Jump to content



Massdrop


salde

Recommended Posts

Για να δεις τα drop πρέπει να κάνεις sign up, ένα email θέλει μόνο. Το code (mx green) ήταν $140 + $27 μεταφορικά, δηλαδή 131€ περίπου και στα δύο drop που πήρα. Από το wasd keyboards είναι $170 (mx greens) + $50 μεταφορικά, οπότε είναι καλή διαφορά. Δεν πλήρωσα τελωνείο την πρώτη φορά, το δεύτερο ακόμα έρχεται. Αυτά είναι για Ιρλανδία πάντως, για Ελλάδα δεν ξέρω.

Έχω κάνει sign in, αλλά δεν δείχνει τιμές για αυτά που έχουν κλείσει. Θα περιμένω να ανοίξει πάλι αυτό για τα clear και βλέπουμε τότε. Θενξ για τις τιμές!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ετούτα χθες.

Πρώτη μου αγορά από κει.

Θα επανέλθω μόλις παραλάβω.

Καταπληκτική επιλογή!

Τα πήρα και εγώ! Τι χρώμα; Εγώ διάφανα!!! :)

Μόνο ο [MENTION=9888]Papakitou[/MENTION] δεν τα πήρε!!!! (Αντώνη στα πουλάω 100€ τώρα!!!! :p)

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική επιλογή!

Τα πήρα και εγώ! Τι χρώμα; Εγώ διάφανα!!! :)

Μόνο ο [MENTION=9888]Papakitou[/MENTION] δεν τα πήρε!!!! (Αντώνη στα πουλάω 100€ τώρα!!!! :p)

Μαύρα... (κι άραχλα)

Δε τα πουλάω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Οτιδήποτε χαμηλής αξίας και συνήθως μικρού μεγέθους δεν ανοίγεται. Δέκα αγορές έχω κάνει με μεγαλύτερη αξία τα 130$ και δεν έχει σταματήσει τίποτα, επιπλέον έχουν έρθει όλα μέχρι 2 βδομάδες Μαξ από την ημερομηνία αποστολής.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα δεν είναι να έχουμε ξεχωριστά threads για κάθε προσφορά; Θα γίνει δύσκολο να το ακολουθούμε το thread. Anyway,  τα AKG 7XX τα παράγγειλα μέσω forwarding mail service από αμέρικα.. θα δούμε τι θα γίνει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ετούτα χθες.

Πρώτη μου αγορά από κει.

Θα επανέλθω μόλις παραλάβω.

Παρέλαβα προχθές και δεν τάβγαλα απ' τ' αυτιά μου.

Πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα, καλύτερα απ' τα piston, αν και τα τελευταία είναι hands free, οπότε περισσότερο χρηστικά.

 

Θέλω βέβαια να πάρω κι έναν ενισχυτή για να τ' ακούσω όπως τους αρμόζει.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα προχθές και δεν τάβγαλα απ' τ' αυτιά μου.

Πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα, καλύτερα απ' τα piston, αν και τα τελευταία είναι hands free, οπότε περισσότερο χρηστικά.

 

Θέλω βέβαια να πάρω κι έναν ενισχυτή για να τ' ακούσω όπως τους αρμόζει.

Τσέκαρε τον NX1 στα λεφτά που ζητάει παίζει μπάλα μόνος του.. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.