Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδος v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Μπορούμε να βάλουμε και τις ώρες που θα ταξιδεύει μέσα στο πρόγραμμα και ο χρόνος ενασχόλησής της να αυξηθεί επιπλέον. Αν μάλιστα δεν επιλέξει τυπικό τρόπο διδασκαλίας, όπου θα κρατάει μια κάποια απόσταση από τους μαθητές της, αλλά ανακατευθεί περισσότερο με την τάξη της, εκεί θα χρειαστεί να είναι ακόμα πιο προετοιμασμένη.

 

 

Ένα τελευταίο σχόλιο. Αυτό που γράφεις

 

 

Ποσοστό επιτυχίας των φοιτητών, βαθμοί φοιτητών στο μάθημα και αριθμοι φοιτητών που παίρνουν το μάθημα.

 

ΔΕΝ ισχύει αν ο διδάσκον, είναι ο ίδιος που τελικώς εξετάζει. Διότι για παράδειγμα είχα χημικό στο Λύκειο που ήταν τρία πουλάκια κάθονταν, βαριόταν που ζούσε, έκανε μάθημα πολύ επιφανειακό και από το βιβλίο και τα στραβά μάτια στα διαγωνίσματα όπου όλοι αντέγραφαν, επειδή απλά όλοι αντέγραφαν και όχι επειδή είχαν ανάγκη να αντιγράψουν με τα της πλάκας θέματα που έβαζε. Μετά πήγαινε στο γραφείο των καθηγητών και κοκορευόταν που όλοι μας παίρναμε 18-20.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 πιαστε αυτούς απ τα ΚΤΕ που ξεφύτρωσαν παντού και δείτε τι κάνουν και ποσα εκατομύρια κατασπαταλούν σε ψευτοπροτζεκτ. Αλλά προσοχή, στο friendly fire

τα εχουμε δει (και πληρωσει) ηδη 

 

youtube.com/watch?v=e5UmdTydNJU&t=4m38s

 

το friendly fire δεν υφισταται, οι περισσοτεροι εδω εχουμε μαυρισει χρονια τωρα και τους πρασινους και τους μπλε, ο αλλος μιλαει για ροζ εμετους, ας μην βαλουμε και πετρολ  κοπρανα στην συζητηση.

 

update  : στα της επικαιροτητας 

12045462_593033967501423_469505543343264

 

και ολα αυτα  τα μιλησανε σε 3 λεπτα ετσι ? w0w  such skill much  γιναντας !

 

btw και ο putin ενω ξερει τοσες γλωσσες φερνει μεταφραστη μαζι του, δεν ειναι ντροπη :p

 

επισης μην ξεχασω να αναφερω οτι απο 21/9  τα παιδακια δεν λιποθυμανε στα σχολεια και δεν εχουμε αυτοκτονιες πια.

 

pic_shot_1376500225861.jpg   :rolleyes:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έχει αποδείξει ότι μπήκε με μέσο

 

θα σου πω ότι έχεις δίκιο και θα αποσυρθώ από την συζήτηση με τον όρο ότι θα πεις στον @LL_NEO, και οποιονδήποτε άλλο το ζητήσει ότι έχει δίκιο για όσα έχεις προσάψει στις προηγούμενες κυβερνήσεις χωρίς να υπάρχουν απτές αποδείξεις. Και επίσης θα ήθελα μια απάντηση στην ερώτηση

 

"Το νόμιμο, είναι και ηθικό;"

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω ότι έχεις δίκιο και θα αποσυρθώ από την συζήτηση με τον όρο ότι θα πεις στον @LL_NEO, και οποιονδήποτε άλλο το ζητήσει ότι έχει δίκιο για όσα έχεις προσάψει στις προηγούμενες κυβερνήσεις χωρίς να υπάρχουν απτές αποδείξεις. Και επίσης θα ήθελα μια απάντηση στην ερώτηση

 

"Το νόμιμο, είναι και ηθικό;"

Xωρίς αποδείξεις, υπάρχουν μόνο υπόνοιες.

