Jump to content



Recommended Posts

Just now, TopCLR said:

Δεν είναι τίποτα!

Λίγη δουλειά με παγοκόφτη στον χτεσινό εσπρέσσο, ανάμιξη των δύο εσπρέσσο και έτοιμος ο τετραπλός φρέντο!!! :p

 

Δεν παίζει αυτό, γιατί τριπλός σήμερα και διπλός από χτες θα πήγαινε πενταπλός. Μπορεί και να μου έπεφτε λίιιιιιγο υπερβολικός.:hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 7 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ σήμερα έφτιαξα τον τριπλό εσπρέσσο μου και για να τον κρυώσω να τον κάνω φρέντο, πήγα να τον βάλω στην κατάψυξη. Μόλις την άνοιξα, ανακάλυψα τον χθεσινό εσπρέσσο εκεί! Το έφτιαξα, τον έβαλα και ξέχασα να τον πιω...

Θα τον πιεις αύριο:p:hehe:.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από τον πολύ πάγο, το νερό θα υπερίσχυε πλέον :p Ο εσπρέσο ο παγωμένος ο χτεσινός, μόνο εσπρέσο δεν θα ήταν :p 

PS: Για όλα αυτά χρειάζεται πλέον μία σαλατιέρα, δεν αρκούν τα ποτήρια ή τα thermos :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Μα δεν ανέφερε τόπο καταγωγής της λάσπης (λασποσκονοβροχης;)!!!

Το αναφέρει το δελτίο καιρού :hehe: 

πριν 1 λεπτό, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Ναι, από τη βροχή περίμενες...

Nope :p 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. 

Ξεκινάει το επταήμερο των Σουλιωτών.

Κόγκα Δράκος (ή κάπως έτσι), Αλή Πασάς από τα lidl και, κάπου εκεί, ο πρόγονος του Γιάγκου Δράκου. Μάλλον, αυτός ήταν ο προδότης και κάπως έτσι ξεκίνησε η αυτοκρατορία της Τζάϊαντ. Η πρόγονος της Βίρνας Δράκου είναι επίσης μαζί μας. 200 χρόνια μετά, η άτεγκτη εισαγγελέας στάλθηκε για να τιμωρήσει τους προδότες (terminator φάση).

Συμπαθάτε με. Τώρα πίνω τον καφέ μου:hehe:.

  • Haha 2
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.