Jump to content



Η κοπέλα μου μου πήρε δώρο ένα NEC3500!!! Και εύχομαι σε όλους σας ότι επιθυμείτε.


H.A.Balafoutre

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 13:28]

Xμμμ....υποπτο.....

Μηπως εκανε καμια αταξια κ θελει να σε καλοπιασει?? :hmm::innocent:

Εμένα μου ειχα κάνει κάποτε στα γενέθλια μου μια τούρτα με σχέδιο RED ALERT 2.

Φυσικά τώρα δεν είμαστε μαζί απλα ....................................

Χρόνια πολλά κ καλές γιορτές

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

αχ τι μου θυμισες τωρα...εμενα μια φορα μου ειχε δωσει λεφτα να παρω ενα δισκο(80αρις maxtor τοτε) ομολογω οτι χαρηκα παρα πολυ!!χιλιες φορες αυτο παρα να μου παρει κανα ρουχο!!σα μικρο παιδι ρε με τα παιχνιδια!! :D

ΚΑΛΑ ΧΡHΣΤΟΥΓΕΝΝΑ! ;)

Link to comment
Share on other sites

τώρα που το καλοσκέφτομαι και η δικιά μου έχει κάνει δώρο σχετικά με υπολογιστές, μου πήρε τα παρακάτω γυαλιά, για σπάσιμο βέβαια αλλά την δουλεία τους την κάνουν :D τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο :hehe:

post-47-1416071445,9832_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 15:53]

τώρα που το καλοσκέφτομαι και η δικιά μου έχει κάνει δώρο σχετικά με υπολογιστές, μου πήρε τα παρακάτω γυαλιά, για σπάσιμο βέβαια αλλά την δουλεία τους την κάνουν :D τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο :hehe:

Θεός!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

τώρα που το καλοσκέφτομαι και η δικιά μου έχει κάνει δώρο σχετικά με υπολογιστές, μου πήρε τα παρακάτω γυαλιά, για σπάσιμο βέβαια αλλά την δουλεία τους την κάνουν :D τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο :hehe:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 15:53]

τώρα που το καλοσκέφτομαι και η δικιά μου έχει κάνει δώρο σχετικά με υπολογιστές, μου πήρε τα παρακάτω γυαλιά, για σπάσιμο βέβαια αλλά την δουλεία τους την κάνουν :D τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο :hehe:

Διοτι εισαι κ ομορφαντρας :hehe:

attachment.php?s=&postid=132994

post-119-1416071445,992_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

τώρα που το καλοσκέφτομαι και η δικιά μου έχει κάνει δώρο σχετικά με υπολογιστές, μου πήρε τα παρακάτω γυαλιά, για σπάσιμο βέβαια αλλά την δουλεία τους την κάνουν :D τουλάχιστον έχω το κεφάλι μου ήσυχο :hehe:

Κουκλί είσαι!!!

Την δουλιά τους την κάνουν... κρατάν οποιαδήποτε άλλη μακρια!!!

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικο δώρο είναι η κοπέλα σου και όχι το dvd!!!! Δεν βρίσκεις τέτοιες γυναίκες τη σήμερον ημέρα! Αλλά και από την άλλη είδες τι μπορεί να κάνει μια γυναίκα κάτω από τη μύτη μας!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.