Υπόνοιες για μαλαγανίες κάνε όσες θέλεις, αυτό νομίζω απέχει πολύ από το "ΕΜΕΤΟΣ, μπήκε εκεί με μέσο ενώ ειναι δασκάλα δημοτικού και παίρνει 5000 ευρώ τον μήνα γιατί το λέω εγώ.".

Όχι το νόμιμο δεν ειναι και ηθικό, αλλά, χωρίς να θέλω να "σου την πω" θέλω και εγώ 3 απαντήσεις στις ερωτήσεις. 

Συμφωνούμε ότι το να πάρει την θέση η Μπαζιάνα και όχι κάποιος καλύτερος είναι (κυρίως) θέμα νομιμότητας και δευτερευόντως θεμα ηθικής?

Συμφωνούμε ότι στην συγκεκριμενη περίπτωση η νομιμότητα συμβαδίζει με την αξιοκρατεία? (Δηλαδή ότι το νομιμότερο είναι να πάρει την θέση ο πιο άξιος)

Που επικαλείσαι την ηθική και που την αξιοκρατεία (και την νομιμότητα αν απάντησες "ναι" πιο πάνω)? Να το πω αλλιώς, όταν έχεις έναν άξιο με λεφτά (γιατί είναι από πλούσια οικογένεια ή γιατί δουλευει από 15 χρονών και έχει πλέον λεφτά ή γιατί τα έχει με τον ΠΘ), και έναν άλλον το ίδιο ή λίγο λιγότερο άξιο, αλλά σαφώς φτωχότερο, ποιος πρέπει να πάρει την θέση?

Αν εδώ επιλέξεις τον δευτερο, είσαι πιο ηθικός, αλλά ούτε νόμιμος εισαι, ούτε σύμφωνα με την αξιοκρατεία πήγες.

 

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή έχουμε αριστερή κυβέρνηση κάθε μέρα στην πλατεία Βικτωρίας σκάνε 1000 άτομα ανά ημέρα (παρόλες τις 2 σκούπες),

άνθρωποι κοιμούνται σε πυλωτές,

παιδάκια κάτω από δένδρα στο Πεδίον του Άρεως,

άτομα με καρκίνους έχουν να πάρουν επίδομα 2 χρόνια (το πως θα ζήσουν χεστήκαμε..)

οι διαγνωστικές εξετάσεις και τα φάρμακα έχουν περιοριστεί όχι στο ελάχιστο αλλά στο αμελητέο..

 

καλά πάμε ρε...

 

και εμείς ασχολιόμαστε με ποια βατεύει ο Τσίπρας και που τη βόλεψε... αφού τη βατεύει θα τη βολέψει ηθικό και νόμιμο :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνούμε ότι το να πάρει την θέση η Μπαζιάνα και όχι κάποιος καλύτερος είναι (κυρίως) θέμα νομιμότητας και δευτερευόντως θεμα ηθικής?

 

ΝΑΙ

 

Συμφωνούμε ότι στην συγκεκριμενη περίπτωση η νομιμότητα συμβαδίζει με την αξιοκρατεία? (Δηλαδή ότι το νομιμότερο είναι να πάρει την θέση ο πιο άξιος)

 

ΝΑΙ

 

Που επικαλείσαι την ηθική και που την αξιοκρατεία (και την νομιμότητα αν απάντησες "ναι" πιο πάνω)? Να το πω αλλιώς, όταν έχεις έναν άξιο με λεφτά (γιατί είναι από πλούσια οικογένεια ή γιατί δουλευει από 15 χρονών και έχει πλέον λεφτά ή γιατί τα έχει με τον ΠΘ), και έναν άλλον το ίδιο ή λίγο λιγότερο άξιο, αλλά σαφώς φτωχότερο, ποιος πρέπει να πάρει την θέση?

 

Το ηθικό είναι η σύντροφος του πρώτου Αριστερού Πρωθυπουργού να κάτσει στην θεσούλα της και να μην προκαλεί.

 

Xωρίς αποδείξεις, υπάρχουν μόνο υπόνοιες.

