Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πηγα σουπερ για να παρω 5-6 πραματακια , ολα στο χερι μπαμ μπαμ χωρις καλαθακια κλπ . 

Στο ταμειο ειναι ενας τυπος μπροστα μου , με 10 πραματα το πολυ ..... + αλλος ενας μπροστα που εκεινη την στιγμη του βγαζουν αποδειξη.

Αρχιζει και σκαει μουρη η γυναικα του και η κορακλα του , οπου ειχαν παει να οργωσουν τον επανω οροφο  με φουλ πραματα . Μετα ο τυπος αρχιζει και πληρωνει με δωροκαρτες και γενικα εχω κατσει και κοιταω την διαδικασια επι ενα τεταρτο .... 

 

Μακαρι να ηταν η πρωτη φορα , αλλα εχω κουραστει να βλεπω  τετοιες βλακειες αριστερα και δεξια . Και το χειροτερο ειναι πως δεν υπαρχει κατι να κανεις , να τους βρισεις ? Να αρχισεις να τους αδειαζεις τα πραματα ? Να υποχρεωσεις τις αλλες 2 να περιμενουν στην ουρα ? 

 

 

Καλημερα ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Πηγα σουπερ για να παρω 5-6 πραματακια , ολα στο χερι μπαμ μπαμ χωρις καλαθακια κλπ . 

Στο ταμειο ειναι ενας τυπος μπροστα μου , με 10 πραματα το πολυ ..... + αλλος ενας μπροστα που εκεινη την στιγμη του βγαζουν αποδειξη.

Αρχιζει και σκαει μουρη η γυναικα του και η κορακλα του , οπου ειχαν παει να οργωσουν τον επανω οροφο  με φουλ πραματα . Μετα ο τυπος αρχιζει και πληρωνει με δωροκαρτες και γενικα εχω κατσει και κοιταω την διαδικασια επι ενα τεταρτο .... 

 

Μακαρι να ηταν η πρωτη φορα , αλλα εχω κουραστει να βλεπω  τετοιες βλακειες αριστερα και δεξια . Και το χειροτερο ειναι πως δεν υπαρχει κατι να κανεις , να τους βρισεις ? Να αρχισεις να τους αδειαζεις τα πραματα ? Να υποχρεωσεις τις αλλες 2 να περιμενουν στην ουρα ? 

 

 

Καλημερα ....

Live your myth in Greece

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"ειχαν παει να οργωσουν τον επανω οροφο  με φουλ πραματα"

"αρχιζει και πληρωνει με δωροκαρτες"

"κοιταω την διαδικασια επι ενα τεταρτο"

 

Ρε τυφλα να'χει η Αφροδιτη λεμε....

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανείς για το χτεσινό όνειρο... Ένα ανέκδοτο από την αρχή ως το τέλος.

 

Ήμουν λέει στο μετρό Θεσσαλονίκης (πρώτο ανέκδοτο), και είχε 2 σταθμούς στους Αμπελόκηπους, ο ένας δίπλα στον άλλο (απόσταση 500μ). Από τον 2ο, κοιτούσα μέσα και έβλεπα και τις ράγες (lol), και όταν κατέβηκα, από τα μεγάφωνα φώναζαν "Αντρέα, μην αλευρώσεις τις πατάτες, ευχαριστώ". :rofl: 

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ε, καλά, δεν ήσουν και στην υποθαλάσσια αρτηρία:hehe:.

Ο Νοστράδαμος μέσα μου, θα σου εξηγήσει τ' όνειρο:p: απεχθάνεσαι τους κλειστούς χώρους (εξ ου και το μετρό) και σιχαίνεσαι τον συμβατικό τρόπο σκέψης. Γι' αυτό κοιτούσες τις ράγες (τους άλλους, δηλαδή, που σκέφτονται μέσα σε κουτάκια και έχουν βάλει πάνω σε ράγες την καθημερινότητά τους). Εσύ σκέφτεσαι out of the box.

Στα δύσκολα τώρα: είσαι κρυφοσοσιαλιστής/κρυφοπασόκος:hehe: και οπαδός του δόγματος ''Τσοβόλα δώστα όλα''. Πατάτες= άμυλο=βασικός υδατάνθρακας=να λιγδώσει τ' αντεράκι μας. Απλά, λόγω δίαιτας που κάνεις τώρα τελευταία, σου έχει μείνει το απωθημένο του καλού φαγητού. Εξ ου και το ''μην αλευρώσεις''.

Ή αυτό ή έκανες καμιά παρασπονδία χθες και το όνειρο έβγαλε το ενοχικό σύνδρομο.

Υ.Γ. 50 ευρώ:p.

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα
9a0b8b697fd82675e9cbe2d4cfa7ee80.thumb.jpg.668f3328ba5b86a1ee9fd4e1eefbfd21.jpg

 

πριν 23 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ήμουν λέει στο μετρό Θεσσαλονίκης (πρώτο ανέκδοτο), και είχε 2 σταθμούς .... από τα μεγάφωνα φώναζαν "Αντρέα, μην αλευρώσεις τις πατάτες, ευχαριστώ". :rofl: 

Haha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Όχι, σήμερα θα κάνω. Μπας και το όνειρο ήταν προφητικό; :hehe: 

Ή Χορταρέας είσαι ή Paul Atreides.

''Θα είναι σαν να έσπασες τη δίαιτα, αλλά θα πεινάς''. Αποδίδεται στον γέροντα Βοδυλανίσιους, τον fitness.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έφτιαξα τον τριπλό εσπρέσσο μου και για να τον κρυώσω να τον κάνω φρέντο, πήγα να τον βάλω στην κατάψυξη. Μόλις την άνοιξα, ανακάλυψα τον χθεσινό εσπρέσσο εκεί! Το έφτιαξα, τον έβαλα και ξέχασα να τον πιω...

  • Haha 6
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, PetrosD said:

Εγώ σήμερα έφτιαξα τον τριπλό εσπρέσσο μου και για να τον κρυώσω να τον κάνω φρέντο, πήγα να τον βάλω στην κατάψυξη. Μόλις την άνοιξα, ανακάλυψα τον χθεσινό εσπρέσσο εκεί! Το έφτιαξα, τον έβαλα και ξέχασα να τον πιω...

 

Βάλε τον για παγάκι στον σημερινό ;)

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ σήμερα έφτιαξα τον τριπλό εσπρέσσο μου και για να τον κρυώσω να τον κάνω φρέντο, πήγα να τον βάλω στην κατάψυξη. Μόλις την άνοιξα, ανακάλυψα τον χθεσινό εσπρέσσο εκεί! Το έφτιαξα, τον έβαλα και ξέχασα να τον πιω...

Δεν είναι τίποτα!

Λίγη δουλειά με παγοκόφτη στον χτεσινό εσπρέσσο, ανάμιξη των δύο εσπρέσσο και έτοιμος ο τετραπλός φρέντο!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.