Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Προσωρινά αποτελέσματα μέχρι ο thazio να τα οριστικοποιήσει.

 

1ST QUAL

http://managerdc2.ra...sessionid=1195#

 

1ST RACE

http://managerdc2.ra...sessionid=1196#

 

2ND QUALI

http://managerdc2.ra...sessionid=1198#

 

2ND RACE

http://managerdc2.ra...sessionid=1199#

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πάντως Γιάννη ,ειδα το replay.άργησες να πατησεις φρενο πολυ.ετσι επεσες με φορα πανω μας.πιστεύω αν έκοβες απο την προηγούμενη στροφή , θα μας είχες περάσει απροβλημάτιστα.

δες το μια να μας πεις την γνώμη σου.

Ναι ισχύει αλλά υπάρχει λόγος. Όταν έγινε το συμβάν φάνηκε οτι θα βγειτε εκτός. Δεν περίμενα να βρεθούν στην μέση του δρόμου.. Όταν το κατάλαβα ήταν αργά..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που τους ξανα πέταξες εσύ έξω και έτσι δεν πέσαμε εμείς πάνω τους χαχαχαχα

Πάντως μπράβο Γιάννη. Ο μόνος που φάνηκε ότι μπορούσε να πιέσει λίγο τον εξωγήινο.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τον εξωγήινο μπορείς να τον πιέσεις 2-3 γύρους. Είναι τόσο σταθερός όμως που στις 100 φορές, τις 99 θα κάνεις εσύ λάθος παρά αυτός.. Respect απλά..

@Arkoudadis παίζει να το ανεβάσεις Youtube;

Έγινε επεξεργασία από VeRDeGR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Όντως respect. Στον αγώνα μπορούσα να κατέβω στο 1:59 (στον 1ο αγώνα, μάλιστα το δοκίμασα ) . Το θέμα είναι πως θα ήμουν στο όριο. Μεγάλη πιθανότητα λάθους. Ε λοιπόν αυτός δεν γνωρίζει τέτοιους όρους. Εξωγήινος. Μπράβο ρε φίλε!!!

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Τον εξωγήινο μπορείς να τον πιέσεις 2-3 γύρους. Είναι τόσο σταθερός όμως που στις 100 φορές, τις 99 θα κάνεις εσύ λάθος παρά αυτός.. Respect απλά..

@Arkoudadis παίζει να το ανεβάσεις Youtube;

 

Θα προσπαθήσω! Μέσα στη βδομάδα δύσκολα πάντως, για σαββατοκύριακο το κόβω!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@panosdimp, νομίζω ότι πρέπει να αναλάβεις την περιγραφή των αγώνων :D

 

@liakjim, αν δεις τα sessions του Σαββάτου, έπεσε πολλή προπόνηση online!! Από τις 19.30 μέχρι τις 24.00 έκανα αγώνες non stop. Λιώσιμο με λίγα λόγια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@liakjim, αν δεις τα sessions του Σαββάτου, έπεσε πολλή προπόνηση online!! Από τις 19.30 μέχρι τις 24.00 έκανα αγώνες non stop. Λιώσιμο με λίγα λόγια!

A εσυ ελιωσες στην προπονηση! για αυτο εκανες τετοιους χρονους!  Παιζεις με τον πονο μας μου φαινεται :hehe:

Παναγιωτη, respect για το post απλα!Συμφωνω για την περιγραφη.Να φυγει να παει αλλου απο τους αγωνες.Ενα αγχος λιγοτερο:hehe::p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

να σας ζητήσω συγνώμη για τη απουσία μου από τον αγώνα εχθές και ιδιαίτερα από τον teamate μου Chris.
Είχα προβλήματα τις τελευταίες μέρες με το router μου και τελικά το άλλαξα σήμερα.
Θα δω σε επανάληψη τον αγώνα από το twitch...να δω τι έχασα :( κρίμα γιατί το taxi είχε ενδιαφέρον :(

Στους επόμενους λοιπόν! :)
 

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη επισης απειχα και γω :pppp 

θα τους δειξουμε στο επομενο ρε συ. θα ανοιξω σερβερ μονο για μας για προπονησεις και trackdays BIC! θα σου στειλω και μπλουζα και ξυραφακια :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους, τον τελευταίο καιρό με τις ζέστες δεν έχω και πολύ όρεξη για simracing οπότε από το να μπώ απροπόνητος τελείως και να χαλάσω τον αγώνα σε άλλους αποφάσισα να απέχω για λίγο καιρό από το άθλημα και να ασχοληθώ με λοιπά σπόρ, νομίζω ότι ο επόμενος αγώνας cup είναι από το φθινόπωρο και μετά;

Link to comment
Share on other sites

Ο σερβερ είναι επάνω με τον 3ο αγώνα τέλη Σεπτέμβρη

 

Silverstone  458 gt2 + m3 gt2

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!

Οι ομάδες μου στέλνετε με pm μέχρι και 26/6 με ποιο αυτοκίνητο θα τρέξετε. Οι  οδηγοί κάθε ομάδας θα τρέξουν με το ίδιο αυτοκίνητο.

Μετά θα ανακοινώσω τις ομάδες.(οκ εγώ θα ξέρω τι διαλέγετε... :p )

 

Θα επανέλθω με αποτελέσματα και σεντόνι σχολίων  :)

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Πω πω τώρα είδα τα replay και είδα την πατάτα που έκανα στον 2ο αγώνα. Αυτές τις @$@&ποινές μάλλον θα πρέπει να τις απενεργοποιήσετε γιατί τις βγάζει όπου να ναι και το κουλό είναι ότι πατώντας σε εκείνα τα σημεία χάνεις ήδη χρόνο οπότε με την ποινή ένα παραπάνω. Μου χε σπάσει τα νεύρα στα δοκιμαστικά και σε κάποιους αγώνες οπότε με το που το είδα ασυναίσθητα μες τα νεύρα το τσαρούχωσα οπότε sorry...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.