Jump to content



Για καφέ ή μπύρα κανείς;


karmen1983

Recommended Posts

@GoMaR , θα ερθεις να με παρεις να παμε μαζι στην κολαση; :hehe: 

 

Αυριο απογευμα λογικα μπορει να βολευει και εμενα! Αλλα δεν εχω ιδεα απο συγκοινωνια (not yet), θα πρεπει να μου πειτε που και ποτε και πως :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

ρε @tommybertsen δεν ειπαμε οτι μπορει να παμε ΙΚΕΑ ?

:p

Ε ναι! ΜΠΟΡΕΙ :p 

Χαχα! Δε ξερει και η Ολγα τι ωρα θα σχολασει! Αν προλαβουμε να το κανουμε οπως ειπαμε, i'll let you know shortly! 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τελικά το παίζεται που έγραψα είναι δε παίζεται ούτε για αύριο δυστυχώς. 

Μπήκαν στη σειρά κάποια πράγματα και θα έχω μερικά τρεχάματα. Καλά να περάσετε και σίγουρα στην επόμενη θα είμαι μέσα.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΡΚΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ :p 

Πιείτε/φάτε κάτι και για μένα :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τόμι, πού μένεις;

Καλλιθέα μενω, κοντα στον ΟΤΕ (ηρακλεους)! Για που λετε να συναντηθουμε; (δεν εχω οχημα , οπου και αν ειναι - εκτος γυρω περιοχων οπως πχ ν.σμυρνη που περπατησα λιγο - θα ερθω με συγκοινωνια! )

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Οπως μου ειπε και ο @GoMaR και αλλα ατομα, εχει την λαδοκολα που ειναι καλα και φτηνα! Στην Θησεως ειναι! Δε ξερω ομως και πολλα ! Βασικα δε ξερω τιποτα ακομη :hehe: ειμαι κλεισμενος μεσα γιατι το σκυλι ακομη δεν συνηθισε το νεο του σπιτι. Ομως αυριο θα ειναι εδω η κοπελα μου (σχολαει το μεσημερι), οποτε θα μπορω να βγω :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ δεν μπορώ. 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ελεος , η κοπελα μου θα γυρισει το βραδυ τελικα αντι για 5 η ωρα που ειπε. :rant85:Να δω ποτε θα βγω απ'το σπιτι :hehe: 

Την επομενη φορα να πεσει η προταση απο μεσοβδομαδα, να δουμε τι και πως ( ε λογικα θα μπορω να βγω απο το σπιτι ... )

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ελπιζω απο βδομαδα να μπορω να βγω κανονικα. Αυτη ειναι η "εβδομαδα προσαρμογης" (λες και ειμαι φανταρος νιωθω, μιας και το μενου περιλαμβανει και καθαριοτητες :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.