Jump to content



Καρεκλα γραφειου!


Recommended Posts

Δεν ειμαι σιγουρος που να μπει αυτο οποτε το βαζω εδω, μετακινειστε το οπου πρεπει να ειναι αν υπαρχει προβλημα!

Απλα τα πραγματα...Με την προηγουμενη καρεκλα που ειχα 3 χρονια, εβγαλα μια δισκοκηλη που ενοχλει αρκετα.

Πηγα στρατο και καποια στιγμη αποφασισαν να μου αγορασουν καρεκλα χωρις να ρωτησουν κτλ.

Κλασικη κακια καρεκλα στα 100ε που οπως και να κατσω με ακολουθει, αν βαλω βαρος δεξια, η θεση παει δεξια..Αν βαλω βαρος πισω, φοβαμαι μην σπασει ο μοχλος που εχει και καλα...ασε που το μισω οταν γινεται αυτο.

Θελω μια καρεκλα που να ειναι γραφειου (ψηλη πλατη) και να μην εχει κινουμενα κομματια εκτος απο τις ροδες ξερω γω αν γινεται, και αυτες δεν με νοιαζουν απλα θελω μια καρεκλα να μην κουνιετε οταν θα βαλω την πλατη μου πισω, να μην παει 120 μοιρες, να μεινει 90, χωρις την αηδια μηχανισμο που εχου απο κατω και προφανως να αντεχει.

Ξαχνω και δεν βρισκω, βασικα δεν ξερω πως να ψαξω τετοια καρεκλα οποτε ρωταω εδω.

Έγινε επεξεργασία από potis
Link to comment
Share on other sites

Μια καρεκλα τραπεζαριας περιγραφεις νομιζω

b_4126_cgl-020.jpg

Αυτη που εχεις δεν κλειδωνει καπως να μην κουνιεται; Οσες εχουν περασει απο τα "χερια" μου κλειδωναν και δεν πηγαινε η πλατη πισω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Έχω αυτή Περιστρεφόμενη καρέκλα | IKEA Ελλάδα και είναι αξιοπρεπέστατη.

Επίσης ένα εξάμηνο, στη δουλειά, χρησιμοποιούσα καρέκλα από Δρομέα που ήταν το κάτι άλλο (έπαιζε κοντά στα 350)

Όταν έψαχνα να αγοράσω για το σπίτι μου φάνηκαν πολλά τότε.

Η καρέκλα όμως είναι περίεργο πράμα. Πόσες ώρες κάθεσαι, σωματική διάπλαση, πώς κάθεσαι (ΠΑΡΑ πολύ σημαντικό).

Θέλει ψάξιμο. Πήγαινε σε καταστήματα και κάτσε για να τις καταλάβεις. Ότι και να σου πει ο καθένας ισχύει για τον ίδιο και μόνο.

Παναγιώτης

Link to comment
Share on other sites

Αυτη που εχεις δεν κλειδωνει καπως να μην κουνιεται; Οσες εχουν περασει απο τα "χερια" μου κλειδωναν και δεν πηγαινε η πλατη πισω.

Προφανως κλειδωνει αλλα παλι παει προς τα πισω λιγο. Γενικα κακια καρεκλα.

Δεν θελω τραπεζαριας προφανως, κατι ποιο πολυ σαν και τα δυο θελω μαλλον αλλα δεν νομιζω να υπαρχει :D

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν και καρέκλες χωρίς μηχανισμό ανάκλισης......κλειδωμένες σε μι αθέση....Από την άλλη μπορείς να αλλάξεις τον μηχανισμο σε σταθερό.

εγώ άλλαξα το μηχανισμό της καρέκλας απο εδώ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.