Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Να δεις να γράφω τη διπλωματική μου με αυτό το πρόγραμμα και να έχω τη σαύρα κολλημένη στο κεφάλι μου συνέχεια :hehe: 

Προσφερω βοηθεια αν θες, ηθικη υποστηριξη και .. καλημερες:p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μας τρέχει η μικρή. Περπατάει εδώ και 1 μήνα και τις τελευταίες μέρες πήρε φόρα και κάνει όλο το σπίτι πάνω κάτω. Νόμιζα ότι ήμουν κουρασμένος, αλλά δεν είχα καταλάβει τι θα πει κούραση. 

Αν δεν μπω σήμερα, θα μπω αύριο (Πυθία speaking).

Ετοιμάσου να με κάνεις revive:p.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Μας τρέχει η μικρή. Περπατάει εδώ και 1 μήνα και τις τελευταίες μέρες πήρε φόρα και κάνει όλο το σπίτι πάνω κάτω. Νόμιζα ότι ήμουν κουρασμένος, αλλά δεν είχα καταλάβει τι θα πει κούραση.

 

Καλημέρες.

Στις αρχές είστε ακόμα. Κάτσε να αρχίσει να σκαρφαλώνει και θα τα ξαναπούμε.

Χθες κατέβασα το γιο μου μέσα σε μία ώρα πάνω από το έπιπλο της τηλεόρασης...

 

34 φορές μετρημένες ( έτσι από περίεργεια άρχισα να μετράω).

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Εχουμε ρωσο μαζι με το premium free και ο αλλος ειναι κουρασμενος. Θα σου πεταξει καμμια cassetta medica o sstav και θα ερθεις στα ισια σου...

Βρε, ούτε το fastpath δεν έχω δοκιμάσει ακόμη. Με ping 12 θα παίζω. Δεν θα προλαβαίνετε να με βλέπετε:p.

 

πριν 58 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρες.

Στις αρχές είστε ακόμα. Κάτσε να αρχίσει να σκαρφαλώνει και θα τα ξαναπούμε.

Χθες κατέβασα το γιο μου μέσα σε μία ώρα πάνω από το έπιπλο της τηλεόρασης...

34 φορές μετρημένες ( έτσι από περίεργεια άρχισα να μετράω).

Τέτοια λέγε μου. Κάηκες δηλαδή;).

Η μικρή είναι θηρίο. Βλέπω φίλους μου που έχουν γιους και, ως επί το πλείστον, είναι ήσυχοι. Τα κοριτσάκια από την άλλη είναι θηρία. Πριν 2 εβδομάδες, είχαμε πάει για καφέ με φιλικό ζευγάρι. Η δικιά μου έκανε γελάκια στον μικρό και αυτός κοιτούσε τη μαμά του. Αχχχ, αθώα αγοράκια. Μπουνταλάδες είμαστε.

πριν 40 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Με το που περπάτησε η κόρη, η τηλεόραση καλού κακού κρεμάστηκε στον τοίχο και όλα τα καλώδια μπήκαν σε κανάλια...

Έχω ήδη βάλει προστατευτικά στις πρίζες/απομακρύνει έπιπλα με γωνίες. Ακολουθεί κλείσιμο των ντουλαπιών και απομάκρυνση ηλεκτρονικών συσκευών (στις οποίες δείχνει ιδιαίτερη συμπάθεια).

Link to comment
Share on other sites

      220px-HAL9000.svg.png

 

 

 Όλα είναι μάταια. Το ανθρώπινο γένος πρέπει να αφανιστεί ή να γίνει embed στο μάτριξ. Οι μηχανές θα  κυριαρχήσουν.

 

 

 

 

ή με άλλα λόγια μια ακόμα συνηθισμένη μέρα υλοποίησης της διπλωματικής μου.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.