 

Να το θυμάσαι αυτό, όταν κάποια στιγμή θα κράζεις...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Το ηθικό είναι η σύντροφος του πρώτου Αριστερού Πρωθυπουργού να κάτσει στην θεσούλα της και να μην προκαλεί.

 

Εδώ λοιπόν διαφωνούμε.. Με ποια λογική (ή ηθική αν θες) οι πράξεις του Τσίπρα (το ότι προσπάθησε και πήγε και έγινε ΠΘ) θα πρέπει να αναγκάσουν την Μπαζιάνα να κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που θέλει? Αν θέλει δηλαδή να πάει να γίνει καθηγήτρια ή οτιδήποτε θα πρέπει να χωρίσει με τον Τσίπρα γιατί αυτό προστάζουν οι νόμοι της ηθικής? Ο/Η σύντροφος του ΠΘ να μην προχωρήσει στην καριέρα του/της? 

Link to comment
Share on other sites

Με την ίδια λογική που το ΟΧΙ του δημοψηφίσματος μετατράπηκε σε 3ο μνημόνιο. Αλήθεια, για την ακαδημαϊκή καριέρα της Νατάσας Παζαΐτη τι άποψη έχεις;

Κοίτα γιατί έχει βάλει υποψηφιότητα για αρχηγός ο Αδωνης, μήπως σε λίγο αναρωτιέσαι για την ακαδημαϊκή καριέρα της Ευγενίας Μανωλίδου : P

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα γιατί έχει βάλει υποψηφιότητα για αρχηγός ο Αδωνης, μήπως σε λίγο αναρωτιέσαι για την ακαδημαϊκή καριέρα της Ευγενίας Μανωλίδου : P

ΝΑΙ στο masterchef έκανε πίτες με το Σκαρμούτσοο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ λοιπόν διαφωνούμε.. Με ποια λογική (ή ηθική αν θες) οι πράξεις του Τσίπρα (το ότι προσπάθησε και πήγε και έγινε ΠΘ) θα πρέπει να αναγκάσουν την Μπαζιάνα να κάνει κάτι διαφορετικό από αυτό που θέλει? Αν θέλει δηλαδή να πάει να γίνει καθηγήτρια ή οτιδήποτε θα πρέπει να χωρίσει με τον Τσίπρα γιατί αυτό προστάζουν οι νόμοι της ηθικής? Ο/Η σύντροφος του ΠΘ να μην προχωρήσει στην καριέρα του/της? 
 Ναι ρε φίλε. Από τη στιγμή που είναι Πρώτη Κυρία να μάθει να συμπεριφέρεται σαν μια. Τέλος. Ούτε μα ούτε μου. Μερικές φορές το πρέπει υπερνικά το θέλω είτε το θες είτε όχι. Και αυτή είναι μια από αυτές. Δε θα τα κάνουμε όλα ίσωμα επειδή η κ. Μπαζιάνα θέλει ακαδημαϊκή καριέρα έχοντας την καβάτζα της δευτεροβάθμιας από πίσω. 
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ακομη για τη Μπαζιανα λετε δε βαρεθηκατε?

Η τύπισσα ασχολείται ακαδημαικα απο το 2000 με 35 δημοσιευσεις, επιστημονικος συνεργατης στο πανεπιστημιο πατρων και στο ΕΜΠ ,διδακτορικο στο ΕΜΠ κλπ τον καιρο που ο Αλεξάκης έπαιρνε πτυχιο περίπου.. φτανει με τη λασπη πια.. μιληστε για κανα Φλαμπουραρη ή καναν άλλο συριζοπασόκο, τη γλωσσοφάγατε την κοπέλα ελεος...

