Jump to content



Recommended Posts

https://www.massdrop.com/buy/akg-k7xx-massdrop-first-edition-headphones?utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_term=Personalization%20Email%2020141124%20%28Personalized%29&utm_campaign=Personalization%20Promo%2020141124&mode=guest_open
1200 κομμάτια σε μισή μέρα. Έχει όριο τις 2000. Είναι ειδική έκδοση των akg k702 annies και κοστίζει 200$ για όποιον βαριέται να κάνει λογαριασμό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι 130$. Δεν ξέρω τι παίζει άλλα με τόσο κίνηση λόγω γιορτών και όχι μόνο, είναι αμφίβολο τι θα σταματήσουν και αν σταματήσουν τόσο μικρό δέμα. Τα Κ702 από Αμερική τα πήρα πάντως χωρίς τελωνείο. (Όχι από massdrop).

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φαίνεται! Όσοι πάρουν μετά τους πρώτους 2000 θα παραλάβουν μέσα Φλεβάρη.

Προσωπικά ψήνομαι πολύ, το μόνο που "φοβάμαι" είναι τα αδηφάγα ελληνικά τελωνεία και τους υπαλλήλους τους...

Link to comment
Share on other sites

Τα επετειακά από εκεί ξεκίνησαν. Λένε πως είναι τα ίδια με τα 712 για να έχεις μια τάξη μεγέθους. Σίγουρα αξίζουν πολύ παραπάνω από 200$. Στην άκρη του μυαλού σας να έχετε πως ίσως χρειάζονται και ενισχυτή. Δεν είναι δύσκολα ακουστικά και ακούγονται πολύ καλά και χωρίς απλά για το κάτι παραπάνω χρειάζεται. Οποίος είναι Θεσσαλονίκη η τις γιορτές τα χριστούγεννα στην Αθήνα, μπορεί να περάσει από το πατρικό μου που θα έχω τον NX1 (35$) να ακούσει. Τα ΚΧΧ δεν θα τα παραγγειλω. (Self control!!!)

Edit: χθες για Ελλάδα 15$ μεταφορικά έδιναν, μήπως το κοψανε;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να κάνουμε ένα νήμα για το massdrop η όχι; έβαλε ίσως ένα από τα καλύτερα ακουστικά ψείρες budget τα οποία θέλουν ενισχυτή για να αναδειχθούν. Λινκ: https://www.massdrop.com/buy/havi-b3-pro-1-iem?utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_term=Personalization%20Email%2020141127%20%28Personalized%29&utm_campaign=Personalization%20Promo%2020141127&mode=guest_open

Τα προ 1 είναι τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ήρθαν... πλήρωσα και 45ευρώ τελωνείο .. και με τα μεταφορικά βγήκαν 300$ αντί για 200$ οπότε δε ξέρω αν άξιζε ο κόπος τελικά.

 

Όπως και να χει είναι φανταστικά τα ακουστικά σε ποιότητα ήχου ειδικά πάνω στην ZXr αλλά μου ζεσταίνουν τα αυτιά :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μεγεια! Δεν ξέρω αν και σε αυτά τα χρήματα παίζει κάτι πιο καλό. (300$) ήσουν άτυχος όπως και να έχει.

Αλλάζουν τα pads και μπαίνουν και pheather-moded. Ελπίζω ότι έχει velour.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.