Jump to content



Recommended Posts

Δεν ξερω αν ειναι το σωστο topic για να το πω αυτο επειδη ειμαι καινουργιος, αλλα εχω ενα θεματακι.. οποιος μπορει να με βοηθησει. Εχω κατεβασει το Max Payne 1 & 2 crackariσμενο στο Laptop μου με Windows 7 x64 Ultimate και παιζουνε και τα 2 τελεια. Στο PC μου ομως (με τα ιδια windows) οταν παω να το πατησω να παιξει δεν κανει τιποτα. Ανοιγω το task manager -> Processes και εχει δειχνει οτι το παιχνιδι τρεχει ηδη, αλλα εγω δεν βλεπω κανενα παραθυρο να ανοιγει για να παιξω. Μηπως ξερει κανεις τι μπορει να φταιει και το κανει αυτο ? Και επειδη το Steam εχει ολα τα Max Payne σε προσφορα με 7.60 και θελω να τα αγορασω, ειδα και μερικους αλλους στο chat να λενε οτι εχουνε τετοια θεματα με το παιχνιδι απο το Steam, οποιος ξερει τιποτα ας μου το πει να μην χαλασω τα λευτα μου τσαμπα. Thanks...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

που πας ***** γαριδα με το leather κολαν μες το μεσημερι

 

 

(δεν αντεχω αλλο τα ΜΜΜ )

 

 

και μετα βλεπω και απο διπλα κατι κουλους να θελουν να αγορασουν 970 για 200ευροπουλα 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όποτε μου δίνει κάποιος/α το φλασάκι του, πρέπει να έχει "κρύψει" μέσα αρχεία που δεν πρέπει να δει άλλος;;;;  :o  :o  :o

Γιατί κάθε φορά μου τυχαίνει κάτι που δε πρέπει να το πω πουθενά και να το μοιραστώ με κανέναν;;;  -_-

(φιλοσοφικά τα ερωτήματα)

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.