νταξ τι να κάνουμε ο συριζας βγήκε λογο προφιλ Τσίπρα, καταλαβαίνω ότι πρέπει να χαλασουμε το προφιλ του Τσίπρα κάπως αλλα ελεος.. τοσους πασοκομπινέδες μαζεψε, για τη περιστερα βρηκατε ελεος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κόλλησα με τα ψέματα σου φίλος. Δεν μπορείς να λες ότι σου έρχεται στο κεφάλι και μετά να κάνεις σαν να μην συμβαίνει τίποτα. Να βγω και εγώ να πω ότι εσύ είσαι λαμόγιο επειδή είσαι γιός ή κόρη του πατέρα σου, και έχεις θέση στο δημόσιο και παίρνεις 10000 ευρώ τον μήνα για να ξύνεσαι όλη μέρα αν είναι έτσι. Όλα ψέματα μπορεί να είναι, αλλά λάσπη-λάσπη , κάτι θα μείνει..

 

Aνακάλεσε φιλαράκι, γιατί εγώ λαμόγιο πολιτικός δεν είμαι που με το στανιό βάζω την γυναίκα μου στο δημόσιο και στο πανεπιστήμιο...και από δασκάλα την κάνω σε μια νύχτα καθηγήτρια την ώρα που επιστήμονες μένουν από έξω επειδή δεν είναι κοπρόσκυλα λαμόγια σαν τους πολιτικούς.

Και ούτε μ@λ@κ@ς να θέλεις να μας πείσεις ότι μπήκε με το σπαθί της.

Και το ποσό αναφέρθηκε σαν τρόπος του λέγειν (600€ τον μήνα για 2 ώρες, του ΕΜΠ δεν τον βάζω) για να δώσω έμφαση στην αδικία και στην λαμογιά του Τσίπρα και του ΣΥΡΙΖΑ.

 

Συνεννοηθήκαμε ?

Και πάρε και ένα αφιερωμένο με τα συντρόφια γιατί μας έκανες κεφάλι με τον ΣΥΡΙΖΑ και το κάθε αριστερό καρναβάλι (με καπιταλιστικές τσέπες βεβαίως...)

 

 

Δηλαδή πόσο νούμερο ακόμη να γίνεις ?????

 

ΠΟΣΟ ???

 

ΣΑΠΙΛΑ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ !!!

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Ακομη για τη Μπαζιανα λετε δε βαρεθηκατε?

Η τύπισσα ασχολείται ακαδημαικα απο το 2000 με 35 δημοσιευσεις, επιστημονικος συνεργατης στο πανεπιστημιο πατρων και στο ΕΜΠ ,διδακτορικο στο ΕΜΠ κλπ τον καιρο που ο Αλεξάκης έπαιρνε πτυχιο περίπου.. φτανει με τη λασπη πια.. μιληστε για κανα Φλαμπουραρη ή καναν άλλο συριζοπασόκο, τη γλωσσοφάγατε την κοπέλα ελεος...

νταξ τι να κάνουμε ο συριζας βγήκε λογο προφιλ Τσίπρα, καταλαβαίνω ότι πρέπει να χαλασουμε το προφιλ του Τσίπρα κάπως αλλα ελεος.. τοσους πασοκομπινέδες μαζεψε, για τη περιστερα βρηκατε ελεος

Δε θα τα κάνουμε όλα ίσωμα επειδή η κ. Μπαζιάνα θέλει ακαδημαϊκή καριέρα έχοντας την καβάτζα της δευτεροβάθμιας από πίσω.

Αφού έχει τόσες δημοσιεύσεις κτλ κτλ, γιατί δε παραιτείται από τη θέση της ως καθηγήτρια δευτεροβάθμιας και να κυνηγήσει την ακαδημαϊκή καριέρα που της αξίζει;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού έχει τόσες δημοσιεύσεις κτλ κτλ, γιατί δε παραιτείται από τη θέση της ως καθηγήτρια δευτεροβάθμιας και να κυνηγήσει την ακαδημαϊκή καριέρα που της αξίζει;

 

Συγνώμη, δεν έχει παραιτηθεί ???

Δηλαδή διπλό ταμπλό που λέμε...

Ε ναι...αφού λέμε για αξιοκρατία τα συντρόφια...είπαμε κοντά στον εργάτη...τώρα ο κάθε εργάτης θα έχει δύο και τρεις δουλειές γιατί ο ΣΥΡΙΖΑ είναι η ανάπτυξη του τόπου....

