Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Οταν καποιος σου στελνει email με τιτλο διακοπτες και εσυ διαβαζεις διακοπες, καταλαβαινεις οτι τα πραγματα δε πανε καλα :p

 

Καλημερα σε ολους σας!

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μην ασχολείστε λέω τον πόνο μου ...
όταν γίνω πρωθυπουργός θα καταργήσω την παραπαιδεία, σχολές και λοιπά και θα τα χτίσω από την αρχή (όλοι θα τελειώνουν σε όσα χρόνια ορίζονται από το κράτος), αει στο διαάλα !

Τελευταίο μάθημα για πτυχίο, και βαθμός πτυχίου με περίπου 7 ~ (6,96~6,98 πλέον μέχρι 7 και κάτι μπορεί να πάει αν γράψω καλά) (όποιος λέει σιγά το βαθμό απλά δεν ξέρει για την σχολή το 7 είναι σαν λες 10 σε μας) να μην σε περνάει στο τελευταίο μάθημα γιατί μπορεί γιατί έχει και το μαχαίρι και το καρπούζι !

Άει σιχτήρ όποιος πει για παιδεία στην Ελλάδα πολύ απλά δεν γνωρίζει ή νάνε καλά η κλαδική για όσους είναι τώρα πάνω καθηγητές και προφεσόροι !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

;;;;;;

 

Βρήκες ποιος την έβαλε;

Ήμουν στο πλυντήριο και μάλλον την πάτησα εκεί. Την είδα καθώς σκούπιζα το αμάξι. Διαφορετικά δε μπορώ να σκεφθώ ότι δεν είχε καρφώσει όλη και η μισή ήταν εκτός στις αποστάσεις που είχα κάνει πριν. Ήταν σε σημείο που το λάστιχο πατάει 100% στο δρόμο.

 

Το σκεφτόμουν να μην την βγάλω αλλά την είδα μικρή και λέω ας πάρω το ρίσκο από το να τρέχω μετά σίγουρα σε βουλκανιζατέρ.

 

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Ήμουν στο πλυντήριο και μάλλον την πάτησα εκεί. Την είδα καθώς σκούπιζα το αμάξι. Διαφορετικά δε μπορώ να σκεφθώ ότι δεν είχε καρφώσει όλη και η μισή ήταν εκτός.

 

Το σκεφτόμουν να μην την βγάλω αλλά την είδα μικρή και λέω ας πάρω το ρίσκο από το να τρέχω μετά.

 

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:.

Απόλαυση.

Καλό απόγευμα.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Τελευταίο μάθημα για πτυχίο, και βαθμός πτυχίου με περίπου 7 ~ (6,96~6,98 πλέον μέχρι 7 και κάτι μπορεί να πάει αν γράψω καλά) (όποιος λέει σιγά το βαθμό απλά δεν ξέρει για την σχολή το 7 είναι σαν λες 10 σε μας) να μην σε περνάει στο τελευταίο μάθημα γιατί μπορεί γιατί έχει και το μαχαίρι και το καρπούζι !

Άει σιχτήρ όποιος πει για παιδεία στην Ελλάδα πολύ απλά δεν γνωρίζει ή νάνε καλά η κλαδική για όσους είναι τώρα πάνω καθηγητές και προφεσόροι !

 

Τι σχολή; Θυμάμαι όταν έδινα το τελευταίο μάθημα για πτυχίο το καλοκαίρι του 2002 (μάθημα στο οποίο τον προηγούμενο Σεπτέμβριο με είχαν μηδενίσει για σκονάκι) μπαίνει ο ίδιος επιτηρητής που μου είχε βρει το σκονάκι, τον κοιτάω και του λέω "Εγώ σήμερα ό,τι και να κάνεις παίρνω πτυχίο". Είχα διαβάσει και το πέρασα με 9...

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Ξέρεις ότι αρχίζει καλά η μέρα όταν κατεβαίνεις από το αμάξι και βλέπεις μισοκαφορμένη βίδα στο λάστιχο, την βγάζεις και δε χάνει

turk.gif

Η καλή μέρα απ το πρωί φαίνεται.

 

Μόλις έφτιαξα την κάρτα γραφικών (GTX 460) του αδερφού μου που πετούσε artifacts και έκανε κουλά. 

Την ζέστανα με θερμοπύστολο και προς το παρόν δείχνει να λειτουργεί μια χαρά :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.