Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

auto correct too stronk   :p - φαε και κανα porridge να σε δει ο αλαχ,  ολο σοκολατες και λουκουμαδες (american cop wanna be ? ), θα βγαλεις διαβητη στα 30 και θα ψαχνεσαι :p

 

edit  :  το νεο αγαπημενο μου πρωινο 

 

weetabix_original.jpg

 

βαζω 2 με  λιγο προβειο γιαουρτι και μελι  - gee gee 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Δε θα σε διόρθωνα, αλλά μιας και το ανέφερες:
 

φρεντο εσπρεσο . Και νομιζω πως αυτην την φορα δεν εκανα κανενα λαθος :p


Πριν την τελεία δεν αφήνουμε κενό.

 

Δεν τρωω τοσο συχνα γλυκα , πιο πολυ φοβαμαι με τα σουβλακια

 
Ούτε πριν το κόμμα. Βάλε και τόνους.

Μερικοί επίσης θα έλεγαν ότι ο εσπρέσσο γράφεται με δύο σίγμα, επειδή προέρχεται από την ιταλική λέξη espresso (μεταξύ αυτών κι εγώ) αλλά υπάρχουν και οι άλλοι που λένε ότι οι ξένες λέξεις απλοποιούνται όταν γράφονται με ελληνικούς χαρακτήρες (μεταξύ αυτών και ο διορθωτής του Mozilla).

Link to comment
Share on other sites

Οταν τελειοποιησω την ορθογραφια μου , θα κανω μεταβαση και στο συντακτικο :p  (μου βγαινει αυθορμητα , στα ματια μου , μου φαινεται πιο ομορφο με κενο)

Οσο για τους τονους , ποτε δεν εβαζα ....ουτε καν στο σχολειο . Λογο των κακων βαθμων στην εκθεση αναγκαζομουν να γραφω πρωτα οτι ειναι να γραψω και μετα να το scanaρω για τονους ..... 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

μια και είσαι μέσα στα χρυσαφικά,φερε μου ένα ματόχαντρο πλιζ   

 

Ritual silver σταυρό να πάρεις.

Ακριβούτσικο item αλλά δίνει πολύ ψηλό μουρού(MR)(+30 και στακάρει κιόλας δινοντας συνολικά ως +55)

καθώς και εξτρα options διαλόγου και +1 charisma με female NPC's. Αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.