Link to comment
Share on other sites

Με την ίδια λογική που το ΟΧΙ του δημοψηφίσματος μετατράπηκε σε 3ο μνημόνιο. Αλήθεια, για την ακαδημαϊκή καριέρα της Νατάσας Παζαΐτη τι άποψη έχεις;

 

Άρα χωρίς καμία λογική... Με το δικό σου έτσι θέλω η Μπαζιάνα δεν πρέπει να ακολουθήσει ακαδημαϊκη καριέρα γιατί πάντα θα υπάρχει η υπόνοια ότι έβαλε μέσο. Βασικά, γιατί να σταματήσουμε εκεί? Να κάνουμε το ίδιο και με όλους τους συγγενείς όλων των πολιτικών!

Ωραία ερώτηση, την θεωρώ κάλπικη, κυρίως γιατί καμία σχέση δεν έχει η προσχολική αγωγή με την ιατρική, αλλά ούτε θα ψάξω να βρω στοιχεία, ούτε με ενδιαφέρε. Απλά, δεν θα ήθελα να με χειρουργήσει.

 

 Ναι ρε φίλε. Από τη στιγμή που είναι Πρώτη Κυρία να μάθει να συμπεριφέρεται σαν μια. Τέλος. Ούτε μα ούτε μου. Μερικές φορές το πρέπει υπερνικά το θέλω είτε το θες είτε όχι. Και αυτή είναι μια από αυτές. Δε θα τα κάνουμε όλα ίσωμα επειδή η κ. Μπαζιάνα θέλει ακαδημαϊκή καριέρα έχοντας την καβάτζα της δευτεροβάθμιας από πίσω. 

Άρα η πρώτη κυρία απαγορευεται να προχωρήσει στην ζωή της γιατί έτσι επιβάλλει η Πατριαρχία? Ναι οκ.. Μήπως να αφήσει και τα παιδιά του σχολείου να πάει να πλύνει κάνα πιάτο?

 

Aνακάλεσε φιλαράκι, γιατί εγώ λαμόγιο πολιτικός δεν είμαι που με το στανιό βάζω την γυναίκα μου στο δημόσιο και στο πανεπιστήμιο...και από δασκάλα την κάνω σε μια νύχτα καθηγήτρια την ώρα που επιστήμονες μένουν από έξω επειδή δεν είναι κοπρόσκυλα λαμόγια σαν τους πολιτικούς.

Και ούτε μ@λ@κ@ς να θέλεις να μας πείσεις ότι μπήκε με το σπαθί της.

Και το ποσό αναφέρθηκε σαν τρόπος του λέγειν (600€ τον μήνα για 2 ώρες, του ΕΜΠ δεν τον βάζω) για να δώσω έμφαση στην αδικία και στην λαμογιά του Τσίπρα και του ΣΥΡΙΖΑ.

 

Συνεννοηθήκαμε ?

 

Δεν ανακαλώ τίποτα. Όσα στοιχεία είχες εσύ και δεν έχεις ανακαλέσει ακόμα τίποτα, άλλα τόσα έχω και εγώ. 

Από δασκάλα έγινε καθηγήτρια αρκετά πριν γίνει ο Τσίπρας ΠΘ, ενώ δεν μιλάμε για 2 ώρες, αλλά 18 μετρημενες + ώρες προετοιμασίας κτλ, θα το ηξερες αν διάβαζες αυτά που έγραφα. Άρα, θες να μας πεις τι ? 600 ευρώ για καθηγητής Πανεπιστημίου δεν ειναι κάποιο αστρονομικό ποσό, το αντίθετο, ειναι λίγα. Άρα έρχεσαι εδώ σαν λυσασμένο σκυλί  και μας λες τι? "Δεν έχω στοιχεία, αλλά μου την σπάει η Μπαζιάνα γιατί νομίζω ότι έβαλε μέσο"

Oh well, ξυδάκι.

 

Συννενοηθήκαμε ?

