φαν της τρισμεγιστης?:p

Link to comment
Share on other sites

δ

Αρχική απάντηση από Βασιλης

:OT: @ ΤRoboCop ...μπορεις να μου πεις λιγο τι σημαινουν τα αρχικα απο το nickname σου??:OT:

Δεν πιστεύω να με ειρωνεύεσαι; Όπως βλέπεις τώρα πια ποστάρω λογικά άρα ο Terminator εξελίχθηκε όπως λέει και η υπογραφή μου από κάτω. ’ρα ο Terminator(ανώριμος και χαζοχαρούμενος) ενώθηκε με τον RoboCop (πολύ σοβαρός και ώριμος) και έτσι βγήκε ο TRobocop( T-RoboCop δηλαδή Terminator RoboCop) κάτι ενδιάμεσο από τον Terminator και τον Robocop.( Είναι σοβαρός αλλά έχει και χιούμορ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Ωπα τι εγινε?

επεσα σε φαν της τρισμεγιστης?:p

Βέβαια! Ακολουθώ χρόνια τώρα τη διατροφή της:

"Τρώω μόνο είδη υγειηνής"

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.