Jump to content



’λλο ένα ωραίο addon για τους καπνιστές...


dfragos

Recommended Posts

Θα έπρεπε να βοηθάς τους συνανθρόπους σου να κόψουν το κάπνησμα όχι να τους διευκολήνεις.

Γιατή ως γνοστόν το κάμνησμα βλάπτει σοβαρά την υγεία!

Ηταν μια κοινονική προσφορά του FrOsT.

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να βοηθάς τους συνανθρόπους σου να κόψουν το κάπνησμα όχι να τους διευκολήνεις.

Δεν καταλαβαινω τον λογο της κοινωνικης προσφορας αφου ο ανθρωπος θελει να καπνισει εσεις γιατι του κανετε κυρηγμα την μανα μου μου θυμησες!!!!

Παντως καλο gadget

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hellrider

Δεν καταλαβαινω τον λογο της κοινωνικης προσφορας αφου ο ανθρωπος θελει να καπνισει εσεις γιατι του κανετε κυρηγμα την μανα μου μου θυμησες!!!!

Παντως καλο gadget

Eσύ ειδηκά δεν πρέπει μα μηλας με τόσο καπνό που με έχεις τα'ί'σει...

:p :P :p

Link to comment
Share on other sites

το είχε βάλει ο bleo8onis σε ένα του mod παλιά αυτό θυμάμαι και νομίζω το είχε φτιάξει αυτός.

Anyway δε το βρίσκω πρακτικό γιατί τις δύσκολες ώρες που θα θες να κάνεις τσιγάρο επειδή το PC τα έχει κακαρώσει δε θα έχεις να ανάψεις...

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου μπορείς endu! παίρνει ρεύμα κατευθείαν από δεύτερο τροφοδοτικό για fans κτλ. Τώρα, αν τα κακάρωσε και αυτό...

Ερώτηση: Αληθεύει πως τα τσιγάρα θα πάνε 4.30 από το νέο έτος? Δεν καπνίζω, αλλά μου φαίνεται εξοντωτικό τέτοιο μέτρο για να είναι αλήθεια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BanOr [20-12-2004 15:14]

Τιποτα για καφέ έχουμε???:hehe::hehe::p:P

Σοβαρολογεις δεν εχεις δει το ΜΟΝΤΑΚΙ καφετιερα ??? καλα μιλαμε για γελιο με πολυ

reverb!!!κριμα δεν θυμαμαι καθολου το λινκ ... παντος το συστημα αναπτηρας κορυφη

ασε εχουμε παθει νιλες εμεις οι καπνιστες να αναβουμε το ματι της κουζινας 3 η ωρα το βραδυ και να περιμενουμε να κοκκινισει μπας και αναψει το τσιγαρο αστα μιζερια !!! ΕΥΓΕ στον

εφευρετη!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.