Link to comment
Share on other sites

Άρα η πρώτη κυρία απαγορευεται να προχωρήσει στην ζωή της γιατί έτσι επιβάλλει η Πατριαρχία? Ναι οκ.. Μήπως να αφήσει και τα παιδιά του σχολείου να πάει να πλύνει κάνα πιάτο?
Το πρωτόκολλο το έχεις ακούσει ή μπα;  
Link to comment
Share on other sites

Άρα η πρώτη κυρία απαγορευεται να προχωρήσει στην ζωή της γιατί έτσι επιβάλλει η Πατριαρχία? Ναι οκ.. Μήπως να αφήσει και τα παιδιά του σχολείου να πάει να πλύνει κάνα πιάτο?

 

Δεν ανακαλώ τίποτα. Όσα στοιχεία είχες εσύ και δεν έχεις ανακαλέσει ακόμα τίποτα, άλλα τόσα έχω και εγώ. 

Από δασκάλα έγινε καθηγήτρια αρκετά πριν γίνει ο Τσίπρας ΠΘ, ενώ δεν μιλάμε για 2 ώρες, αλλά 18 μετρημενες + ώρες προετοιμασίας κτλ, θα το ηξερες αν διάβαζες αυτά που έγραφα. Άρα, θες να μας πεις τι ? 600 ευρώ για καθηγητής Πανεπιστημίου δεν ειναι κάποιο αστρονομικό ποσό, το αντίθετο, ειναι λίγα. Άρα έρχεσαι εδώ σαν λυσασμένο σκυλί  και μας λες τι? "Δεν έχω στοιχεία, αλλά μου την σπάει η Μπαζιάνα γιατί νομίζω ότι έβαλε μέσο"

Oh well, ξυδάκι.

 

Συννενοηθήκαμε ?

 

Ρε σύντροφε το τραβάς κι εσυ, πώς μπορείς να σαι τόσο σίγουρος ότι όλα έγιναν 100% νόμιμα (κι ηθικά); Από που πηγάζει αυτή η σιγουριά; Από την σταθερότητα των απόψεων του σύριζα ας πούμε; (μπλακ χιούμορ)

Κι ως admin, παρακαλώ χαλαρώστε με τους χαρακτηρισμούς.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε σύντροφε το τραβάς κι εσυ, πώς μπορείς να σαι τόσο σίγουρος ότι όλα έγιναν 100% νόμιμα (κι ηθικά); Από που πηγάζει αυτή η σιγουριά; Από την σταθερότητα των απόψεων του σύριζα ας πούμε; (μπλακ χιούμορ)

Κι ως admin, παρακαλώ χαλαρώστε με τους χαρακτηρισμούς.

Δεν είμαι σίγουρος για τίποτα (και το θέμα ηθικής όπως φαίνεται από τα παραπανω είναι περίεργο). Αντιδρώ στα ψέματα (5000 ευρώ τον μήνα), στην λάσπη χωρίς αποδείξεις, το ειρωνικό στυλάκι και στο σχόλια περί κομμουνισμού για μία μη κομμουνιστική παράταξη. Πρέπει να μπαίνει ένα φρένο όταν ο καθένας έρχεται και γράφει ότι του έρχεται στο μυαλό. 

Θέλει να πει κάποιος ότι μπήκε με μέσω εκεί η Μπαζιάνα? ΟΚ, δώσε σωστές πληροφορίες, χωρίς ψέματα. Εδώ την μία λέει για 5000 ευρώ τον μήνα με 2 ώρες την εβδομάδα, την άλλη λέει για πράξεις που έγιναν μήνες πριν γίνει ΠΘ ο Τσίπρας, και για το μοναδικό πράγμα που ίσως ισχύει δεν έχει την παραμικρή απόδειξη πέρα του ότι ο Τσίπρας ειναι ΠΘ άρα σίγουρα έπαιξε μαλαγανιά!!! F@ck logic. Στο χωριό μου αυτό το λένε "Λάσπη, λάσπη, κάτι θα μείνει".

 

Το πρωτόκολλο το έχεις ακούσει ή μπα;  

 

Μπα.. για δώσε info.. Λέει πουθενά ότι δεν θα έπρεπε να δουλευει η σύντροφος του ΠΘ?

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.