Jump to content



Assetto Corsa Cup


thazio

Recommended Posts

ωχ..........εγω λεω να δωσουμε απο τωρα το κυπελο στον Ακη..

 

εχω δωσει την εντυπωση οτι με ενδιαφερουν οι βαθμοι και οι πρωτες θεσεις ;

 

Αφήστε, δεν επηρεάζομαι από reverse psychology tricks :p

Επίσης δεν ξέρω αν θα μου επιτραπεί η συμμετοχή. Περιμένουμε έγκριση από τον αλυτάρχη :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να χρησιμοποιήσουμε teamspeak μήπως και αποφύγουμε τα ατυχήματα, το λέω γιατί ο μόνος τρόπος για να προσπεράσεις με το abarth είναι να πλασαριστείς δίπλα στον αντίπαλο αμέσως μετά τη στροφή και αφού έχεις καλύτερη έξοδο έτσι ώστε να τον υποχρεώσεις να σου αφήσει χώρο, πολλές φορές χρειάζονται παραπάνω από δύο στροφές για να ολοκληρωθεί η προσπέραση οπότε οι πιθανότητες ατυχήματος αυξάνονται δραματικά. @thazio δώσε ένα χερμπι 53 στον Ακη και γράψε πάνω τρέχω για τη φανέλα οχι για τους βαθμούς να ησυχάσει κι ο Jason.

Αν υπάρχει υπομονή και προσοχή μια χαρά γίνονται οι μάχες. Με τον γομαρ [emoji14] ήμασταν αυτοκολλητοι για τουλάχιστον 2 γύρους. Εγώ χωρίς βοηθητικό καθρέφτη και helicorsa κοίταζα συνεχώς τους καθρέπτες και συνεχώς τον "έψαχνα" δεξιά και αριστερά για να μην χωθει εσωτερικά και πέσω πάνω του ενώ ταυτόχρονα έπρεπε να κοιτάζω και μπροστά. Αυτή πιστεύω είναι και η μαγεία και νομίζω πως με το 500 λόγω των μικρών σχετικά ταχυτήτων που θα κινουμαστε δε θα υπάρξουν συγκρούσεις.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το password δεν θα αλλάξει.

 

Στις 20:15 θα γίνει restart στον server και ξεκινάμε. 90' practice κλπ...

 

Του Άκη τα στοιχεία θα ενημερωθούν τότε.(θα μου έχει στείλει φαντάζομαι τα απαραίτητα)

 

έτοιμοι όλοι.

Έγινε επεξεργασία από thazio
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! Πολύ ωραίοι οι αγώνες! Έντονος συν/ανταγωνισμός!
Δυστυχώς στον 2ο αγώνα δεν κατάφερα να τερματίσω λόγω σπασμένου κινητήρα από misshift στην ευθεία τερματισμού... :(
Άρη, ελπίζω να μην σε "τύφλωσα" πίσω μου! :p
Chris κράτησες ψηλά τη σημαία για τα Bic!!!.. Αλλάζω "μελάνι" και επιστρέφω δριμύτερος!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους παιδιά και μπράβο στους Νικητές!!!! Πολύ ωραία ήταν σήμερα!

 

Για εμένα όχι και τόσο, αφού στον 1ο αγώνα με πέταξε έξω περίπου στον 10ο γύρο, ενώ ήμουν μπροστά από τον SotirisM γράφοντας μου error και κάτι για time.

Πρέπει να κάτσω να το ψάξω ή ξέρει κανείς τίποτα για βοήθεια???

 

Επίσης να ζητησω συγνώμη, δεν θυμάμαι ποιος ήταν, γιατί στο 2ο quali, έχασα τα φρένα στο τέλος της ευθείας και προσπαθόντας να μην πέσω πάνω του εντελώς άτσαλα, το γύρισα και τελικά τον ακούμπησα στην έξοδο της στροφής....

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα όχι και τόσο, αφού στον 1ο αγώνα με πέταξε έξω περίπου στον 10ο γύρο, ενώ ήμουν μπροστά από τον SotirisM γράφοντας μου error και κάτι για time.

Πρέπει να κάτσω να το ψάξω ή ξέρει κανείς τίποτα για βοήθεια???

Και απόρησα που σε είδα να φεύγεις ευθεία... κρίμα :( γιατί είχαμε πολύ ωραία αγώνα μεταξύ μας!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους! πραγματικα απο τους πιο ωραιους αγωνες! συγχαρητηρια στον Ακη!
εγω με τον @liakjim ειχαμε απιστευτες κοντρες στον 2ο αγωνα..Μπραβο..ολα οριακα και ουτε μια φορα δεν ακουμπησαμε.Μπραβο! θελω το replay να το ξανα δω!
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία η αρχή του πρωταθλήματος. thazio εντυπωσιάστηκα με τα skins! Πολύ καλή δουλειά!

 

Στα των αγώνων. Το επίπεδο πολύ υψηλό. Παρότι πήγαινα τέζα και είχα καταιδρώσει, ένα λάθος θα ήταν αρκετό για να χάσω αρκετές θέσεις. Και γενικά από αυτό που είδα στα αποτελέσματα το ίδιο ισχύει και για τις πιο πίσω θέσεις. Όλα τα αυτοκίνητα ήταν πάρα πολύ κοντά. Go Jagermeister!

 

EX7tlqM.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.