Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

Όχι το Silk Cut :huh:

 

Καλά θυμόμουν. @Thazio μπορείς να το δεις?

 

Μπήκα 2 ωρίτσες. Είχα 3 disconnects (server seems unavailable) και είδα και τον Πάνο να κάνει ένα καλό teleporting.

Μάλλον όμως δεν φταίει ο server γιατί είδα ότι και τις 3 φορές είχα χασει την ip από το router.

 

Περί combo.

Το grip είναι τέλειο (91%). Όσο πρέπει για να κάνει spicy τα πράγματα :D

 

Περί αυτοκινήτου. ΤΟ ΜΙΣΩΩΩΩΩ!!!! Ο λόγος? Μου υπενθυμίζει πόσο άσχετος είμαι σχετικά με γραμμές και τρόπο οδήγησης...

Στον 1ο αγώνα, οδηγούσα σαν ούνος και κατέστρεψα τα λάστιχα με blistering. Θέλει όπως είπε ο GoMar απαλές κινήσεις.Μεγάλο σχολείο το κουβαδάκι.

Επίσης το TC οπωσδήποτε OFF. Κόβει πάρα πολύ.

 

GoMar και Τάσος (racer) από άλλον πλανήτη (Άρη λάθος partner διάλεξες :lol: ). Σταθερά 1δευτ (και βάλε) πιο γρήγοροι.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

με 91% θα εχουμε αρκετες στουκες σε φρεναρισματα...ειναι που ειναι και το αμαξι αθλιο...βαλε και το grip , δε θα σταματαει.
Ετσι την πατησα με τον panosdimp.Φρεναρα νωριτερα αλλα δε σταματαγε με τπτ.Ευτυχως που ειχε αεροσακους :hehe:
 

Λαθη κανω πολλα στον αγωνα γτ εχω αγχος!!
 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά θυμόμουν. @Thazio μπορείς να το δεις?

Μπήκα 2 ωρίτσες. Είχα 3 disconnects (server seems unavailable) και είδα και τον Πάνο να κάνει ένα καλό teleporting.

Μάλλον όμως δεν φταίει ο server γιατί είδα ότι και τις 3 φορές είχα χασει την ip από το router.

Περί combo.

Το grip είναι τέλειο (91%). Όσο πρέπει για να κάνει spicy τα πράγματα :D

Περί αυτοκινήτου. ΤΟ ΜΙΣΩΩΩΩΩ!!!! Ο λόγος? Μου υπενθυμίζει πόσο άσχετος είμαι σχετικά με γραμμές και τρόπο οδήγησης...

Στον 1ο αγώνα, οδηγούσα σαν ούνος και κατέστρεψα τα λάστιχα με blistering. Θέλει όπως είπε ο GoMar απαλές κινήσεις.Μεγάλο σχολείο το κουβαδάκι.

Επίσης το TC οπωσδήποτε OFF. Κόβει πάρα πολύ.

GoMar και Τάσος (racer) από άλλον πλανήτη (Άρη λάθος partner διάλεξες [emoji38] ). Σταθερά 1δευτ (και βάλε) πιο γρήγοροι.

Εγώ έχω την τύχη να έχω τον ίδιο κινητήρα στο αυτοκίνητο μου (Grande Punto) με ελαφρώς αυξημένη ιπποδύναμη (195-200) και μπορώ να πω ότι έχει αναμενόμενη συμπεριφορά εκτός από το ξεκόλλημα του πίσω μέρους που στο Grande Punto είναι ανύπαρκτο.

Θα συμμετάσχω κ εγώ μάλλον. Χρειάζεται να κάνω κάτι πέραν του να μπω αύριο στον σερβερ και να κατεβασω σκιν;

Link to comment
Share on other sites

Verdeg κατέβασε όλα τα σκιν και τους κανονισμούς από τα αρχεία dropbox πιο πάνω στο τοπικ και μπες στο σερβερ να πάρω τα στοιχεία σου.

Διάβασε και λίγο τι γράφουμε εδώ γενικά. Σορρυ αλλα είμαι πηγμένος για λεπτομέρειες

Θα τρέχεις με ένα Marlboro

 

 

Μπείτε όλοι στον σερβερ και καντε 2 γύρους μέχρι αύριο το πρωί για να ελέγξω ότι όλα είναι οκ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Verdeg κατέβασε όλα τα σκιν και τους κανονισμούς από τα αρχεία dropbox πιο πάνω στο τοπικ και μπες στο σερβερ να πάρω τα στοιχεία σου.

Διάβασε και λίγο τι γράφουμε εδώ γενικά. Σορρυ αλλα είμαι πηγμένος για λεπτομέρειες

Θα τρέχεις με ένα Marlboro

Μπείτε όλοι στον σερβερ και καντε 2 γύρους μέχρι αύριο το πρωί για να ελέγξω ότι όλα είναι οκ

Μπήκα στα βιαστικά για λίγο. Ο Giannis Karzis είμαι
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ zenor

Θυμιζω οτι μετρανε απο τους 5Χ2=10 αγωνες τα 8 καλυτερα αποτελεσματα.

σε περιμενουμε στον επομενο αγωνα αν δεν τα καταφερεις, απλως χανεις την πολυτελεια της επιλογης αποτελεσματος.

Link to comment
Share on other sites

GoMar και Τάσος (racer) από άλλον πλανήτη (Άρη λάθος partner διάλεξες :lol: ). Σταθερά 1δευτ (και βάλε) πιο γρήγοροι.

 

Σταμάτα τα χαζά, τιμή μου είναι που θα τρέξουμε με τα ίδια χρώματα - ότι αποτελέσματα κι' αν φέρουμε - για τη διασκέδαση το κάνουμε!

 

Τον GomMar δεν είχα ακόμα την χαρά να τον κοντράρω, τον racer όμως τον ξέρω από παλιά, από το GranTurismo5 και από πρωτάθλημα που είχα οργανώσει τότε και μας είχε πάρει και τα σώβρακα! :hehe:

 

Σημασία όμως έχει σε ένα πρωτάθλημα να είσαι πρώτα σταθερός και ψύχραιμος και τέλος γρήγορος...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.