Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

ζω σε επαρχιακό μέρος , δεν είμαι απο κεντρική Πάτρα , είμαι απο χωριό και τα τελευταία χρώνια πιάνω 7megabits χωρίς να μπορώ να το ανεβάσω ακόμα και αν πληρώνω 24 πάλι 7 πιάνω. 

Έγινε επεξεργασία από ArcherGr
Link to comment
Share on other sites

ζω σε επαρχιακό μέρος , δεν είμαι απο κεντρική Πάτρα , είμαι απο χωριό και τα τελευταία χρώνια πιάνω 7megabits χωρίς να μπορώ να το ανεβάσω ακόμα και αν πληρώνω 24 πάλι 7 πιάνω. 

Έρχεται ο ρούραλ ίντερνετς, μη σκας :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έγραψα ένα ποίημα να μου πείται αν είναι αρκετά καλό. Δεν είμαι μορφωμένος σε χωριό με μεγάλωσαν αλλα προσπαθώ να μάθω ποίηση 

σεντόνι απο απλωμένο τραχανά 
ψηλά εκεί ψηλά η Καλλιόπη τον ποτίζει 
και να εκει πάνω η μάνα γελά και σιχτιρίζει
με την αρμύρα να χτυπά φραπ φραπ να της καίει τα μαλλιά  

και ο θεός Δίας να την φυτεύει με παιδιά στην κοιλιά 

Link to comment
Share on other sites

έγραψα ένα ποίημα να μου πείται αν είναι αρκετά καλό. Δεν είμαι μορφωμένος σε χωριό με μεγάλωσαν αλλα προσπαθώ να μάθω ποίηση 

σεντόνι απο απλωμένο τραχανά 

ψηλά εκεί ψηλά η Καλλιόπη τον ποτίζει 

και να εκει πάνω η μάνα γελά και σιχτιρίζει

με την αρμύρα να χτυπά φραπ φραπ να της καίει τα μαλλιά  

και ο θεός Δίας να την φυτεύει με παιδιά στην κοιλιά 

 

Σαν βγεις στο πηγαιμό για το ban-άκι πρόσεχε μη βρεθείς στου αστρολάβου το βαρκάκι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σαν βγεις στο πηγαιμό για το ban-άκι πρόσεχε μη βρεθείς στου αστρολάβου το βαρκάκι.

δηλαδή κάνουν ban χωρίς λόγο? :wacko:  γιατι αν είναι έτσι τι με εμποδίζει να κάνω μετά 30-40 account και να μπω ταυτοχρόνως με όλα να spamάρω όλο το forum με πορνογραφικό υλικό?  :rolleyes: (στην περίπτωση που ήμουν άτομο που αξίζει ban)

Φαντάσου οτι ποτέ δεν είχα προβλήματα ούτε στα forums με τις μηχανές όταν ανήκα σε σύλλογο της περιοχής μου ούτε στα forums με τις μαμάδες, γιατί να έχω εδώ? μήπως το εν λόγο forum έχει πρόβλημα με την ποίηση αγαπητέ ?

τώρα πρόσεξα οτι είσαι και ο founder δηλαδή αυτός που το βρήκε. Ε τότε κατάλαβα οτι ήταν λόγο αστεϊσμού  :D  

Έγινε επεξεργασία από ArcherGr
Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι μια φορά, είχε έρθει ένας συνάδελφος του πατέρα μου, στη γιορτή του πατέρα μου σπίτι μας κι αντί δώρου του αφιέρωσε ένα ποίημα που είχε γράψει.. το ποίημα ήταν για το θάνατο.. :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Ξύνεσαι στη γκλίτσα του τσοπάνη;

Φόρουμ με μαμάδες; Άντρας είσαι ή γυναίκα;

δεν ξύνομαι πουθενά αγαπητέ , τις φαλλοκρατικές σου αντιλήψεις κράτα τες για εσένα . Εχουμε και κάποια ηλικία , δεν είμαστε όλοι 18 χρονών και θα πρέπει να μιλάς στους μεγαλύτερους σου με σεβασμό. Όσο για το αν είμαι γυναίκα ή άντρας τι ερώτηση ειναι αυτή ? το 2015 ζούμε ή το 1940? δηλαδή μόνο άντρας ή γυναίκα θα μπορούσε να είναι κάποιος? όπως είπα λόγο του νεαρού της ηλικίας σου δεν θα σε παρεξηγήσω , αλλα δεν θα δώσω και λογαριασμό για τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.