Jump to content



Επιλογή κάρτας γραφικών για Τriple screen setup


Recommended Posts

Cpu και κάρτες μπορεί να δουλεύουν σε ένα κουτί της σειράς. Αλλά αν βρίσκονται συνεχώς με ανεβασμένες θερμοκρασίες τι διάρκεια ζωής θα έχουν άραγε?

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
Link to comment
Share on other sites

Το κουτι σου!

 

2 καρτες με 250watt tdp σε οποιο κουτι και να τις βαλεις θα αναστεναξουν, σε κουτι με κακο ή καθολου airflow απλα θα πεθανουν.

 

Νομιζω αυτο που πρεπει να εχεις υποψιν για dual vga build ειναι 1ον οι PCI-E θυρες που θα τοποθετησεις τις καρτες να εχουν τουλαχιστον 3-4 θεσεις αποσταση για να μπορει να "αναπνεει" η πανω καρτα και 2ον το κουτι να εχει πλαϊνο ανεμιστηρα που θα φυσαει τις καρτες.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις τις κάρτες στο κουτί, φώναξε με να φέρω μπριζόλες να ψήσουμε :hehe:

 

 

ere.png

Sorry αλλά δεν άντεξα!  :gyro:  :gyro:  :gyro:

Μερικές φορές είναι καλύτερα να αράζεις καναπέ με σουβλακάκι και μπυρίτσαα! :hehe: Αυτό το thread εξελίσεται σε μία πολύ ωραία σειρά απο εκείνες του φώσκολου! Έχω τρελαθεί με αυτά που διαβάζω αλλά αυτός είναι και ο λόγος που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον! :hehe: Ελπίζω να έχει και Season 2! :haha:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά δεν άντεξα!  :gyro:  :gyro:  :gyro:

Μερικές φορές είναι καλύτερα να αράζεις καναπέ με σουβλακάκι και μπυρίτσαα! :hehe: Αυτό το thread εξελίσεται σε μία πολύ ωραία σειρά απο εκείνες του φώσκολου! Έχω τρελαθεί με αυτά που διαβάζω αλλά αυτός είναι και ο λόγος που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον! :hehe: Ελπίζω να έχει και Season 2! :haha:

για ποιον λογο τρελαινεσαι ; Επειδη καποιος εχει διαφορετικη αποψη απο σενα ;

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR

Έλα μου??? Νομίζω οτι ΔΕΝ "έπιασες" το νόημα! Απο την άλλη, που με βλέπεις να τραβάω ζόρι?? Σε ένα thread που δεν έχω κάν πάρει μέρος απο επιλογή? Το πράγμα έχει φανεί απο το 1ο πόστ... ΑΝ δεν το έχεις πάρει πρέφα!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR

Έλα μου??? Νομίζω οτι ΔΕΝ "έπιασες" το νόημα! Απο την άλλη, που με βλέπεις να τραβάω ζόρι?? Σε ένα thread που δεν έχω κάν πάρει μέρος απο επιλογή? Το πράγμα έχει φανεί απο το 1ο πόστ... ΑΝ δεν το έχεις πάρει πρέφα!

 

Τι έλα σου,και εγώ το ίδιο κατάλαβα και οι υπόλοιποι το ίδιο φαντάζομαι.

 

Φίλε μου αν θέλεις να δείξεις ανωτερότητα να πας στη βουλή,εγώ βοήθεια ζήτησα.

 

Από τη στιγμή που δεν σε ενδιαφέρει το θέμα δεν χρειάζεται να μπαίνεις σαν σφινό....τσα για να κάνεις χαβαλέ και να μας τα πρήζεις...άσε τους υπόλοιπους που θεωρείς ανόητους και κατώτερους από σένα να βοηθήσουν.Εσύ δεν χρησιμεύεις σε αυτό το θέμα,νομίζω το κατάλαβες...μπορώ να στο κάνω και πιο λιανά αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.